Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 614
  • 121
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 800
Не, никога.

# 31
  • Мнения: 33
АААААААААА да на психически тормоз съм подлагана но не издържах Naughty
ее напуснах го мъжо естествено Crossing Armsи сега си имам нов Whistling

# 32
  • Мнения: 33
мнението ми е че никой не заслужава и не трябва да търпи подобно нещо и че трябва да се оттърве на каквато и да е цена

# 33
  • Мнения: 33
извинявайте за многословието обаче темата едва ли би помогнала на някой който не иска сам да си помогне

# 34
  • Мнения: 5 299
Не си и помисля даже - не ми е в категорията

# 35
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
Когато боят е на майтап, брои ли се? Ако се брои-да, удрял ме е, както и аз него.

Ако не се брои-ТЦ.

# 36
  • Мнения: 196
Никога!И слава богу Praynigако ме шибне с неговите 2 метра и 120 кг няма да мога да отговарям,щото.....

# 37
  • Мнения: 2 099
Не мъжа до мен не ме е удрял!Повече на никой няма да позволя да ме удари!Едно бивше гадже ме пердашеше по едно време...странно бях станала някак безволева,един път ме удари,посегна ми след това и 2 ри път и ми счупи ключицата.Казах на брат ми,той заедно с 1 приятел така го освестиха и му показаха че боли да те бият.А аз аз бях там и го попитах сега добре ли му е?Даже накрая му теглих и един ритник,мръсно самодоволно копеле да посяга на жена!Тъп комплексар,ама аз съм си виновна че след единия шамар не му казах да си хваща пътя.
Но после минаваше покрай мен като препикано мушкато с новата си приятелка.Дрисльо,чак ме хвана яд на мене си че го позволих това.

# 38
Бием се редовно...само че е на бъзик...иска да ме прави нинджа Mr. Green

# 39
# 40
  • Мнения: 222
Много неща мога да приема и простя, но това никога.

# 41
  • Мнения: 426
Че той ако ме бие няма да е до мене.

# 42
  • Мнения: 7 474
 Praynig НЕ!  Praynig   Нито мъжа ми ,нито преди това!  Naughty

# 43
  • София
  • Мнения: 625
Не! Naughty
Но аз съм мятала обувка по него Embarassed

# 44
  • София
  • Мнения: 1 621
Не, не ме е удрял никога. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт