Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 613
  • 121
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 625
В една друга тема прочетох, че 82% от жените са жертва на домашно насилие. Това ми се стори почти невероятно! Не може такава голяма част от мъжете да са кретени! Така че пускам анкета, моля гласувайте да видим нашата форумска представителна извадка каква е!

# 1
  • Мнения: 805
Само аз него   Blush

# 2
  • Мнения: 3 818
Аз съм го удряла, той мен- не.

П.п. Сега ще се окаже, че мъжете са жертва на домашно насилие Laughing

# 3
# 4
  • MUC
  • Мнения: 297
Не, нито сегашният, нито някой от предишните ми приятели.

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Не.

# 6
# 7
  • Мнения: 809
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 352
Не, никой никога не ме е удрял.

# 9
  • Мнения: 6 167
не, съпруга ми е лишен от агресивност от този тип.
тук едва ли ще намериш някой, който да си признае, че е жертва на домашно насилие.
жени, които са жерви на домашно насилие няма да кажат това в този форум.

# 10
  • София
  • Мнения: 625
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.

Може само да гласуват, не е нужно да се изтъпанчат пред строя! Wink

# 11
  • Мнения: 46 572
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога" ...


Нали затова има анкета, за съжаление в нея вече има и положителни отговори ...  Confused

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
Тази Тема е безсмислена. Пускана е не веднъж - резултати са били винаги едни и същи.

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
Нали се сещате, че всички отговори, които ще бъдат поместени тук, ще гласят "никога". Тези жени, при които имат проблем, няма да публикуват своя отговор или най-малкото няма да го споделят. Дано повече жени добият смелост да говорят за домашното насилие, на което са подложени. Не тук, във форума, а пред конкретните институции и сдружения.
Oтговор не, но виждам, че в анкетата има вече 2 гласа...

# 14
  • Мнения: 6 922
Обикновено аз го бия Innocent

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Не му се е налагало да ме бие   Party

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 839
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93135.0

инфо Rolling Eyes

!!!!!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6651.0

# 17
  • Мнения: 377
Много неща мога да приема и простя, но това никога.  Sick

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Никога не ми е посягал,въпреки,че понякога до такава степен съм му вдигала нервите,че направо съм си просила пердаха,но въпреки всичко не ми е посягал до сега. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 334
опция 4 Embarassed
той мен не е,поне за сега Laughing!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 901
Никой никога не ме е удрял!

За съжаление в анкетата не може да се отговори с 2 отговора, за да дам "Никога" и "Аз го бия", защото един път го замерих с 1 бутилка от минерална вода, а друг път го пляснах с мокрия понтик, който държах за простиране!

Много ми е мъчно за всички онези, които са жертви на домашно дасилие! Най-много ми е мъчно, че това са хора, които са приели тази участ и нямат сили да се борят или просто безумно се страхуват! Ако може такива да ми се обадят - наистина бих набила собственоръчно някой кретен, пък каквото и да ми стори, ще имам смелост и хъс да го кажа на якия ми мъж, за да го смели после!  #2gunfire

# 21
# 22
  • Мнения: 1 181
Не. По този въпрос сме се разбрали много отдавна и той знае, че посегне ли ми ще ми види гърба.

# 23
  • Мнения: 151
Не, само това оставаше..  #2gunfire

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Повечето мами тук са нахакани и самоуверени. Аз не си представям, че такива жени ще допуснат пердах.  newsm47

# 25
  • Мнения: 779
Не!
А тези 82 %, за които говориш не бяха ли в анкетата на сутрешния блок на НТВ? Гост беше Сашка васева, коята също е била жертва на домашно насилие.
Мисля , че резултатите тук няма да са реалистични, защото по-голямата част от потребителките са от големи градове. Не искам да прозвучи тъпо , но все ми се струва, че домашното насилие е по- често срещано в малките градове и селца, където няма къде да избягаш от "хубустника" , а и е много по- трудно да бъдеш самостоятелна и жените се примиряват с този начин на живот ( ако това изобщо може да се нарече живот  Sad ).

