Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 70

  • 60 573
  • 725
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 169
Здравейте, миже ли да ми разясните как стои въпроса разсроченото плащане, или по скоро да платиш нещо с една две седмици закъснение. Аз имам пунция скоро, самофинансиран опит, и аи олащам всичко, но след пункцията може би ще се наложи да забавя плащането с една седмица..възможно ли е?
Здравейте, след пункцията си тръгнах. В същия ден ми начислиха сума за оплождане, след 5 дни сума за замразяване, след това и за ПИД. Всичко си платих след месец като отидох отново за следващата пункция.

# 451
  • Мнения: 157
Здравейте, миже ли да ми разясните как стои въпроса разсроченото плащане, или по скоро да платиш нещо с една две седмици закъснение. Аз имам пунция скоро, самофинансиран опит, и аи олащам всичко, но след пункцията може би ще се наложи да забавя плащането с една седмица..възможно ли е?
Здравейте, след пункцията си тръгнах. В същия ден ми начислиха сума за оплождане, след 5 дни сума за замразяване, след това и за ПИД. Всичко си платих след месец като отидох отново за следващата пункция.

Благодаря! Значи нещата стават много по-лесни така Simple Smile

# 452
  • София
  • Мнения: 3 412
Здравейте, миже ли да ми разясните как стои въпроса разсроченото плащане, или по скоро да платиш нещо с една две седмици закъснение. Аз имам пунция скоро, самофинансиран опит, и аи олащам всичко, но след пункцията може би ще се наложи да забавя плащането с една седмица..възможно ли е?
Няма проблем да забавиш плащанията с 2 седмици, но за изследвания и пункция се плаща на момента.

# 453
  • София
  • Мнения: 23 165
дори и пункция може да не плати на момента. трябва обаче да се подпише споразумение за разсрочено плащане.
аз последния път така се разбрах, нищо освен прегнил и изследвания не плащах, накрая общата сума я разсрочих на 6 равни вноски.

# 454
  • Мнения: 157
А къде се отива, за да разпишеш подобно споразумение?

# 455
  • София
  • Мнения: 23 165
ами аз питах на касата. казаха че в работно време слиза някой от финансовия отдел, иначе на регистратурата.

# 456
  • Мнения: 157
Това е много удобно, все пак не много хора разполагат с кеш пари на момента и изтеглянето на подобни суми би могло да се забави.

# 457
  • Мнения: 213
Аз винаги по- големи суми плащам с карта на касата, даже така ми е по добре, защото мога да следя разходите и да не тегля.

# 458
  • Мнения: 94
Здравейте!Някоя от вас правила ли е пункция без упойка при д-р Чапанова? Предстои ми такава и се чудя дали да я направя без упойка или с. Издържам на болка,но все пак непознатото ме притеснява и исках ,ако има момиче с опит да сподели 😊

Аз съм правила, мина много добре и почти нищо не усетих. Успех!

# 459
  • Мнения: 19 691
Чапанова има много лека ръка, не го мисли.

# 460
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Третият ми опит завърши неуспешно вчера. Хубавото е, че имам замразени снежинки! Ако някоя знае, бихте ли ми казали каква е процедурата сега-пак ли трябва да чакам за коментар 2 + месеца и после да започна ЗЕТ или ще стане по-бързо? Бях на дълъг протокол.
Не стигнах да питам доктора, от многото обрати при мен....

# 461
  • София
  • Мнения: 7 645
Здравейте, момичета! Третият ми опит завърши неуспешно вчера. Хубавото е, че имам замразени снежинки! Ако някоя знае, бихте ли ми казали каква е процедурата сега-пак ли трябва да чакам за коментар 2 + месеца и после да започна ЗЕТ или ще стане по-бързо? Бях на дълъг протокол.
Не стигнах да питам доктора, от многото обрати при мен....

Ако си при Стаменов, пак трябва да чакаш, да....

# 462
  • Мнения: 43
Здравейте, момичета! Третият ми опит завърши неуспешно вчера. Хубавото е, че имам замразени снежинки! Ако някоя знае, бихте ли ми казали каква е процедурата сега-пак ли трябва да чакам за коментар 2 + месеца и после да започна ЗЕТ или ще стане по-бързо? Бях на дълъг протокол.
Не стигнах да питам доктора, от многото обрати при мен....

Ако си при Стаменов, пак трябва да чакаш, да....

При д-р Цветков съм.

# 463
  • София
  • Мнения: 7 645
ами тогава, обади се на регистратурата и попитай, на мен са ми казвали, че само за Стаменов се чака толкова много време за коментар.
Принципно нов опит, та дори и ЗЕТ е хубаво да започне поне след 2 нормални цикъла след спиране на лекарствата. Може коментара да ти е по-рано и да се уговорите.

# 464
  • Мнения: 43
ами тогава, обади се на регистратурата и попитай, на мен са ми казвали, че само за Стаменов се чака толкова много време за коментар.
Принципно нов опит, та дори и ЗЕТ е хубаво да започне поне след 2 нормални цикъла след спиране на лекарствата. Може коментара да ти е по-рано и да се уговорите.

Благодаря ти, Brayda Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт