Домакински уреди Горение, дизайнерска серия

  • 3 646
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 656
Относно серията и дизайна и ние взехме точно бялата Оро. Не са монтирани и не мога да дам мнение, но съм на ясно, че плащам дизайна, а качеството е на късмет. Най-вече за хладилника, защото е 1600, но пък такъв дизайн единичен няма на пазара, а за вграждане почти всички са -30% капацитет. Все пак абсорбатор повече харесах този и ми се връзваше като дизайн:
http://m.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=98&pid=1919

За фурната заложих на 2тата по цена, ползвам само 1 функция и нищо друго.

А за милровълновата за вграждане - много е красива, но 600 лв няма да дам за микровълнова Simple Smile

Препоръчвам ти да не четеш повече, да не се вкарваш във филми и да си вземеш каквото мислиш, че ще ползваш като функции.

# 31
  • София
  • Мнения: 12 006
Скрит текст:
Относно серията и дизайна и ние взехме точно бялата Оро. Не са монтирани и не мога да дам мнение, но съм на ясно, че плащам дизайна, а качеството е на късмет. Най-вече за хладилника, защото е 1600, но пък такъв дизайн единичен няма на пазара, а за вграждане почти всички са -30% капацитет. Все пак абсорбатор повече харесах този и ми се връзваше като дизайн:
http://m.leksgroup.com/l_bg/?s=5&i=9&c=98&pid=1919

За фурната заложих на 2тата по цена, ползвам само 1 функция и нищо друго.

А за милровълновата за вграждане - много е красива, но 600 лв няма да дам за микровълнова Simple Smile

Препоръчвам ти да не четеш повече, да не се вкарваш във филми и да си вземеш каквото мислиш, че ще ползваш като функции.

И защо да не чете? Защото няма данамери много отзиви, които да са положителни за марката ли? Дай да си купи първото което види в магазина, пък догодина пак  Laughing.

# 32
  • Мнения: 673


Здравей, от 8 години съм с тази серия-черните. Много ми харесва.

Абсорбатора ми е този-доволна съм, но като навсякъде филтрите трябва да се свалят и мият.

Котлони те са ми двойка. Готвя нон стоп, т.е. омазвам ги жестоко и после ги чистя със стъргалка, нямам време да ги жаля..
От фурната също съм доволна-тази с тъч бутоните. Изгоря ми само индикатора за долния реотан, но не съм звъннала още в сервиз, защото помня програмата, която ползвам най-много. Като проблем мога да кажа, че и е чистене то-нищо не става с тази водна пара. Трябва си препарат. Но както казах, моите уреди са на 8 г. Новите може да са по-добре.

От няколко месеца имам и миялната-влюбена съм в нея... Безшумна/ предишната ми бе Фагор и доста се чуваше/ и мие супер.

# 33
  • Мнения: X


Здравей, от 8 години съм с тази серия-черните. Много ми харесва.

Абсорбатора ми е този-доволна съм, но като навсякъде филтрите трябва да се свалят и мият.

Котлони те са ми двойка. Готвя нон стоп, т.е. омазвам ги жестоко и после ги чистя със стъргалка, нямам време да ги жаля..
От фурната също съм доволна-тази с тъч бутоните. Изгоря ми само индикатора за долния реотан, но не съм звъннала още в сервиз, защото помня програмата, която ползвам най-много. Като проблем мога да кажа, че и е чистене то-нищо не става с тази водна пара. Трябва си препарат. Но както казах, моите уреди са на 8 г. Новите може да са по-добре.

От няколко месеца имам и миялната-влюбена съм в нея... Безшумна/ предишната ми бе Фагор и доста се чуваше/ и мие супер.

Миялната тази от серията ли? Аз са миялна се насочих към бош, били ферарито на миялните ама високия им клас

# 34
  • София
  • Мнения: 12 006
Аз са миялна се насочих към бош, били ферарито на миялните ама високия им клас
И аег не им отстъпват. Гледай и вътре разпределението кое ще ти хареса повече. Аз примерно исках 3-та кошница за прибори отгоре, за да ми е свободна долната, исках да е тиха, да има подходящи програми за посудата ми.

# 35
  • Мнения: X
Аз са миялна се насочих към бош, били ферарито на миялните ама високия им клас
И аег не им отстъпват. Гледай и вътре разпределението кое ще ти хареса повече. Аз примерно исках 3-та кошница за прибори отгоре, за да ми е свободна долната, исках да е тиха, да има подходящи програми за посудата ми.