# 26
  • Дива Индия
  • Мнения: 623
Цитирам си мнението от темата за Сашка Васева
Има смелост и евала й за това на Сашка.
Но жената, която има дете и няма къде да отиде, и няма кой да я подкрепи, и няма пари, и няма собсвено жилище, и се срамува, и се е научила да се прикрива за да не й задават неудобни въпоси, и се страхува, и даже не е чувала, че може да направи нещо... ще продължи да търпи. Докато един ден или се самоубие или откачи. А детето, в зевисимост дали е мимче или момиче, дали е със слаб или силен характер, пораства или като потенциална жертва или потенциален насилник.Няма по-голямо наказание от това да осъзнаеш как със собстевоното си действие или бездействие предупределяш съдбата на детето си.
Защо за ен-ти път отваряма тази тема? Толкова е безсмислено... Да изкажем съчувствие, да изохкаме, да изпъшкаме, да кажем Браво на дръзналите да проговорят ида се портивопоставят... и в крайна сметка да кажем "Слава Богу, аз не живея така..." и да продължим към темата "Как се прави с....." примерно. Айде стига. Стига, че боли.
Само вижте къде е отворена - в Клюкарника!!! А трябва да е в "Дом и семейство".

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 08:58 от Индия

# 27
# 28
  • Мнения: 4 978
..... по-голямата част от потребителките са от големи градове. Не искам да прозвучи тъпо , но все ми се струва, че домашното насилие е по- често срещано в малките градове и селца, където няма къде да избягаш от "хубустника" , а и е много по- трудно да бъдеш самостоятелна и жените се примиряват с този начин на живот ( ако това изобщо може да се нарече живот  Sad ).

За съжаление познавам 3 момичета от София, подложени на такъв тормоз. И "бягство" и тук не помага, и полицията също...

А защо никой нищо не казва за психическия тормоз, систематичен и жестоко последователен?

# 29
# 30
  • Мнения: 1 800
Не, никога.

# 31
  • Мнения: 33
АААААААААА да на психически тормоз съм подлагана но не издържах Naughty
ее напуснах го мъжо естествено Crossing Armsи сега си имам нов Whistling

# 32
  • Мнения: 33
мнението ми е че никой не заслужава и не трябва да търпи подобно нещо и че трябва да се оттърве на каквато и да е цена

# 33
  • Мнения: 33
извинявайте за многословието обаче темата едва ли би помогнала на някой който не иска сам да си помогне

# 34
  • Мнения: 5 299
Не си и помисля даже - не ми е в категорията

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Когато боят е на майтап, брои ли се? Ако се брои-да, удрял ме е, както и аз него.

Ако не се брои-ТЦ.

# 36
  • Мнения: 196
Никога!И слава богу Praynigако ме шибне с неговите 2 метра и 120 кг няма да мога да отговарям,щото.....

# 37
  • Мнения: 2 099
Не мъжа до мен не ме е удрял!Повече на никой няма да позволя да ме удари!Едно бивше гадже ме пердашеше по едно време...странно бях станала някак безволева,един път ме удари,посегна ми след това и 2 ри път и ми счупи ключицата.Казах на брат ми,той заедно с 1 приятел така го освестиха и му показаха че боли да те бият.А аз аз бях там и го попитах сега добре ли му е?Даже накрая му теглих и един ритник,мръсно самодоволно копеле да посяга на жена!Тъп комплексар,ама аз съм си виновна че след единия шамар не му казах да си хваща пътя.
Но после минаваше покрай мен като препикано мушкато с новата си приятелка.Дрисльо,чак ме хвана яд на мене си че го позволих това.

