Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 639
  • 121
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 623
Никога и дано не се случва. Случи ли се да си стяга куфарите  Naughty

# 61
  • Мнения: 4 806
Никога!

# 62
  • Мнения: 1 418
За щастие и бившият ми съпруг и сегашният ми приятел не са си позволявали такова нещо.Ако се случи си бия шута.А и предишни приятели също не са го правили.

# 63
  • Мнения: 2 212
Никога!

# 64
  • Мнения: 7 837
Редовно ме шляпа по дупето. Харесва ми...

# 65
  • Мнения: 155
Никога!

# 66
# 67
  • Мнения: 3 478
Ааа такива не ми минават на мен. Ако някога го направи ще му бъде за пръв и последен път. Не прощавам такива работи.

# 68
  • Мнения: 2 663
Не,никога и не мисля,че ще го направи.Но имах едно гадже дето си  позволи няколко пъти да ми удари шамар и аз глупачката всеки път вярвах,че ще е за последно.Ама той се оказа,че си е обременен по рождение с баща изрод и до ден днешен пребиващ съпругата си дори и пред хората...та него Господ си го е наказал достатъчно... иначе баща ми искаше да го убива като разбра за к'во ста'а дума

# 69
  • София
  • Мнения: 1 105
изглеждал е така, че ясно му личи желанието да го направи, но не го е правил Simple Smile

Това е и моят отговор!

# 70
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Никога не ме е удрял, а и съм сигурна, че и никога няма да ми посегне. Без значение колко съм го нервирала, ядосала, обидила и т.н.
Имам страхотен съпруг Hug

# 71
  • Мнения: 27 524
Никога  Stop

Интелигентни хора сме все пак с леки и нормални комплекси. За мен удрят простаците и силно комплексираните. Нямам място до подобен тип  Naughty

# 72
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Никога! Не мисля, че някога ще ми се случи!/става въпрос за съпруга ми/

# 73
  • Мнения: 639
Все още не се бием. Simple Smile

# 74
  • Мнения: 2 237

 Моят не ! Ама както е шампион по самбо,един ключ и ми е счупил ръцете....Май не трябва да го ядосвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт