Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - тема 70

  • 60 693
  • 725
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 9

Здравейте,
Колко от вас са прилагали PRP?  Предстои ми трето  ин витро в "Надежда" предните 2 бяха в "Щерев"
Виждам, че Lupita Pupita 605079 има информация.Моля споделете опита си.

Аз имах веднъж PRP и сега ще имам пак.
Какво те интересува и как е проблемът при тебе ?


Cristi, четох в нета за тази процедура, че е нещо като "подмрадяване" и може да се приложи на яйчниците за да се постигне по-добро качество на яйцеклетките.Ако може и за матката още по-добре.На второто ми инвитро лигавицата ми беше 9.5 на 39 години съм и опитвам от 7години. Диагностицирана съм с хашимото от скоро.


# 436
  • Мнения: 1 760
Здравейте,след неуспешен трансфер в края на август днес ми се обадиха от клиниката да отида за коментар в средата на декември.

# 437
  • Мнения: 157
Здравейте, на някой случвало ли му се като започне стимулация на инжекции да ви дават на всеки два дни допълнителни? Имам предвид започвате с 5 поредни дни, след това ви дават допълнително още 2 дни и след това уж вече няма и казват хайде още 2 дни. И така до деня на пункция. Може и да се действа така, но някакси никой не ми обясни, а аз като пациент не съм длъжна да знам.всичко. нали сме там, за да ни обясняват и казват..
Ще се радвам на отговор!

# 438
  • Мнения: 260
Здравейте, на някой случвало ли му се като започне стимулация на инжекции да ви дават на всеки два дни допълнителни? Имам предвид започвате с 5 поредни дни, след това ви дават допълнително още 2 дни и след това уж вече няма и казват хайде още 2 дни. И така до деня на пункция. Може и да се действа така, но някакси никой не ми обясни, а аз като пациент не съм длъжна да знам.всичко. нали сме там, за да ни обясняват и казват..
Ще се радвам на отговор!

Според това как растат фоликулите се назначават лекарствата. Аз бях четири дни на едно лекарство, след това преглед през ден и нова доза за следващите два дни до другия преглед.

# 439
  • София
  • Мнения: 9 129
Здравейте, на някой случвало ли му се като започне стимулация на инжекции да ви дават на всеки два дни допълнителни? Имам предвид започвате с 5 поредни дни, след това ви дават допълнително още 2 дни и след това уж вече няма и казват хайде още 2 дни. И така до деня на пункция. Може и да се действа така, но някакси никой не ми обясни, а аз като пациент не съм длъжна да знам.всичко. нали сме там, за да ни обясняват и казват..
Ще се радвам на отговор!

Това е обичайният начин на процедиране при стимулация. Всеки пациент реагира различно на всяко лекарство и няма как да предвидят как ще реагирате. Затова особено като напредне стимулацията и вече са по-големички фоликулите, се ходи през ден и се изписва за по 2 дни стимулацията.

# 440
  • Мнения: 157
Благодаря ви момичета! За първи път ми се случва и съм в постоянни питанки и притеснения.
Успокоихте ме! Blush

# 441
  • София
  • Мнения: 211
Здравейте,
Предстои ми медикаментозен аборт и исках да попитам дали някой може да ми каже каква е цената.

# 442
  • Мнения: 578
Здравейте,след неуспешен трансфер в края на август днес ми се обадиха от клиниката да отида за коментар в средата на декември.
При кой лекар си?

# 443
  • Мнения: 31
Здравейте, обадиха ми се за резултати от биопсията. Имунологията била лоша и се налагало лечение и повторна биопсия и да си запиша час пак за проследяване. Някой има ли представа за какво става въпрос?

# 444
  • Мнения: 19 698
Да. Ще ти вземат кръв за РВМС, поставят лекарство, след това взимат нова биопсия. Досадно изчакване, но нищо страшно.

# 445
  • Мнения: 116
Здравейте!Някоя от вас правила ли е пункция без упойка при д-р Чапанова? Предстои ми такава и се чудя дали да я направя без упойка или с. Издържам на болка,но все пак непознатото ме притеснява и исках ,ако има момиче с опит да сподели 😊

# 446
  • София
  • Мнения: 9 129
Ако си с една яйцеклетка, вероятно може, ако си с повече, ще искат да си с упойка.

# 447
  • Мнения: 116
Да,с една съм,ще може.Аз по-скоро се чудех дали докторката е внимателна и как протича процедурата.Има ли някакъв риск,боли ли много или е нещо като при биопсия...такива неща

# 448
  • София
  • Мнения: 7 512
Аз съм правила пункция без упойка при Стаменов, Персенска и Цветков. Ако усетиш болка, ще е за секунда, няма страшно. После може да има остатъчна болка, но нея я има и при пункция с упойка.
Успех!

# 449
  • Мнения: 157
Здравейте, миже ли да ми разясните как стои въпроса разсроченото плащане, или по скоро да платиш нещо с една две седмици закъснение. Аз имам пунция скоро, самофинансиран опит, и аи олащам всичко, но след пункцията може би ще се наложи да забавя плащането с една седмица..възможно ли е?

Общи условия

Активация на акаунт