# 38
Бием се редовно...само че е на бъзик...иска да ме прави нинджа Mr. Green

# 39
# 40
  • Мнения: 222
Много неща мога да приема и простя, но това никога.

# 41
  • Мнения: 426
Че той ако ме бие няма да е до мене.

# 42
  • Мнения: 7 474
 Praynig НЕ!  Praynig   Нито мъжа ми ,нито преди това!  Naughty

# 43
  • София
  • Мнения: 625
Не! Naughty
Но аз съм мятала обувка по него Embarassed

# 44
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не ме е удрял никога. Naughty

# 45
  • Мнения: 899
Половинката ми - не, но едно бивше гадже - да  Rolling Eyes

# 46
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Преди да се омъжа живеех с едно момче.Докато бяхме отделно,всичко беше ОК,но като заживяхме заедно започна кошмарът.Всеки ден ме подлагаше или на физически или на психически тормоз.....и така няколко месеца....Накрая ме преби толкова зверски,че незнам как съм се добрала до телефона.....После всичко ми е в мъгла.....полиция,обяснения,цялото ми тяло в стъкла,защото ме беше блъснал във вратата на хола.После с брат ми в спешното.....ужас.....и до ден днешен имам белег на едната гърда от парче стъкло.Извадих си медицинско,щях да го съдя,но бях в такъв шок,че минаха месеци,докато се възстановя и вече не ми се занимаваше с него.Такива Господ ги наказва!!!!!Няколко месеца,след като се разделихме,катастрофира и почина.....Лека му пръст!
Съпругът ми знае цялата история от А до Я и е на ясно,че ако ме докосне,повече няма да ме види,просто втори път не бих издържала на това.Но той не е от агресивните,така че добре си живеем!Само понякога имам чувство,че стресът ми не е минал напълно.Ако някой замахне срещу мен и направо изпадам в паника!

# 47
  • Мнения: 36 054
изглеждал е така, че ясно му личи желанието да го направи, но не го е правил Simple Smile

# 48
  • Мнения: 178
Никога! Naughty

# 49
  • Мнения: 667
Не.
Като се замисля този процент /82/ ми се вижда ужасно висок. Ако е така, това означава, че около нас много наши познати прикриват истината.

# 50
  • Мнения: 239
не, и дано да не го прави никога, че такова нещо не прощавам

# 51
  • Мнения: 6 390
Никога!

# 52
  • Мнения: 5 647
Не, никога. А и като го познавам няма и да го направи. Възпитанието не му го позволява.

# 53
  • Мнения: 483
Силно се надявам да не ми се случи никога! Вярвам, че този мъж не би ми посегнал! Аз съм му посягала в изблик на гняв, от което се срамувам Embarassed и се надявам да не се повтаря.
Грозно е Rolling Eyes

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Никога не се е случвало, та той не може и да си го помисли даже. Обичаме се много и едва ли с бой бихме решили спорове или несъгласия. Достатъчно големи и разумни сме, за да намираме начини и пътища да решаваме проблемите. Боят е признак на слабост. Горко на жени, които търпят домашно насилие, много ми е жал за тях и не пожелавам на никой да има такава съдба.

# 55
  • Мнения: 6 472
Това е едно от нещата, които едва ли бих простила. Мъжът ми е много спокоен и добър човек и  май не е способен на такова нещо, а и не сме изпадали в ситуация, при която някой да се е изнервил до толкова. Виж бившия  на няколко пъти така го бях нервирала, че беше на косъм да ме шлевне (и да си призная имаше защо Embarassed), но не го направи. Единият път беше защото аз му зашлевих шамар Embarassed

# 56
  • София
  • Мнения: 7 242
Не. Бившия се е самонаранявал обаче Confused

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Никога!

# 58
  • Мнения: 1 313
не е и се надявам никога да не го направи

# 59
  • Мнения: 3 932
Тази Тема е безсмислена. Пускана е не веднъж - резултати са били винаги едни и същи.

Има доста нови хора във форума, може би не е лошо да се проследи тенденцията (доколкото са реални резултатите)

# 60
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога и дано не се случва. Случи ли се да си стяга куфарите  Naughty

# 61
  • Мнения: 4 806
Никога!

# 62
  • Мнения: 1 418
За щастие и бившият ми съпруг и сегашният ми приятел не са си позволявали такова нещо.Ако се случи си бия шута.А и предишни приятели също не са го правили.

# 63
  • Мнения: 2 212
Никога!

# 64
  • Мнения: 7 837
Редовно ме шляпа по дупето. Харесва ми...

# 65
  • Мнения: 155
Никога!

# 66
# 67
  • Мнения: 3 478
Ааа такива не ми минават на мен. Ако някога го направи ще му бъде за пръв и последен път. Не прощавам такива работи.

