Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 610
  • 121
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 473
Резултатите от анкетата са ужасяващи! Sick
За протокола - никога!

# 106
  • Мнения: 1 925
Никога не бих позволила, пък и той не бих си позволил  Naughty Мислех да гласувам с последната опция, защото редовно ме майтапи на тази тема, защото много обичам да го щипя,  Twisted Evil а на горкия му излизат синини и после, нищо чудно някой колега да го пита дали не го бия  Mr. Green  Joy

# 107
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...преди много, много години в една от хилядите тежки и абсурдни ситуации, в които сме попадали и то при положение, че аз го предизвиках, в този момент не го приех като агресия срещу мен, а като безпомощна форма на самозащита.
Такъв е и моят отговор, с уточнение, че не беше толкова отдавна Tired.
Гласувах с да, но съм далеч от това да класирам случая като 'домашно насилие'.

Резултатите от анкетата са ужасяващи! Sick
Така е Confused. Искрено се надявам при голяма част от отговорилите с 'да' това да е било просто единичен злополучен инцидент...

# 108
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не и дано никога не ми се случва  Praynig

# 109
  • Мнения: 7 914
Аз ли немога да чета, не ми е ясно има  не малък процент че  fight мъжете си... обаче никой не си признава как и защо.... newsm12

# 110
  • Мнения: 83
Аз ли немога да чета, не ми е ясно има  не малък процент че  fight мъжете си... обаче никой не си признава как и защо.... newsm12



Да,бе и аз над тва се замислих           newsm78????????????
КАк бе хора!!! А,то и тва се води дом.насилие.

# 111
  • Мнения: 83
А забравих да отговоря -ДА!!!
Имах си един дето си ме поби известно време докато се свестя и.....................хвана пътя.
С мъжа ми беше като описаните по-горе инцидентни случай,бях го вбесила,а и беше съвсем премерено и с цел да не ме нарани.Просто да ме спре.

Хора,малко ме е срам (незнам как ще прозвучи),но аз живея с инструктор по бойни изкуства,луд фен на всичко бойно.това си има и добрите страни,щото знае какво може да направи с ръцете и краката си(ударите с крак са по-тежки) Laughing
Та да ви кажа и аз понякога побеснявам и му скачам,та.............
Мисля си,че,ако си разменим "ролите",аз със сигурност ще го пребия.Много пъти ми се е искало #Cussing out,но...........после сме ок.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не, никога,  Naughtyтой просто не е такъв човек. И никой от предишните не го е правил. Но резултатите са направо стряскащи. Sad

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, веднъж правихме спаринг и аз неочаквано му вкарах доста силен юмрук в корема. Той явно не очакваше (аз също се изненадах, че го издебнах незащитен ), и ме изрита здраво по задника. Но беше това беше просто рефлекс от моя удар, след това ми се извинява дълго и много го беше срам  Laughing

Бивше гадже се опита да ме зашлеви, когато му казах, че късам с него. Скоро след това минавах покрай входа му, той явно ме беше дебнал, изскочи, награби ме и влачи до у тях на втория етаж. Никой от съседите не реагира на канските ми крясъци, но за щастие майката на изрода се показа от стаята си, за да види какво се случва, и той ме пусна. Ако тя не беше у дома си, не ми се мисли какво ще да ми се случи  ooooh! След това ходих при кварталния да се оплача, но той нищо не предприе, а може би не ми и повярва, тогава бях на 17 години...Така се бях наплашила от този, че раздадох на най- близките си приятелки писма, да ги дадат на полицията в случай, че изчезна, в които пишеше, че най-вероятно той ми е сторил нещо. И сега, 11 години по-късно, въпросното л**но ми се усмихва и ме поздравява, когато се разминаваме по улиците, а на мен ми иде да му се изплюя в лицето  Rage  Коя ли тормози сега  newsm78 Confused

# 115
  • Мнения: 843
Сегашният мъж не.. и малко вероятно, освен ако не го помоля,  но то  пък ще иде в друга посока работата:-)
   Дотук с майтапа. Бившият ми приятел, с който повече от 10 години живях на семейни начала, в  края на връзката ни си позволяваше  този лукс.  Бързо палеше, но и бързо гаснеше - 9 години и намек нямаше за посягане..  после се почна. Е, затова е бивш. . Всъщност няма значение кой и защо..  допуснахме го.  
    Радвам се, че  че толкова хора се разбират добре тук. И го вярвам.  Но понякога.. с годините / повече от 7-9/ нещата се променят..особено, ако мъжът , по някаква причина се комплексира  или изпадне в безпомощност. Тогава го наскачат едни дяволиии... / Никого не оправдавам, посягането  е непростимо/ Случва се, особено в тези смутни времена.
    Аз не изтраях и приключих,  но много жени търпят. Няма да го коментирам. Понякога човек няма избор, няма смелост, няма сили.

    А, аз се научих да не допускам една кавга да ескалира до безбожност. И мъжът ми я владее тази хватка, така, че даже кавгите са сведени до минимум. Но, ще видим. Още сме "младо семейство" на стари години:-)) като минат 10 ще се обадя:-))/ сериозно чукам на дърво!/

# 116
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сегашният мъж не.. и малко вероятно, освен ако не го помоля,  но то  пък ще иде в друга посока работата:-)
   Дотук с майтапа. Бившият ми приятел, с който повече от 10 години живях на семейни начала, в  края на връзката ни си позволяваше  този лукс.  Бързо палеше, но и бързо гаснеше - 9 години и намек нямаше за посягане..  после се почна. Е, затова е бивш. . Всъщност няма значение кой и защо..  допуснахме го.  
    Радвам се, че  че толкова хора се разбират добре тук. И го вярвам.  Но понякога.. с годините / повече от 7-9/ нещата се променят..особено, ако мъжът , по някаква причина се комплексира  или изпадне в безпомощност. Тогава го наскачат едни дяволиии... / Никого не оправдавам, посягането  е непростимо/ Случва се, особено в тези смутни времена.
    Аз не изтраях и приключих,  но много жени търпят. Няма да го коментирам. Понякога човек няма избор, няма смелост, няма сили.

    А, аз се научих да не допускам една кавга да ескалира до безбожност. И мъжът ми я владее тази хватка, така, че даже кавгите са сведени до минимум. Но, ще видим. Още сме "младо семейство" на стари години:-)) като минат 10 ще се обадя:-))/ сериозно чукам на дърво!/
Найка, евалата  bouquet

Много истинско това, което написа. Имах желание нещо подобно да сътворя, за да обясня с думи прости някои такива ситуации, но не успях, не ми стигна дар словото.

# 117
Е дано тези жени да съберат сили и смелост, че то това живот ли е?!? smile3518

# 118
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нястоящият мъж до нас не ни е удрял и няма да го направи. Против възпитанието му е, колкото и да се старая.  Crazy

# 119
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога не се е случвало, вече сме 11 години заедно Heart EyesНо съм го предизвиквала, не е като без хич.Обаче не му е в природата.И слава Богу, защото аз съм много лоша и заядлива понякога:twisted:Някой кибритлия досега да ме е изпарил от лицето на земята...

Общи условия

Активация на акаунт