Юлчета 2018 - тема 2

  • 37 634
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 630
И аз не съм давала никога сокчета и с сега няма да давам. Директно пюренца. Ние разделяме ваксините и през две седмици сме на ваксинация. Педиатърката ни казва, че така по леко минавало. Пък и аз толкова се страхувам, че нямам никакви възражения. Лошото е , че все му треперя да не е болен , че и какат е контактна с толкова много деца.
Вече се оглеждам за следващата почивка , на бебо много добре му се отрази планинския въздух и докато бяхме на почивка удвои храненията като количество. Като се прибрахме ги намали пак Simple Smile определено е по лесно с малко бебе , отколкото с пораснало дете! И за ски почивка се натискам ама мм се дърпа. Ще видим дано го навия за януари, тъкмо като дребния е захранен пък и няма ваксини след седмия месец.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Карамелка, бебета си кривят очите до към годинката.
Мисля, че питаш за втори път, така че ако те притеснява наистина по-добре мини през очен лекар Wink

# 62
  • Мнения: 277
Карамелка, бебета си кривят очите до към годинката.
Мисля, че питаш за втори път, така че ако те притеснява наистина по-добре мини през очен лекар Wink
  Рано е за очен.А вашите бебоци заглеждат ли се в телевизора?

# 63
  • Мнения: 136

[/quote]  Рано е за очен.А вашите бебоци заглеждат ли се в телевизора?
[/quote]
Само да има телевизор в стаята и тя се извърта да гледа, като хипнотизирана е. Но я обръщаме така че да не го вижда.

# 64
  • Мнения: 101
И аз не съм давала никога сокчета и с сега няма да давам. Директно пюренца. Ние разделяме ваксините и през две седмици сме на ваксинация. Педиатърката ни казва, че така по леко минавало. Пък и аз толкова се страхувам, че нямам никакви възражения. Лошото е , че все му треперя да не е болен , че и какат е контактна с толкова много деца.
Вече се оглеждам за следващата почивка , на бебо много добре му се отрази планинския въздух и докато бяхме на почивка удвои храненията като количество. Като се прибрахме ги намали пак Simple Smile определено е по лесно с малко бебе , отколкото с пораснало дете! И за ски почивка се натискам ама мм се дърпа. Ще видим дано го навия за януари, тъкмо като дребния е захранен пък и няма ваксини след седмия месец.

Ние ски почивката вече си я платихме за януари. Нямам търпение вече, аз миналия сезон пропуснах заради бременността, нооо сега се завръщам 😃
Ще си имаме обаче мама за помощник. Дано и вие успеете Simple Smile

# 65
  • Мнения: 687
Ние ски почивката вече си я платихме за януари. Нямам търпение вече, аз миналия сезон пропуснах заради бременността, нооо сега се завръщам 😃
Ще си имаме обаче мама за помощник. Дано и вие успеете Simple Smile
Къде ще ходите?

Ние ходим без помощник, редуваме се с мъжа ми да караме с приятели. Планираме и тази година с трите деца да си направим едно пътешествие до Алпите.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Карамелка, бебета си кривят очите до към годинката.
Мисля, че питаш за втори път, така че ако те притеснява наистина по-добре мини през очен лекар Wink
  Рано е за очен.А вашите бебоци заглеждат ли се в телевизора?

Кой ти каза, че е рано за очен ? Няма такова нещо Simple Smile

# 67
  • Мнения: 243
И нашия е много привлечен от звука и картината на телевизора! Само докато го чуе и врата му става като на жирав да го търси! Не мислих, че от толкова малки ги привлича обаче уви, от сега го въртя да не гледа.
И ние ще сме на планина, в едно чудно хотелче на смолянските езера Смилен. Ще е много полезно да смени климата детето и тъкмо тогава вече ще се и захранва и мама ще кара ски GrinningSki нямам търпение!!!
А да ви питам тези изследвания които пускате на бебоците преди ваксини, педиатъра ли ви ги начислява или дава по някакъв начин или сами отивате в лаборатория и казвате какво искате да ви изследват на бебо? Моята педиатърка е малко смотана и нито ортопед ми е предлагала нито някакви изследвания, само го преглежда преди ваксина и веднага след това я бие! И въпрос към мъжките майки, какво правите с това забелване, това е поредното нещо което педиатърката ми не прави, а мен многл ме е страх да не го заболи и не го правя и в такъв случай кой ще го прави незнам Grinning

# 68
  • Мнения: 683
И моят гледа като хипнотизиран - използваме го за да му чистим ушите Grinning
Завиждам ви за ските. Имахме няколко предложения за Австрия, но ММ няма да кара, че още не се е възстановил от операция на коляното, а на мен не ми дава докато малкият не стане на 18 г. Но и ние сме пишман скиори от 2 години. Много се чудих, но ако не караме няма какво толкова да го правим в тоя сняг и ще се окаже, че сме дали пари да седим на балкона на къщата Confused За това активно планирам море.
До сега извън болницата никога не сме пускали изследвания. Самоинициативно ходихме на кардиолог, нефролог и ортопед.
За забелването все едно нищо не правя както каза педиатърката. Мисля малко по-нататък да го водя на уролог, че се оказа с хидроцеле и да говоря с него.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 740
Kaкви изследвания ? Преслушва я и отиваме на ваксина .
Сега е със задна хрема и ни даде направление да вземем секрет от носа за изследване. Аз сама казах, че няма да отидем на ваксина при личната Simple Smile
Ортопеда , гастроентеролога сама прецених и я заведох Wink

# 70
  • Мнения: 71
Карамелка, бебета си кривят очите до към годинката.
Мисля, че питаш за втори път, така че ако те притеснява наистина по-добре мини през очен лекар Wink
  Рано е за очен.А вашите бебоци заглеждат ли се в телевизора?
Постоянното откачам направо в нашата стая не го вижда само го чува но отнеса ли я в форца гимнастиката и е на дивана а тв е 55 инча като ококори тези очи ужасссс когато сме там не го пускаме че няма оправия баба и се бъзика че и налагаме информационно затъмнение 😂😂😂

# 71
  • Мнения: 68
Ние ходихме на очен още преди да навърши месец бебока. Беше за наше успокоение заради кислородната терапия, която се наложи след раждането. Когато запазвах час имаше чак за след месец, но като разбраха, че е за бебе ни вмъкнаха по-рано.

# 72
  • Мнения: 275
Току що се върнахме от консултация . Най- на края сложихме и ваксинките, които се бият на 2 месеца. Ще ги наваксаме лека- полека Simple Smile
Моята сладурка е 6 кг. и 400гр и е цели 61.5 см Simple Smile)) Докторка каза че това вече ще е като мен - високооо, а не като тати си тапишонка хаха

# 73
  • Варна
  • Мнения: 630
Оооо Ада , звучи страхотно. Много хубаво да си изкарате. Мирелка и аз съм така, ама мм е силно начинаещ в сноуборда и не е така запален , та предусеща , че той ще е с бебока , а ние с каката по пистите Хихихи и отсега го домързява 😜 .
Иначе Сами последните дни все нови нещица научава: хваща и бута в устата всичко, даже вчера докопа от масата парче праз и за сек да ФО лапне. Прави балончета със слюнка, гука с часове на играчки, но някой да е до него. Отида ли до тоалетната реееев. Набира се активно и аха аха на няколко пъти да седне , ама нееее рано му е., само тренира човека. Очички не криви, за разлика от сестра си , но така и никога не сме я водили на очен .

# 74
  • Мнения: X
Ееев как съм изпуснала новата тема. Запиииис. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт