Кандидатстване след седми клас с рисуване - част 4

  • 43 398
  • 751
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
В НГПИ дните след изборите /понеделниците/ ЩЕ БЪДАТ УЧЕБНИ / РАБОТНИ ДНИ Flowers Four Leaf Clover

# 721
  • варна
  • Мнения: 193
Здравейте, синът ми много иска да кандидатства с рисуване в музикално  училище гр. Варна. Знаете ли как се сформира оценката за кандидатстване и ако може отзиви за училището.

# 722
  • Мнения: 4 414

В НГПИ съм си все още, слава Богу!

Но и тази учебна година преподавам философия на учениците от 8., 9. и 11. класове, на 10. и на 12. класове преподава колегата ми - философ и историк. А аз все пак съм завършила Психология.

Причината да спра да пиша тук е, че бях зле. Доста зле, няколко месеца. Но не желая да влизам в повече подробности.

Благодаря, че ме споменавате с добро! Явно и децата! Обичам си ги толкова много Sparkling Heart
Първо, надявам се всичко лошо да е в миналото!
Моята дъщеря е в 9 клас и е изключително щастлива, че отново са с вас.

# 723
  • София
  • Мнения: 14 718
Здравейте, синът ми много иска да кандидатства с рисуване в музикално  училище гр. Варна. Знаете ли как се сформира оценката за кандидатстване и ако може отзиви за училището.
Може би най-добре е да попитате за мнения в темата за варненските училища. А за формирането на оценката в сайта на РУО Варна.

# 724
  • варна
  • Мнения: 193
Здравейте, синът ми много иска да кандидатства с рисуване в музикално  училище гр. Варна. Знаете ли как се сформира оценката за кандидатстване и ако може отзиви за училището.
Може би най-добре е да попитате за мнения в темата за варненските училища. А за формирането на оценката в сайта на РУО Варна.
Благодаря!  В сайта на РУО го няма училището, може би, защото е към министерство на културата.

# 725
  • София
  • Мнения: 14 718
Значи там - в сайта на Министерството на културата, секцията за образование
http://mc.government.bg/page.php?p=58&s=81&sp=21&t=0&z=0

# 726
  • варна
  • Мнения: 193
От колко време ходят на  уроци по рисуване вашите деца? Синът ми от една година казва, че иска да учи в училище с рисуване, но ние някак си не се вслушвахме в това му желание и ходи на уроци по математика и български език. Сега, когато най- накрая разбрахме, че това което иска  е да рисува се чудим дали ще има време да се подготви за изпита до края на годината.

# 727
  • Мнения: 77
От колко време ходят на  уроци по рисуване вашите деца? Синът ми от една година казва, че иска да учи в училище с рисуване, но ние някак си не се вслушвахме в това му желание и ходи на уроци по математика и български език. Сега, когато най- накрая разбрахме, че това което иска  е да рисува се чудим дали ще има време да се подготви за изпита до края на годината.

Здравейте!
Моето ходи 2 години,но нейни приятелки и познати ходиха и по 1.Според мен не зависи от това/двете години:))/ ,а от мотивацията,желанието и най-вече от рисуването /много и многоо /за да се влезе в тези училища.Ще има време,просто трябва да набляга на рисуването,за съжаление няма да има време за математика и български/ще трябва да го преживеете:))/

# 728
  • София
  • Мнения: 14 718
Има достатъчно време, моята започна декември. Влюби се в Приложното в деня на отворените врати и каза - Тук ще е 😆

# 729
  • София
  • Мнения: 2 300
От колко време ходят на  уроци по рисуване вашите деца? Синът ми от една година казва, че иска да учи в училище с рисуване, но ние някак си не се вслушвахме в това му желание и ходи на уроци по математика и български език. Сега, когато най- накрая разбрахме, че това което иска  е да рисува се чудим дали ще има време да се подготви за изпита до края на годината.

Определено не сте закъснели. И моята дъщеря започна курсовете за приемния изпит по това време на годината, като ходеше само в неделя. В събота се подготвяше по български език и по математика.

