Отговори
# 15
  • Мнения: 2 120
Еха, че суперско заглавие. Жабче,  Peace
Успешна седмица момичета макар, че на мен ми е още неделно.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 3 889
Здравейте хубавелки  Heart Eyes Хайде насам на слънчице  Grinning Аз съм в отпуска от 14 юли и ще плажуваме усърдно  Party
Имам повод и да се похваля - вчера си имах овулация, на 16-ти ден след аборта  Flutter Явно организмът ми пак е в ред, остава да се възползваме активно от почивката и наесен пак да сме на тема бебета  baby_neutral

Пожелавам ви дотогава да ви няма тук  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 932
Успешна седмица на всички и от мен  Hug и дано всички които чакаме да видим двете чертички да се похвалим Praynig.Аз съм чак на края на седмицата до тогава ще устискам все някак си на любопитството Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 225
Здравейте и от мен сладурки!  bouquet
Лека седмица пожелавам на всички и аз.
Аз също сем от НЕчакащите тая седмица, пък да видим. Надявам се към края й да има много щастливи физиономии и колкото се може повече  EFP Стискам палци на всички и Ви пожелавам всичко най-хубаво. newsm10

# 19
  • Мнения: 2 270
Честита нова седмичка и от мен!
На всички тръпнещи в очакване пожелавам много радости и две черти, а на тези, на които се е разминало и тази седмица (като мен) - много търпение и усмивки!!!
ЦЕЛУВКИ Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 686
Здравейте и от мен! На всички нечакащи тази седмица стискам палци!

Дано да ни донесе много приятни емоции и положителни изненади!

# 21
  • Мнения: 251
Здравейте  и от мен. Аз не съм чакаща тази седмица, другата чак. Надявам се да сме оползотворили времето, не само приятно, но и полезно Simple Smile. Пожелавам успех на всички чакащи и весела седмица. Grinning

# 22
  • на североизток
  • Мнения: 285
Здравейте и от мен, момичета! Включвам се във вашата темаи се надявам да ме приемете във вашето семейство Simple Smile.Няколко думи за мен - на 28 години съм, имаме прекрасен син със съпруга ми и решихме да си имаме второ дете.Започваме опитите за това и дано всичко да е наред1
И скама да ви кажа и че от доста време чета публикуваното тук и ви се възхощавам за волята, топлината и прекрасното настроение, което лъха оттук!Благодаря ви и за прекрасните съвети, които давате - аз лично съм научила много от вас!
Искам да ви пожелая лека и успешна седмица, много късмет и сбъднати желания!
Вярвам, че молбите ни ще бъдат чути! От все сърце пожелавам на всички да си имат един ден, това за което си мечтаят! И нали знаете - това, което искате най - много се случва тогава, когато го очакваме най - малко!
Успех на всички и много усмивки и ведро настроение!

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
и аз чакам другата, но от два дни ме боли долу в дясно и вече взех да се притеснявам да не е апендицит. мале ами ако съм бременна след малко ще ходя на лекар, стискайте палци да не апендицит.

# 24
  • Мнения: 806
ЗДравейте милички Grinning
Искам да пожелая на всички ни страхотна седмичка,красиви новини и много по ДВЕ ЧЕРТИ baby_neutral
На мен трябваше да ми дойде в събота,но Не, в неделя-НЕ,а днес май предвесника на образната лелка ме навести,защото получих ръждиво зацапване/още не е М/,но ме се струва че ще стане,защото молко ме наболява и коремчето Sad
Усех на всички чакащи,"действащи" а бременлииките повече да ни навестяват и да ни "заразяват" baby_neutral Joy baby_neutral
Прегръщам ви силноооооооооооооооооо
Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 9 990
Dime-няма лелка -има надежда!Много от забременелите момичета са имали такова ръждиво зацапване, но лелка-не и не.....стискам палци!!! Praynig

# 26
  • Мнения: 806
Dime-няма лелка -има надежда!Много от забременелите момичета са имали такова ръждиво зацапване, но лелка-не и не.....стискам палци!!! Praynig

БЛАГОДАРЯ  bouquet  bouquet  bouquet
Дай Боже Praynig

# 27
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен.

АЗ малко ще пиша, Защото имам доста натоварен ден в офиса, но исках да ви пожелая много успех. Приятна седмица и дано да има порой от положителни тестове.    bouquet 

# 28
  • София
  • Мнения: 4 272
nameika , дано не е апендицит. Всъщност, почти съм сигурна, че не е. При него болките са ужасно силни, а ти си търпяла два дни. По-скоро е яйчник. Не се тревожи!
zazka , добре дошла!   bouquetДано бързо се сбъдне желанието ти за второ детенце и скоро да се преместиш в отчетните!

# 29
  • Мнения: 54
весела и успешна седмитца на всички

Общи условия

Активация на акаунт