Искам да мие всичкони да не слагам нищо в мивката това е.

# 36
  • Мнения: 13 380
Simple Smile И аз искам такава, но още не съм я открила. Има ли такава веднага я купувам

# 37
  • Мнения: X
Simple Smile И аз искам такава, но още не съм я открила. Има ли такава веднага я купувам

Ами четох някои потребителки така да правят, значи има. Е сега не казвам да слагаш с кокалите, ама като си хвърлиш остатъците в коша без разни предварителни измивания и глупости

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Единствено приплаквам, за да няма остатъци. Много рядко ми се е случвало да доизмия тава например, ако много съм загорила храната.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 298
Вече ако има предпочитания за цели зададени програми цената отива по към 2000лв., но аз лично не бих дала толкова пари за една фурна - ще си ставам и ще си ходя по 10 пъти да сменям градуси, вентилатори и т.н., но няма да дам пари фурната сама да го прави това. Mr. Green
Зависи, ако се налага да се занимаваш с други неща и няма как да се разхождаш 10 пъти до фурната, докато в нея се готви нещо, тогава си заслужава да се дадат пари фурната сама да прави това.

# 40
  • София
  • Мнения: 2 298
Единствено приплаквам, за да няма остатъци. Много рядко ми се е случвало да доизмия тава например, ако много съм загорила храната.
И аз така, но това зависи и от препарата, който се използва.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 006
Simple Smile И аз искам такава, но още не съм я открила. Има ли такава веднага я купувам
Значи ако еда миялна не може да мие, не става за нищо. Мисля, че са по-скоро рядкост. Като се спазват и някои основни изисквания - да се съобразява вид посуда, замърсеност, програма, градуси, препарат и не на последно място - да не забравяме, че има посуда, която не става за мияла. Такава посуда или си е миеш на ръка и излиза от кухнята ти. Пластмасата примерно не изсъхва и винаги остават капки, дори и да има знак, че става за миялна. Някои пластмасови неща пък могат да се разтопят на високи градуси, тъй като не са предвидени да се мият в машина. Дървото се разкапва, попива препарат и дори да не се разпадне, едва ли се е отмило добре - то изобщо няма работа в мияланата. Някои евтини вилици, лъж./ножове пък стават на петна, които не се оправят и за това не е виновна машината, а този който ги е метнал вътре. Обикновените прибори обаче си излизат перфектни от машината. Та така, ако се спазват основи правила, и ако не си купиш най-нисък клас машина, не би следвало да има проблем според мен.

# 42
  • Мнения: 656
Досега имахме Бош миялна. От 5 години не я ползвам, просто стои като шкаф. Може да е Теслата на нещо си, но това е заробване с тази миялна. Първо почистваш остатъците, после изплакваш по-засъханлите(защото не е сигурно дали ще се махнат само с вода), послед чакаш 50-60 мин да свърши работа, която иска 10 мин на ръка. За чашите е още по-абсурдно да се мият в миялна. Просто не го разбирам, но който си е свикнал с миялна ок.

# 43
  • Мнения: X
Досега имахме Бош миялна. От 5 години не я ползвам, просто стои като шкаф. Може да е Теслата на нещо си, но това е заробване с тази миялна. Първо почистваш остатъците, после изплакваш по-засъханлите(защото не е сигурно дали ще се махнат само с вода), послед чакаш 50-60 мин да свърши работа, която иска 10 мин на ръка. За чашите е още по-абсурдно да се мият в миялна. Просто не го разбирам, но който си е свикнал с миялна ок.

Аз съм изключително мързелив и мразя да мия съдове. Не съм имал миялна. Имам приятели, обаче които са като мен имат миялна и са много доволни. Ядат, бухат съдовете, събират ги по два-три-четири дена, пускат я и толкова. Имат по много съдове и няма нужда да ги мият след всяко ядене. Мисля и аз да мина точно на тая схема.

# 44
  • Мнения: 656
Може е въпрос на навик и както казваш брой съдовове Simple Smile
При нас 4 човека поне 2 ядения на ден, по 6-7 чаши на ден. Няма как да събираме повече от ден. И с изплакването, слагането и накрая събирането ми се обезсмисля цялата процедура. Отделни колкото и класен уред да имаш винаги може да има пропуск. Но пробвай си, така е най-добре и дано да ти хареса!

Общи условия

Активация на акаунт