Удрял ли ви е мъжът до вас?

  • 6 607
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Не му се е налагало да ме бие   Party

# 16
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=93135.0

инфо Rolling Eyes

!!!!!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=6651.0

# 17
  • Мнения: 377
Много неща мога да приема и простя, но това никога.  Sick

# 18
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Никога не ми е посягал,въпреки,че понякога до такава степен съм му вдигала нервите,че направо съм си просила пердаха,но въпреки всичко не ми е посягал до сега. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 3 334
опция 4 Embarassed
той мен не е,поне за сега Laughing!

# 20
  • София
  • Мнения: 2 901
Никой никога не ме е удрял!

За съжаление в анкетата не може да се отговори с 2 отговора, за да дам "Никога" и "Аз го бия", защото един път го замерих с 1 бутилка от минерална вода, а друг път го пляснах с мокрия понтик, който държах за простиране!

Много ми е мъчно за всички онези, които са жертви на домашно дасилие! Най-много ми е мъчно, че това са хора, които са приели тази участ и нямат сили да се борят или просто безумно се страхуват! Ако може такива да ми се обадят - наистина бих набила собственоръчно някой кретен, пък каквото и да ми стори, ще имам смелост и хъс да го кажа на якия ми мъж, за да го смели после!  #2gunfire

# 21
# 22
  • Мнения: 1 181
Не. По този въпрос сме се разбрали много отдавна и той знае, че посегне ли ми ще ми види гърба.

# 23
  • Мнения: 151
Не, само това оставаше..  #2gunfire

# 24
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Повечето мами тук са нахакани и самоуверени. Аз не си представям, че такива жени ще допуснат пердах.  newsm47

# 25
  • Мнения: 779
Не!
А тези 82 %, за които говориш не бяха ли в анкетата на сутрешния блок на НТВ? Гост беше Сашка васева, коята също е била жертва на домашно насилие.
Мисля , че резултатите тук няма да са реалистични, защото по-голямата част от потребителките са от големи градове. Не искам да прозвучи тъпо , но все ми се струва, че домашното насилие е по- често срещано в малките градове и селца, където няма къде да избягаш от "хубустника" , а и е много по- трудно да бъдеш самостоятелна и жените се примиряват с този начин на живот ( ако това изобщо може да се нарече живот  Sad ).

# 26
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
Цитирам си мнението от темата за Сашка Васева
Има смелост и евала й за това на Сашка.
Но жената, която има дете и няма къде да отиде, и няма кой да я подкрепи, и няма пари, и няма собсвено жилище, и се срамува, и се е научила да се прикрива за да не й задават неудобни въпоси, и се страхува, и даже не е чувала, че може да направи нещо... ще продължи да търпи. Докато един ден или се самоубие или откачи. А детето, в зевисимост дали е мимче или момиче, дали е със слаб или силен характер, пораства или като потенциална жертва или потенциален насилник.Няма по-голямо наказание от това да осъзнаеш как със собстевоното си действие или бездействие предупределяш съдбата на детето си.
Защо за ен-ти път отваряма тази тема? Толкова е безсмислено... Да изкажем съчувствие, да изохкаме, да изпъшкаме, да кажем Браво на дръзналите да проговорят ида се портивопоставят... и в крайна сметка да кажем "Слава Богу, аз не живея така..." и да продължим към темата "Как се прави с....." примерно. Айде стига. Стига, че боли.
Само вижте къде е отворена - в Клюкарника!!! А трябва да е в "Дом и семейство".

Последна редакция: ср, 14 юни 2006, 08:58 от Индия

# 27
# 28
  • Мнения: 4 978
..... по-голямата част от потребителките са от големи градове. Не искам да прозвучи тъпо , но все ми се струва, че домашното насилие е по- често срещано в малките градове и селца, където няма къде да избягаш от "хубустника" , а и е много по- трудно да бъдеш самостоятелна и жените се примиряват с този начин на живот ( ако това изобщо може да се нарече живот  Sad ).

За съжаление познавам 3 момичета от София, подложени на такъв тормоз. И "бягство" и тук не помага, и полицията също...

А защо никой нищо не казва за психическия тормоз, систематичен и жестоко последователен?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт