Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 633
  • 121
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 537
Той ми е повишавал тон само 3 4 пъти от както сме заедно.. пък камо ли да ме удари.
Дори не ми е посягал..
Ама виж аз като се поскараме по сериозно и като избеснея меря с каквото ми е под ръка хаха  Joy
Само 34 пъти не ми се вижда малко! Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз го шамаросвам понякога, нали съм си яка-кака  Mr. Green
Той често ми казва, че ако тръгне да се развежда с мен  мотива ще му е домашно насилие!  Crazy

# 92
  • Мнения: 7 430
Не, но ...виждам резултатите и ми е едно такова... Tired

# 93
Не, но ...виждам резултатите и ми е едно такова... Tired
да и на мене нещо взе да ми става криво Sad

# 94
а ина4е с моя мъж сме се бори4кали-аз като се ядосам и му се нахвърлям Embarassedи той само се пази-много сум страшна  Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 111
Никога Naughtyи съм сигурна ,че никога няма и да го направи
Обаче имам приятелка ,която е козметичка и тя ми е казвала ,че доста от клиентките и са целите в синини Confusedда предположим ,че половината са се ударили някъде без да искат, а другите... Sad

# 96
  • Мнения: 394
Не се е случвало и при мен,но знам че няма и да се случи.Аз бях много бито и тормозено дете(от майка си) и той много добре го знае.Не си го и помисля и знам,че никога няма да стане.Всички,които казаха,че даже е по-важен психическият тормоз са прави.Остава за цял живот,обременява и жената и децата покрай нея.Не трябва да се допуска,а стане ли трябва да се бяга бързо.Много е трудно,но е правилното решение-това е един скапаняк все пак-зарезвайки го се отправяш към свободата и радостта да се радваш на живота си.Аз го направих с майка ми(не е по темата,но пак е в тази насока) и не съжалявам за това.А камо ли за мъж(извинявам се-за ИЗРОД).

# 97
  • Мнения: 1 465
Ааааа нямаше сега да е до мен. Аз си имам цивилизован мъж все пак и като съм го избирала съм внимавала Laughing
Тон в къщи никога не се повишава, нито пък има психически тормоз, най-голямото му "провинение" е, че обича доста да ме имитира за да е весело у нас Wink Е, сега бебко е подложен на имитация и просто е голяма веселба Crazy

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 02:12 от Pollia

# 98
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 859
14,3% са били удряни...

# 99
  • Мнения: 3 929
На шега много пъти сме се били един друг, но насериозно - не.

# 100
  • Мнения: 2 000
Никога. Не бих живяла с мъж, който да ме бие.

# 101
  • Мнения: 3 457
еи,то излезе че няма бити жени Mr. Greenмоя съм го вбесявала дотолкова че имах чувството че всеки момент ще ме препарира-добре,че се въздържа ooooh!

# 102
  • Мнения: 2 631
Никога! И той знае, че ако го направи ще взема детето и няма да ни види повече...но дори и без такава заплаха - той няма да го направи...този мъжки манталитет (за удрянето)...чисто балкански синдром мен ако питате

# 103
  • Мнения: 820
Мъжът ми никога не ме е удрял или заплашвал, обаче едно бивше гадже такъв шамар ми удари, че ми счупи зъб. Определено не му останах длъжна, а и това беше последният път когато го видях.

# 104
  • Мнения: 14 654
Никога. Не бих живяла с мъж, който да ме бие.

и аз

Общи условия

Активация на акаунт