# 68
  • Мнения: 2 663
Не,никога и не мисля,че ще го направи.Но имах едно гадже дето си  позволи няколко пъти да ми удари шамар и аз глупачката всеки път вярвах,че ще е за последно.Ама той се оказа,че си е обременен по рождение с баща изрод и до ден днешен пребиващ съпругата си дори и пред хората...та него Господ си го е наказал достатъчно... иначе баща ми искаше да го убива като разбра за к'во ста'а дума

# 69
  • София
  • Мнения: 1 105
изглеждал е така, че ясно му личи желанието да го направи, но не го е правил Simple Smile

Това е и моят отговор!

# 70
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Никога не ме е удрял, а и съм сигурна, че и никога няма да ми посегне. Без значение колко съм го нервирала, ядосала, обидила и т.н.
Имам страхотен съпруг Hug

# 71
  • Мнения: 27 524
Никога  Stop

Интелигентни хора сме все пак с леки и нормални комплекси. За мен удрят простаците и силно комплексираните. Нямам място до подобен тип  Naughty

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Никога! Не мисля, че някога ще ми се случи!/става въпрос за съпруга ми/

# 73
  • Мнения: 639
Все още не се бием. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 237

 Моят не ! Ама както е шампион по самбо,един ключ и ми е счупил ръцете....Май не трябва да го ядосвам Mr. Green

# 75
  • Мнения: 2 792
 Един път Да,  преди много, много години в една от хилядите тежки и абсурдни ситуации, в които сме попадали и то при положение, че аз го предизвиках, в този момент не го приех като агресия срещу мен, а като безпомощна форма на самозащита. Не става дума за шамар, това не си е позволял никога.

# 76
  • Мнения: 704
Никога.

Едно от качествата, които ценя  в него е способността му да приема нещата от неемоционалната им страна и завидния му самоконтрол.

При мен е по-скоро обратното  Blush. /не по отношение на агресията, де/.

# 77
  • София
  • Мнения: 726
Никога не ме е удрял! Ако го направи - това ще му е за първи и последен път.

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Редовно ме шляпа по дупето. Харесва ми...
ако това го смятаме за бой, да бие ме

# 79
  • Мнения: 2 125
Никога и слава Богу Praynig
(макар, че съм го предизвиквала Twisted Evil)

# 80
  • Мнения: 154
не и се надявам никога да не го прави!

# 81
  • Мнения: 1 761
Не.Ние дори не се караме.
Но познавам много жени, които приемат пердаха за нещо в реда на нещата.И щом като за тях е нормално мъжете им се възползват от това.....което е много жалко,особено за децата, които стават неволни свидетели на такива идиотски отношения.

# 82
  • Мнения: 218
Не мъжа до мен не ме е удрял!Повече на никой няма да позволя да ме удари!Едно бивше гадже ме пердашеше по едно време...странно бях станала някак безволева,един път ме удари,посегна ми след това и 2 ри път и ми счупи ключицата.Казах на брат ми,той заедно с 1 приятел така го освестиха и му показаха че боли да те бият.А аз аз бях там и го попитах сега добре ли му е?Даже накрая му теглих и един ритник,мръсно самодоволно копеле да посяга на жена!Тъп комплексар,ама аз съм си виновна че след единия шамар не му казах да си хваща пътя.
Но после минаваше покрай мен като препикано мушкато с новата си приятелка.Дрисльо,чак ме хвана яд на мене си че го позволих това.

nelipyxo, съжалявам за преживения от теб кошмар, но ме изкефи как сте реагирали след това. Това заслужават насилниците.

Никога не ме е удрял съпругът ми или някое гадже преди това. Посегне ли ми с парцалките и директно навън. Отраснала съм в такова семейство. От ревност баща ми често посягаше на мама. Избил й е зъбите. Слава Богу, че се разведоха когато бях на 7 години. Сега не позволявам около мен да се говори на висок тон, а недай си боже да стане скандал - свивам се в черупката си и сълзите сами потичат.

