Варненки, хай да се организираме?

  • 16 638
  • 453
  •   1
Отговори
# 435
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Небесната несериозност тръгна вчера сабахлян да си плете плиткоплетство на космения главов участък и отиде до полунощ. Crazy Красив е, обаче несериозен. Прощавайте го, няма да поема хангажимон занапред.  Embarassed

# 436
  • Мнения: 5 622
 Някаква нова среща ли ще има, момичета? Имам предвид след протеста, нещата продължават ли? Кажете на кратко предстои ли нещо и ако да, какво.

# 437
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Някаква нова среща ли ще има, момичета? Имам предвид след протеста, нещата продължават ли? Кажете на кратко предстои ли нещо и ако да, какво.
Ти нали само подкрепяше идеите? Нали са гражданското подчинение на власт имащите???
Почети малко по напред и ще разбереш за кво иде реч.
Нема смисъл да пишем и бришем все едно и също и до там да спираме! И без друго сървъра натоварен, че да го пълним с празни прикази!

# 438
  • Мнения: 1 033
Жива съм, ама изпита не го взех и ми беше едно смармафляцано, та затова не пиша.
Опитвах се да оправя и революцията вкъщи.... Embarassed не напълно успешно.
Съжалявам, че не можах да се включа в брифингите, но ми беше физически невъзможно.
Не съм спряла да мисля за нещата...
Трябва да се внесе отвореното писмо (с подписите най-вероятно) да се заведе в деловодството. За да може да изискваме ионформация какво е направено по-въпросите.
За намаляването с 30-40 ст,. #Cussing out - това е коментара ми.
За увеличаването на работното време на градините - досега беше до 7 (поне нашата градина) и това 7.30 ми се вижда вече излишно, а ние такова искане не сме имали. НЕ знам кой го е повдигал на протеста.
Тези дни ще се свържа с Писна ми, за да видим те как са действали в Пловдив на консултативните съвети за градините. На мен тез предимства за работещите в образованието (аз съм такава бтв) са безумни.
Днес ще имам неформална среща с ГЕРБ, искат да направим среща - нещо като кръгла маса с кемта, защото в събопта всяка квачка си е казала собствения личен проблем..., та идеята им е да започенем диалог. Днес ще видя какво ще кажат и ще пиша.
Това от мен, извинявайте за затишието от моя страна - не съм спирала да мисля за нещата, които трябва и могат да се направят, но имах малко нужда от глътка въздух.

# 439
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Това което аз научих за новите групи - за да се разкрият ще се вземат музикалните или физкултурни салони. Което означва че зимата няма къде да играят децата - освен в групата. Не могат да имат школи по танци,спорт...
Уж все се алармира за затлъстяване,обездвижване и т.н
Та идеята ми е да има наистина нови места, но не за сметка на развлеченията на децата.
Щот точно в салона на нашата градина се кани куклен театър за дяцата и те са много щастливи. Пак там имат народни и спортни танци. Имали са некога и бойни изкуства, ма таз година нямаше даскал.Кат го вземат всички тез екстри отиват в канала...

# 440
  • Мнения: 2 282
е, не! За повече групи може да са протестирали 500 мами, ама против закриването на физкултурните салони ще протестират 100% от родителите.
Небесна, пусни една снимка на новата фаца!

# 441
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Идеята ми е ако продължим да се борим за нещо да искаме репавае не проблеми, а не замазване като лисичката с опашката!
За проблема със салоните и новите групи никой няма да пита родителите. Просто се разкрива новата груа и толкоз. На есен ти обесняват госпожите - Ми......така се наложи. Занимания няма да има! Толкоз. Ако ти харесва!

# 442
  • Варна
  • Мнения: 737
Момичета, днес от 14 часа трябва да се явим в Общината няколко мами, тъй като ще се обсъждат критериите за прием в детските градини. Дано Яни се включи с повече информация. Моля, всеки който е свободен да се присъедини!

# 443
  • Мнения: 1 033
Информацията е оскъдна - в  2 часа ще има среща, ама къде точно, за какво... идея нямам. Чакам да ми се обадят да ми кажат повече информация...
Иначе среща ще има със сигурност.
Носете подписите, за да внесем отвореното писмо.

# 444
  • Варна
  • Мнения: 737
И аз зная само 14 часа в Пленарна зала.
Къде и в колко часа да се видим?
Всъщност мястото ясно, кажете час!

# 445
  • Мнения: 1 033
1.30, влез в кюто плийз Simple Smile

# 446
  • Варна
  • Мнения: 737
Момичета, тази седмица ангажиментите в Общината бяха 3 - понеделник, вторник и четвъртък.
Другата седмица пак ще е натоварена - желателно е наше присъствие във вторник, сряда и четвъртък. Кмета вече започна да ни забелязва и да ни обръща внимание. За съжаление аз най-вероятно следващата седмица няма да мога да съм толкова редовна, както досега и затова моля, ако някой друг има възможност нека да присъства. Уточнявам, че вторник и четвъртък са брифинги, а в сряда ще има някакво публично обсъждане на социалната политика на Общината. Всички мероприятия са от 11 часа.
На брифинга във вторник кмета обяви, че най-късно до 10.08.2006 г. ще организира форум за обществено обсъждане на проблемите с детските градини. Допълнително ще стане ясно точно кога и къде ще се провежда събитието. За това мероприятие е желателно да постигнем някаква масовост и да вземем активно участие. Моля заложете по някой ангажимент в програмите си!

# 447
  • Мнения: 1 033
Мира, ние с Мими заминаваме живи и здрави във вторник за планина и доста време няма ни има ... Туй кметът няма ли да излиза в отпуск?
Иначе чакам материали от Писна ми за ел.регистър в София.
Дано има кой да ни замести  Praynig

# 448
  • Мнения: 1 629
Няма на кого да оставя Климчето, знаете Sad

# 449
  • Варна
  • Мнения: 737
Момичета, имам новини от днешния брифинг - от 07.08.2006 г. цените на детската кухня се намаляват от 1,60 лв. на 1,30 лв. за ден, като грамажът остава непроменен. Очаква се от 01.01.2007 г. цената на купончето да падне до 0,95 - 1,00 лв.

Друго, много важно е че на 03.08.2006 г. от 09:00 часа в зала "Пленарна" ще се проведе обществен форум посветен на проблемите свързани с отглеждането на децата. Моля ви, нека да осигурим присъствие. Янич и Мимито са на почивка и ще бъде супер неловко да отида само аз.

Общи условия

Активация на акаунт