Домакински уреди Горение, дизайнерска серия

  • 3 649
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
lady_fade,
Насъпунисване и търкане с веро на чинии от двете страни, чаши (отвън и отвътре),
вилици, лъжици, тава, тенджера. После плакнене, подсушаване и полиране.
Е, не мога да го направя за 10мин, за обем от посуда за 4-ма,
които са ги ползвали поне за две хранения.
(сръчна съм  Wink )
, послед чакаш 50-60 мин да свърши работа, която иска 10 мин на ръка. За чашите е още по-абсурдно да се мият в миялна.
Икономията на ток и вода със съдомиялна не подлежи на коментар.
А самото сушене, понеже е при по-висока температура елиминира патогенните бактерии.

# 46
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Няма вариант да събираш 3-4 дни и да миеш. Първо всичко засъхва и няма миене, второ се вмирисва.
Аз я пускам веднъж на ден обикновено вечер след като се привършили със вечерята. Ако прецениш, че голямата не можеш да я напълниш вземи си малка-45 см.
Това с предпочитането на ръка и губене на 10-15 минути след всяко ядене не го разбирам, като мога да съм улеснена и да не го правя. За някой, който има свободно време-ок, но аз след работа, готвене ...и т.н. мисля, че ме разбрахте и 10 мин. да си спестя ми е в полза.
Препаратите са доста агресивни и не препоръчвам миенето на скъпи сервизи със сантиментална стойност, разказва им се играта. Един рекламен надпис изчезва след няколко измивания.

# 47
  • Мнения: X
Няма вариант да събираш 3-4 дни и да миеш. Първо всичко засъхва и няма миене, второ се вмирисва.
Аз я пускам веднъж на ден обикновено вечер след като се привършили със вечерята. Ако прецениш, че голямата не можеш да я напълниш вземи си малка-45 см.
Това с предпочитането на ръка и губене на 10-15 минути след всяко ядене не го разбирам, като мога да съм улеснена и да не го правя. За някой, който има свободно време-ок, но аз след работа, готвене ...и т.н. мисля, че ме разбрахте и 10 мин. да си спестя ми е в полза.
Препаратите са доста агресивни и не препоръчвам миенето на скъпи сервизи със сантиментална стойност, разказва им се играта. Един рекламен надпис изчезва след няколко измивания.

Я явно има вариант, щом го правят моите хора. На единия миялната е бош, не знам какви препарати ползва. Вярно мирише малко, но само като отвориш за 5 мин иначе миризмата си седи вътре така, че майната й Grinning

# 48
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е на мен ми е малко гнусно, но на вас като не ви пречи Grinning

# 49
  • Мнения: X
Е на мен ми е малко гнусно, но на вас като не ви пречи Grinning

Важното е да няма занимавка и да се пипа минимално затова са тези уреди, поне за мене

# 50
  • Мнения: 11 744
Принципно си прав, Иване, но като се завъдят вътре всякаква флора и фауна, по-добре да ядеш от немитите чинии. Нали знаеш какво става в контейнерите за боклук и на какво ухаят, като минеш покрай тях. Аз бих я пускала всеки ден полупразна, отколкото да я превръщам в......

# 51
  • Мнения: 13 380
Нали затова е високата температура, която няма как да постигнеш като миеш на ръка.

# 52
  • Мнения: X
Би трябвало всичко да мре вътре. Това обаче ми изниква следващия въпрос, дали да взема 60см или 45 см. Засега съм сам човек, в бъдеще знам ли... Какво мислите? То проблема е че за да се смени трябва и шкафа да се преправя...

# 53
  • Мнения: 41 368
Щом искаш да ръгаш вътре всичко и да не пипаш нищо на ръка, вземай 60 см. Хората вземат по-малки заради мястото, а не защото разликата в цената е убийствена. После вече ще е късно.

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Моята е 45 см, тричленно семейство. Екстра ми е за веднъж на ден, слагам и тенджери и тави.

# 55
  • Мнения: X
Щом искаш да ръгаш вътре всичко и да не пипаш нищо на ръка, вземай 60 см. Хората вземат по-малки заради мястото, а не защото разликата в цената е убийствена. После вече ще е късно.

Ама ако трябва да я пускам всеки ден с 3-5 чинии? Аз за това, иначе място вече има с новата подредба Grinning

# 56
  • Мнения: 41 368
И какво ще и стане като я пускаш с 3 чинии? Няма да се повреди от това я, само дето няма да се натоварва оптимално. Ама пък то преразходът на вода и ток ще ти е 2 лева за месеца Sunglasses

# 57
  • Мнения: X
И какво ще и стане като я пускаш с 3 чинии? Няма да се повреди от това я, само дето няма да се натоварва оптимално. Ама пък то преразходът на вода и ток ще ти е 2 лева за месеца Sunglasses

Ами а де незнам. Значи ако имам място да е голяма?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 385
Да, ако има място по-добре голяма,сега сте сам,но някой ден може да сте повече хора,а и след гости.Можете да я пускате и през два,три дни,но използвайте дълга програма и най-високата температура.Питах те и за фурна с грил,но какъв грил-въртящ се,защото моята фурна е с въртящ се грил,но е Siemens.Имам допълнителни приставки,мога да си направя пиле на грил или някакво друго месо,грилът се върти през цялото време.А за самопочистващите се фурни,ако е пиролиза-да,заслужава си парите.Пиролизата чисти всичко,само стъклото на вратата на фурната-не,то трябва да се почисти на ръка преди да се пусне пиролиза.

# 59
  • Мнения: 13 380
Слагам вътре и купи, купички всякакви, кутии- ползвам стъклени, тави, някои тенджери и си се пълни за деня.

Общи условия

Активация на акаунт