Ако тук четат момичета търпящи този ужас: Моля ви! Не търпете! Бягайте от насилника, спасете децата си. Остава травма за цял живот. Praynig

# 83
  • Мнения: 793
Ще ме удари, ама друг път! Да не ме е правил той  Twisted Evil пък и съм му казала че няма да си стоя и ще хвана най-близкия тиган стол или каквото си ми е под ръка  fight fight

# 84
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Никога!

# 85
  • София
  • Мнения: 4 025
Доколкото знам домашното насилие се състои не само във физическо посегателство, но и във психически тормоз. Така, че анкетата не е точна. За информация, не, не ме е удрял и не ме е подлагал на психически тормоз, но имам такъв случай при много близки мои роднини и е ужасно, просто ужасно!

# 86
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Никога

# 87
  • Мнения: 1 809
Да и от тогава вече не е до мен,няма и да бъде Naughty #2gunfire

# 88
  • Варна
  • Мнения: 407
Никога, надявам се и да не го направи.

# 89
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Той ми е повишавал тон само 3-4 (Mr. Green) пъти от както сме заедно.. пък камо ли да ме удари.
Дори не ми е посягал..
Ама виж аз като се поскараме по сериозно и като избеснея меря с каквото ми е под ръка хаха  Joy

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 23:50 от Aetera

# 90
  • Мнения: 3 537
Той ми е повишавал тон само 3 4 пъти от както сме заедно.. пък камо ли да ме удари.
Дори не ми е посягал..
Ама виж аз като се поскараме по сериозно и като избеснея меря с каквото ми е под ръка хаха  Joy
Само 34 пъти не ми се вижда малко! Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз го шамаросвам понякога, нали съм си яка-кака  Mr. Green
Той често ми казва, че ако тръгне да се развежда с мен  мотива ще му е домашно насилие!  Crazy

# 92
  • Мнения: 7 430
Не, но ...виждам резултатите и ми е едно такова... Tired

# 93
Не, но ...виждам резултатите и ми е едно такова... Tired
да и на мене нещо взе да ми става криво Sad

# 94
а ина4е с моя мъж сме се бори4кали-аз като се ядосам и му се нахвърлям Embarassedи той само се пази-много сум страшна  Twisted Evil

# 95
  • Мнения: 111
Никога Naughtyи съм сигурна ,че никога няма и да го направи
Обаче имам приятелка ,която е козметичка и тя ми е казвала ,че доста от клиентките и са целите в синини Confusedда предположим ,че половината са се ударили някъде без да искат, а другите... Sad

# 96
  • Мнения: 394
Не се е случвало и при мен,но знам че няма и да се случи.Аз бях много бито и тормозено дете(от майка си) и той много добре го знае.Не си го и помисля и знам,че никога няма да стане.Всички,които казаха,че даже е по-важен психическият тормоз са прави.Остава за цял живот,обременява и жената и децата покрай нея.Не трябва да се допуска,а стане ли трябва да се бяга бързо.Много е трудно,но е правилното решение-това е един скапаняк все пак-зарезвайки го се отправяш към свободата и радостта да се радваш на живота си.Аз го направих с майка ми(не е по темата,но пак е в тази насока) и не съжалявам за това.А камо ли за мъж(извинявам се-за ИЗРОД).

# 97
  • Мнения: 1 465
Ааааа нямаше сега да е до мен. Аз си имам цивилизован мъж все пак и като съм го избирала съм внимавала Laughing
Тон в къщи никога не се повишава, нито пък има психически тормоз, най-голямото му "провинение" е, че обича доста да ме имитира за да е весело у нас Wink Е, сега бебко е подложен на имитация и просто е голяма веселба Crazy

Последна редакция: чт, 15 юни 2006, 02:12 от Pollia

# 98
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 848
14,3% са били удряни...

# 99
  • Мнения: 3 929
На шега много пъти сме се били един друг, но насериозно - не.

# 100
  • Мнения: 2 000
Никога. Не бих живяла с мъж, който да ме бие.

# 101
  • Мнения: 3 457
еи,то излезе че няма бити жени Mr. Greenмоя съм го вбесявала дотолкова че имах чувството че всеки момент ще ме препарира-добре,че се въздържа ooooh!

# 102
  • Мнения: 2 631
Никога! И той знае, че ако го направи ще взема детето и няма да ни види повече...но дори и без такава заплаха - той няма да го направи...този мъжки манталитет (за удрянето)...чисто балкански синдром мен ако питате

# 103
  • Мнения: 820
Мъжът ми никога не ме е удрял или заплашвал, обаче едно бивше гадже такъв шамар ми удари, че ми счупи зъб. Определено не му останах длъжна, а и това беше последният път когато го видях.

# 104
  • Мнения: 14 654
Никога. Не бих живяла с мъж, който да ме бие.

и аз

# 105
  • Мнения: 4 473
Резултатите от анкетата са ужасяващи! Sick
За протокола - никога!

# 106
  • Мнения: 1 925
Никога не бих позволила, пък и той не бих си позволил  Naughty Мислех да гласувам с последната опция, защото редовно ме майтапи на тази тема, защото много обичам да го щипя,  Twisted Evil а на горкия му излизат синини и после, нищо чудно някой колега да го пита дали не го бия  Mr. Green  Joy

# 107
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
...преди много, много години в една от хилядите тежки и абсурдни ситуации, в които сме попадали и то при положение, че аз го предизвиках, в този момент не го приех като агресия срещу мен, а като безпомощна форма на самозащита.
Такъв е и моят отговор, с уточнение, че не беше толкова отдавна Tired.
Гласувах с да, но съм далеч от това да класирам случая като 'домашно насилие'.

Резултатите от анкетата са ужасяващи! Sick
Така е Confused. Искрено се надявам при голяма част от отговорилите с 'да' това да е било просто единичен злополучен инцидент...

# 108
  • някъде
  • Мнения: 4 956
не и дано никога не ми се случва  Praynig

# 109
  • Мнения: 7 914
Аз ли немога да чета, не ми е ясно има  не малък процент че  fight мъжете си... обаче никой не си признава как и защо.... newsm12

# 110
  • Мнения: 83
Аз ли немога да чета, не ми е ясно има  не малък процент че  fight мъжете си... обаче никой не си признава как и защо.... newsm12



Да,бе и аз над тва се замислих           newsm78????????????
КАк бе хора!!! А,то и тва се води дом.насилие.

# 111
  • Мнения: 83
А забравих да отговоря -ДА!!!
Имах си един дето си ме поби известно време докато се свестя и.....................хвана пътя.
С мъжа ми беше като описаните по-горе инцидентни случай,бях го вбесила,а и беше съвсем премерено и с цел да не ме нарани.Просто да ме спре.

Хора,малко ме е срам (незнам как ще прозвучи),но аз живея с инструктор по бойни изкуства,луд фен на всичко бойно.това си има и добрите страни,щото знае какво може да направи с ръцете и краката си(ударите с крак са по-тежки) Laughing
Та да ви кажа и аз понякога побеснявам и му скачам,та.............
Мисля си,че,ако си разменим "ролите",аз със сигурност ще го пребия.Много пъти ми се е искало #Cussing out,но...........после сме ок.

# 112
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Не, никога,  Naughtyтой просто не е такъв човек. И никой от предишните не го е правил. Но резултатите са направо стряскащи. Sad

# 113
# 114
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, веднъж правихме спаринг и аз неочаквано му вкарах доста силен юмрук в корема. Той явно не очакваше (аз също се изненадах, че го издебнах незащитен ), и ме изрита здраво по задника. Но беше това беше просто рефлекс от моя удар, след това ми се извинява дълго и много го беше срам  Laughing

Бивше гадже се опита да ме зашлеви, когато му казах, че късам с него. Скоро след това минавах покрай входа му, той явно ме беше дебнал, изскочи, награби ме и влачи до у тях на втория етаж. Никой от съседите не реагира на канските ми крясъци, но за щастие майката на изрода се показа от стаята си, за да види какво се случва, и той ме пусна. Ако тя не беше у дома си, не ми се мисли какво ще да ми се случи  ooooh! След това ходих при кварталния да се оплача, но той нищо не предприе, а може би не ми и повярва, тогава бях на 17 години...Така се бях наплашила от този, че раздадох на най- близките си приятелки писма, да ги дадат на полицията в случай, че изчезна, в които пишеше, че най-вероятно той ми е сторил нещо. И сега, 11 години по-късно, въпросното л**но ми се усмихва и ме поздравява, когато се разминаваме по улиците, а на мен ми иде да му се изплюя в лицето  Rage  Коя ли тормози сега  newsm78 Confused

