Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 611
  • 121
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 899
Половинката ми - не, но едно бивше гадже - да  Rolling Eyes

# 46
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Преди да се омъжа живеех с едно момче.Докато бяхме отделно,всичко беше ОК,но като заживяхме заедно започна кошмарът.Всеки ден ме подлагаше или на физически или на психически тормоз.....и така няколко месеца....Накрая ме преби толкова зверски,че незнам как съм се добрала до телефона.....После всичко ми е в мъгла.....полиция,обяснения,цялото ми тяло в стъкла,защото ме беше блъснал във вратата на хола.После с брат ми в спешното.....ужас.....и до ден днешен имам белег на едната гърда от парче стъкло.Извадих си медицинско,щях да го съдя,но бях в такъв шок,че минаха месеци,докато се възстановя и вече не ми се занимаваше с него.Такива Господ ги наказва!!!!!Няколко месеца,след като се разделихме,катастрофира и почина.....Лека му пръст!
Съпругът ми знае цялата история от А до Я и е на ясно,че ако ме докосне,повече няма да ме види,просто втори път не бих издържала на това.Но той не е от агресивните,така че добре си живеем!Само понякога имам чувство,че стресът ми не е минал напълно.Ако някой замахне срещу мен и направо изпадам в паника!

# 47
  • Мнения: 36 053
изглеждал е така, че ясно му личи желанието да го направи, но не го е правил Simple Smile

# 48
  • Мнения: 178
Никога! Naughty

# 49
  • Мнения: 667
Не.
Като се замисля този процент /82/ ми се вижда ужасно висок. Ако е така, това означава, че около нас много наши познати прикриват истината.

# 50
  • Мнения: 239
не, и дано да не го прави никога, че такова нещо не прощавам

# 51
  • Мнения: 6 390
Никога!

# 52
  • Мнения: 5 647
Не, никога. А и като го познавам няма и да го направи. Възпитанието не му го позволява.

# 53
  • Мнения: 483
Силно се надявам да не ми се случи никога! Вярвам, че този мъж не би ми посегнал! Аз съм му посягала в изблик на гняв, от което се срамувам Embarassed и се надявам да не се повтаря.
Грозно е Rolling Eyes

# 54
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Никога не се е случвало, та той не може и да си го помисли даже. Обичаме се много и едва ли с бой бихме решили спорове или несъгласия. Достатъчно големи и разумни сме, за да намираме начини и пътища да решаваме проблемите. Боят е признак на слабост. Горко на жени, които търпят домашно насилие, много ми е жал за тях и не пожелавам на никой да има такава съдба.

# 55
  • Мнения: 6 472
Това е едно от нещата, които едва ли бих простила. Мъжът ми е много спокоен и добър човек и  май не е способен на такова нещо, а и не сме изпадали в ситуация, при която някой да се е изнервил до толкова. Виж бившия  на няколко пъти така го бях нервирала, че беше на косъм да ме шлевне (и да си призная имаше защо Embarassed), но не го направи. Единият път беше защото аз му зашлевих шамар Embarassed

# 56
  • София
  • Мнения: 7 242
Не. Бившия се е самонаранявал обаче Confused

# 57
  • София
  • Мнения: 6 743
Никога!

# 58
  • Мнения: 1 313
не е и се надявам никога да не го направи

# 59
  • Мнения: 3 932
Тази Тема е безсмислена. Пускана е не веднъж - резултати са били винаги едни и същи.

Има доста нови хора във форума, може би не е лошо да се проследи тенденцията (доколкото са реални резултатите)

Общи условия

Активация на акаунт