Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 630
  • 121
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 792
 Един път Да,  преди много, много години в една от хилядите тежки и абсурдни ситуации, в които сме попадали и то при положение, че аз го предизвиках, в този момент не го приех като агресия срещу мен, а като безпомощна форма на самозащита. Не става дума за шамар, това не си е позволял никога.

# 76
  • Мнения: 704
Никога.

Едно от качествата, които ценя  в него е способността му да приема нещата от неемоционалната им страна и завидния му самоконтрол.

При мен е по-скоро обратното  Blush. /не по отношение на агресията, де/.

# 77
  • София
  • Мнения: 726
Никога не ме е удрял! Ако го направи - това ще му е за първи и последен път.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Редовно ме шляпа по дупето. Харесва ми...
ако това го смятаме за бой, да бие ме

# 79
  • Мнения: 2 125
Никога и слава Богу Praynig
(макар, че съм го предизвиквала Twisted Evil)

# 80
  • Мнения: 154
не и се надявам никога да не го прави!

# 81
  • Мнения: 1 761
Не.Ние дори не се караме.
Но познавам много жени, които приемат пердаха за нещо в реда на нещата.И щом като за тях е нормално мъжете им се възползват от това.....което е много жалко,особено за децата, които стават неволни свидетели на такива идиотски отношения.

# 82
  • Мнения: 218
Не мъжа до мен не ме е удрял!Повече на никой няма да позволя да ме удари!Едно бивше гадже ме пердашеше по едно време...странно бях станала някак безволева,един път ме удари,посегна ми след това и 2 ри път и ми счупи ключицата.Казах на брат ми,той заедно с 1 приятел така го освестиха и му показаха че боли да те бият.А аз аз бях там и го попитах сега добре ли му е?Даже накрая му теглих и един ритник,мръсно самодоволно копеле да посяга на жена!Тъп комплексар,ама аз съм си виновна че след единия шамар не му казах да си хваща пътя.
Но после минаваше покрай мен като препикано мушкато с новата си приятелка.Дрисльо,чак ме хвана яд на мене си че го позволих това.

nelipyxo, съжалявам за преживения от теб кошмар, но ме изкефи как сте реагирали след това. Това заслужават насилниците.

Никога не ме е удрял съпругът ми или някое гадже преди това. Посегне ли ми с парцалките и директно навън. Отраснала съм в такова семейство. От ревност баща ми често посягаше на мама. Избил й е зъбите. Слава Богу, че се разведоха когато бях на 7 години. Сега не позволявам около мен да се говори на висок тон, а недай си боже да стане скандал - свивам се в черупката си и сълзите сами потичат.

Ако тук четат момичета търпящи този ужас: Моля ви! Не търпете! Бягайте от насилника, спасете децата си. Остава травма за цял живот. Praynig

# 83
  • Мнения: 793
Ще ме удари, ама друг път! Да не ме е правил той  Twisted Evil пък и съм му казала че няма да си стоя и ще хвана най-близкия тиган стол или каквото си ми е под ръка  fight fight

# 84
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Никога!

# 85
  • София
  • Мнения: 4 035
Доколкото знам домашното насилие се състои не само във физическо посегателство, но и във психически тормоз. Така, че анкетата не е точна. За информация, не, не ме е удрял и не ме е подлагал на психически тормоз, но имам такъв случай при много близки мои роднини и е ужасно, просто ужасно!

# 86
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Никога

# 87
  • Мнения: 1 809
Да и от тогава вече не е до мен,няма и да бъде Naughty #2gunfire

# 88
  • Варна
  • Мнения: 407
Никога, надявам се и да не го направи.

# 89
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Той ми е повишавал тон само 3-4 (Mr. Green) пъти от както сме заедно.. пък камо ли да ме удари.
Дори не ми е посягал..
Ама виж аз като се поскараме по сериозно и като избеснея меря с каквото ми е под ръка хаха  Joy

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 23:50 от Aetera

Общи условия

Активация на акаунт