VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 262
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 571
Благодаря за темата. Hug
Връщам се да ви прочета, изобщо не знам какво се е случило в къщата, два дена да не чета и то тогава ще стане нещо.Joy
тичай, тичай


Брей, как тича Ванчето Crazy Всички болежки ѝ минаха щом е за "добруване" пак Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Подозирам, че ВБ се е договорил с Кулагин да остане до понеделник, за да може да си излъчи насниманите епизоди на драгия зрител.

# 17
  • Мнения: 20 163
И аз тук с вас, в очакване на понеделник. 💃

# 18
  • Мнения: 2 333

Егати психарите са всички. Като излязат и се видят, сигурно няма да излизат по два месеца от вкъщи. Къде скриха Мира? Нещо й нарушиха имиджа и я покриха....
Като нищо ще ги видим на някое парти / или поредица от партита / всичките заедно - ще се прегръщат и веселят. И няма да им пука ние как сме се терзали.
До два месеца предвиждам да се случват тези неща.
После - кой от къде е...

# 19
  • София
  • Мнения: 22 944
Благодаря за темата. Този ВБ направо съм го отписала вече... Не че не го следя, ама не с такъв интерес като предни сезони. Не помня досега да съм гледала по-нагласен сезон на риалити. Единствените ми надежди са за Ол старса...

# 20
  • Мнения: 9 196
Аз пък предишни сезони не съм следила, дори не знаех, че са участвали Ритон и разни такива, но този го гледах веднъж, заради гостите ми и ме грабна веднага. 

# 21
  • Мнения: 7 776
Сега гледах клипа от промото за понеделник. Ричи държи Ваня , бреййй. Значи Кулагин е замесен, едва ли Ваня срещу Папи ...
Егати психарите са всички. Като излязат и се видят, сигурно няма да излизат по два месеца от вкъщи. Къде скриха Мира? Нещо й нарушиха имиджа и я покриха....
Там е, рИве на рамото на Лора в промото.

Смайлс, мерси за темата🤗😄Пожелавам да ни е чиста и спретната 😊🙃

# 22
  • Мнения: 5 440
Привет и благодаря за новата тема. Днес писах, ама постнах ли, изтриха ли ме- нейсе...Неделя е. Айде на Карузото.

Последна редакция: нд, 14 окт 2018, 17:34 от victoria vassileva

# 23
  • Мнения: 1 589
Карбовски взел под  крилото си Ваня... Написал прочувствени слова за ''болната жена'', която сама е избрала да се излага в национален ефир. И се излага качествено. Да не са я натикали насила в предаването? С какво Кулагин е виновен за това, че тя се тъпче с по няколко филии бял хляб и после хленчи, че има диабет? Изпяла е най-нежните песни, но в Къщата се държи като груб, дребнав човек, като насилник, който вменява чувство за вина, заплашва с физическа разправа, контролира, заповядва, манипулира...Това, че има ангелски глас не я прави автоматично добър човек. И е възможно да е и нечистоплътна. Физически. Трябва ли всички да си затварят очите за душевната й нечистоплътност, която се опитва да прикрие неуспешно с празни лицемерни фрази,  и да я славословят, защото има хубав глас? Хайде да дадем наградата на Рози, защото е красива, а?

# 24
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Аз не мога да гледам промото, пинеже е качено само във VBOX7,но предполагам, че е станало яко меле. 😂 Ще гледам с интерес, разбира се. 😃

# 25
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Там е, рИве на рамото на Лора в промото.




Май Лора реве повече. Не видях промото, ама на снимката това се вижда.

# 26
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Представете си утре какво ще е, много хора ще сме на клона.
Ще се заредя с количка и пуканки и засядам.

# 27
  • Мнения: 9 196
Лора би трябвало да реве, защото ... " Ей пинчер, ще превърна живота ти тук в ад!" или нещо подобно и изкрещя. Joy

# 28
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Карбовски взел под  крилото си Ваня... Написал прочувствени слова за ''болната жена'', която сама е избрала да се излага в национален ефир. И се излага качествено. Да не са я натикали насила в предаването? С какво Кулагин е виновен за това, че тя се тъпче с по няколко филии бял хляб и после хленчи, че има диабет? Изпяла е най-нежните песни, но в Къщата се държи като груб, дребнав човек, като насилник, който вменява чувство за вина, заплашва с физическа разправа, контролира, заповядва, манипулира...Това, че има ангелски глас не я прави автоматично добър човек. И е възможно да е и нечистоплътна. Физически. Трябва ли всички да си затварят очите за душевната й нечистоплътност, която се опитва да прикрие неуспешно с празни лицемерни фрази,  и да я славословят, защото има хубав глас? Хайде да дадем наградата на Рози, защото е красива, а?

Напълно съм съгласна с теб. Никой не отрича, че Ваня има вълшебен глас, но това не е музикален конкурс. След всичко показано от нея и всичко, което знам лично отпреди, по дяволите, вече не искам и да я слушам.

# 29
  • Мнения: 68 644
Кульо нещо викаше на Лора...наричайше я пинчер.

Общи условия

Активация на акаунт