Последна редакция: пт, 25 окт 2019, 11:08 от Elfi

# 730
  • варна
  • Мнения: 193
Благодаря на всички! Няма да се отказваме, ще му помогнем с каквото можем, но наистина трябва да променим нещо в програмата му. Освен на български език и математика, ходи и на баскетбол, сега и на рисуване и незнам как можем да съчетаем всичко. От тази неделя тръгва на рисуване по два часа на седмица.

# 731
  • София
  • Мнения: 2 300
Благодаря на всички! Няма да се отказваме, ще му помогнем с каквото можем, но наистина трябва да променим нещо в програмата му. Освен на български език и математика, ходи и на баскетбол, сега и на рисуване и незнам как можем да съчетаем всичко. От тази неделя тръгва на рисуване по два часа на седмица.

Два часа на седмица дали ще са достатъчни? Курсовете по рисуване обикновено са по 4-5 часа и въпреки че има деца, които ходят само един ден, повечето ги посещават поне два дни в седмицата.

# 732
  • софия
  • Мнения: 4 986
От колко време ходят на  уроци по рисуване вашите деца? Синът ми от една година казва, че иска да учи в училище с рисуване, но ние някак си не се вслушвахме в това му желание и ходи на уроци по математика и български език. Сега, когато най- накрая разбрахме, че това което иска  е да рисува се чудим дали ще има време да се подготви за изпита до края на годината.
Имате предостатъчно време, ако започнете адекватна подготовка! С два часа на седмица е малко опасно, защото самият формат на изпита изисква друга концентрация, друга времева ангажираност. Ако за една задача се изисква да се свърши за 5 последователни часа, а детето разполага с два пъти по 2ч. и един път по 1 час за да я свърши, това раздробяване няма да му е от полза за побирането в изпитните 5 последователни часа, защото времето тече различно съответно ума работи различно!

# 733
  • София
  • Мнения: 1 877
Здравейте, за НГПИ може ли някой да сподели информацията за електронния дневник - на кой имейл трябваше да се пише (знам, че е на г-жата по Математика, Стоименова, но не ѝ знам мейла) и трябва ли да се включи нещо друго освен име на ученик / клас / номер в класа / име на родител / имейл на родител?

Сърдечно благодаря! Simple Smile

# 734
  • Мнения: 77
Здравейте, за НГПИ може ли някой да сподели информацията за електронния дневник - на кой имейл трябваше да се пише (знам, че е на г-жата по Математика, Стоименова, но не ѝ знам мейла) и трябва ли да се включи нещо друго освен име на ученик / клас / номер в класа / име на родител / имейл на родител?

Сърдечно благодаря! Simple Smile
Здравейте!
Аз получих това на пощата си вчера....
Здравейте,

Това писмо съдържа инструкции за активиране на Вашия профил в училищен асистент "OneBook".

За да потвърдите активацията на Вашия профил, отворете следния линк: https://app.onebook.bg    
и въведете избраната от Вас парола.

Паролата трябва да се състои от минимум 6 символа, една главна буква, една малка буква и цифра. Съветваме Ви да използвате парола, която ще запомните лесно. Платформата е уеб базирана и Вие можете да влизате в своя профил от всяко едно устройство и браузър.

При забравена парола използвате опцията "Забравена парола" или да се обърнете към класния ръководител на Вашето дете, за да получите нов e-mail за въвеждане на нова парола.

За да влезете в платформата:

Вход: https://app.onebook.bg/
Потребителско име:....................
Парола: въведената от Вас парола

Линкът за потвърждение на Вашия профил е активен 3 дни от датата на получаване. Ако сте изпуснали този срок за регистрация, уведомете класния ръководител на Вашето дете, за да Ви изпрати отново покана. Ще получите нов мейл за активация.

Във всeки един модул на училищен асистент "OneBook" в горния десен ъгъл има помощна информация за модула (оранжево кръгче с въпросителен знак).

При нужда от съдействие можете да се свържете с нас, като ни пишете на help@onebook.bg.

С уважение,
Екипът на "OneBook"
https://www.onebook.bg
+359 886 47 25 37
+359 883 34 85 58
+359 898 46 81 64



Направете каквото са написали и всички е ок..Simple Smile))
Нищо друго не съм получила като инфо  за пращане на учители и т.н

Последна редакция: ср, 06 ное 2019, 18:09 от Alukard

Общи условия

Активация на акаунт