# 115
  • Мнения: 843
Сегашният мъж не.. и малко вероятно, освен ако не го помоля,  но то  пък ще иде в друга посока работата:-)
   Дотук с майтапа. Бившият ми приятел, с който повече от 10 години живях на семейни начала, в  края на връзката ни си позволяваше  този лукс.  Бързо палеше, но и бързо гаснеше - 9 години и намек нямаше за посягане..  после се почна. Е, затова е бивш. . Всъщност няма значение кой и защо..  допуснахме го.  
    Радвам се, че  че толкова хора се разбират добре тук. И го вярвам.  Но понякога.. с годините / повече от 7-9/ нещата се променят..особено, ако мъжът , по някаква причина се комплексира  или изпадне в безпомощност. Тогава го наскачат едни дяволиии... / Никого не оправдавам, посягането  е непростимо/ Случва се, особено в тези смутни времена.
    Аз не изтраях и приключих,  но много жени търпят. Няма да го коментирам. Понякога човек няма избор, няма смелост, няма сили.

    А, аз се научих да не допускам една кавга да ескалира до безбожност. И мъжът ми я владее тази хватка, така, че даже кавгите са сведени до минимум. Но, ще видим. Още сме "младо семейство" на стари години:-)) като минат 10 ще се обадя:-))/ сериозно чукам на дърво!/

# 116
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Сегашният мъж не.. и малко вероятно, освен ако не го помоля,  но то  пък ще иде в друга посока работата:-)
   Дотук с майтапа. Бившият ми приятел, с който повече от 10 години живях на семейни начала, в  края на връзката ни си позволяваше  този лукс.  Бързо палеше, но и бързо гаснеше - 9 години и намек нямаше за посягане..  после се почна. Е, затова е бивш. . Всъщност няма значение кой и защо..  допуснахме го.  
    Радвам се, че  че толкова хора се разбират добре тук. И го вярвам.  Но понякога.. с годините / повече от 7-9/ нещата се променят..особено, ако мъжът , по някаква причина се комплексира  или изпадне в безпомощност. Тогава го наскачат едни дяволиии... / Никого не оправдавам, посягането  е непростимо/ Случва се, особено в тези смутни времена.
    Аз не изтраях и приключих,  но много жени търпят. Няма да го коментирам. Понякога човек няма избор, няма смелост, няма сили.

    А, аз се научих да не допускам една кавга да ескалира до безбожност. И мъжът ми я владее тази хватка, така, че даже кавгите са сведени до минимум. Но, ще видим. Още сме "младо семейство" на стари години:-)) като минат 10 ще се обадя:-))/ сериозно чукам на дърво!/
Найка, евалата  bouquet

Много истинско това, което написа. Имах желание нещо подобно да сътворя, за да обясня с думи прости някои такива ситуации, но не успях, не ми стигна дар словото.

# 117
Е дано тези жени да съберат сили и смелост, че то това живот ли е?!? smile3518

# 118
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нястоящият мъж до нас не ни е удрял и няма да го направи. Против възпитанието му е, колкото и да се старая.  Crazy

# 119
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, никога не се е случвало, вече сме 11 години заедно Heart EyesНо съм го предизвиквала, не е като без хич.Обаче не му е в природата.И слава Богу, защото аз съм много лоша и заядлива понякога:twisted:Някой кибритлия досега да ме е изпарил от лицето на земята...

# 120
  • Мнения: 2 161
Нястоящият мъж до нас не ни е удрял и няма да го направи. Против възпитанието му е, колкото и да се старая.  Crazy
Ъхъ..Но веднъж така се бях постарала,че за малко да забрави доброто си възпитание  Mr. Green

# 121
  • Мнения: 3 405
Не можах да гласувам с 2 опции, последните  Mr. Green
Имам дълги, остри нокти Whistling

Общи условия

Активация на акаунт