VIP Brother ♛ Женско царство ♛ - Тема 6 /14.10. - 21.10.2018/

  • 108 288
  • 4 874
  •   1
Отговори
# 4 845
  • Мнения: 68 649
Смайлс...я дай пак латерната. Как викаш се спираше Joy

# 4 846
  • Мнения: 9 196
Толкова е лека розата, че ако не бяха масивните и кокаляци, щеше да лети, като балон с хелий из къщата и нямаше да я пускат на двора, за да не избяга по въздух.

# 4 847
  • Мнения: 189
Скрит текст:
Мисля, че определението беше за свинският й характер, не за фигурата й. Човек не избира как да изглежда, а и като понапреднат годинките... Всички остаряваме, дебелеем и погрозняваме, но как ще се отнасяме с хората, виж, това го определяме изцяло ние. Така е решила Ваня да се представи, това виждат хората.

Повечето хора виждат на повърхността и обичат да съдят на едро. И като кажат шоу, та шоу. А като им се даде шоу, рИват до небето. Какво по-голямо шоу от това възрастна поп-звезда да опуха млад гей с празна бутилка от минерална вода? Не е мишка Ваня, никак даже - тигрица е. Ама виновна била - ми не, не мисля, че е виновна. Влязла е да живее в къща с наличен простак, защитава се от простотията му както може. И както видяхме, добре може. Какво си мислеше тоя К., че може да се е..ва с хората безнаказано и да си развява шапката с перо като някакъв бей гиби? Ми не, не може. Изхвърча от шоуто с 200, това да му е за урок. Ваня се справи с него много по-добре, отколкото всичките мъже в къщата. А простакът си тръгна унижен, както си и заслужаваше.
Аз не го виждам така. И други възрастни звезди са влизали във формата, но чак така не са се излагали.
Скрит текст:
Речникът й е като на дърт каруцар, обича интригите и ги върти на воля, лицемерието й прозира от километри, а за действията й ... всички виждат какво прави. Била Колагин, тигрицата. Вдига ръка само по-слабия умствено. Ако беше толкова умна, щеше да го срази с неговите методи, не да използва това, че е стара жена и никой няма да я нападне физически, каквато и простотия да сътвори.

Защото никога до сега в историята на ВБ, не е имало някой, който да се опита да ги унижи за собствен кеф. Сега гледам Йорданка Христова - представям си я с К., който върви по петите й и я нарежда по най-просташки начин, защото не го е допуснала в покоите си. Щеше да ми е интересно тя как би реагирала.

Това, че вдига ръка по-слабия умствено, не е вярно и е доказано хиляди пъти в историята.

А иначе, Рози не е лека жена. Рози иска да победи във ВБ. Странно ми е да чета жени, които обиждат Рози на лека жена, а Ваня - на светица. Има тук една, много е активна. Имам усещането, че е член на ЛГБТ-обществото, толкова е активна в плюенето, човек да си помисли, че тя самата е светица?


Рози не ме касае какво прави. Момичето се забавлява, после му дойде нанагорно, малко като турска сапунка се получи, но това си е неин проблем.
И да, точно този, който няма дар слово и умствен капацитет да използва такова, вдига ръка и бие от безсилие да направи нещо друго.
Кулагин си беше отявлен дразнител, две думи няма, но защо не се запиташ, защо точно с тези индивиди го събраха? Защото са най- лесни за пускане по пързалката. По-слаб е физически, затова и си позволиха да го нападнат физически. Ваня пък е по-слаба от Петко физически ( говоря за сила, не за структура) И той не я харесва ( лицемери само за пред камерите и за пред нея) , какво ще стане, ако той стане и я зачатка с бутилката? Не е въпроса да се бият като животни, а да използват умствения си багаж, ако го имат де Simple Smile

# 4 848
  • София
  • Мнения: 7 886
Петко как се подхилкваше като видя надписа "МЕЦАНА" после пред Ваня обърна палачинката.
Хич не я трае и той.

# 4 849
  • Мнения: 9 196

Ваня пък е по-слаба от Петко физически ( говоря за сила, не за структура) И той не я харесва ( лицемери само за пред камерите и за пред нея) , какво ще стане, ако той стане и я зачатка с бутилката?


Ще бъде супер. Heart

# 4 850
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Смайлс...я дай пак латерната. Как викаш се спираше Joy

Спира се само, като ѝ се счупи манивелата или от .

# 4 851
  • Мнения: 5 490
Ваня пък е по-слаба от Петко физически ( говоря за сила, не за структура) И той не я харесва ( лицемери само за пред камерите и за пред нея) , какво ще стане, ако той стане и я зачатка с бутилката? Не е въпроса да се бият като животни, а да използват умствения си багаж, ако го имат де Simple Smile

Искаш да кажеш, че К. е по-слаб от Ваня физически ли? Нали уж е мъж?

Точно тук е красотата на това, което направи Ваня. К. е млад мъж, може да я набие (или да я спре съвсем спокойно), но смее ли? Хмм...дали пък той не е мишока? Той, който нарича другите съквартиранти мишоци...сам падна в собствения си капан.

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 19:41 от DeltaAzimut

# 4 852
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Петко как се подхилкваше като видя надписа "МЕЦАНА" после пред Ваня обърна палачинката.
Хич не я трае и той.

Направо се хилеше най-откровено, както и другите. Не само той не я трае, ама имат други "врагове". Света Добринка живее в първобитно-общинния строй, както видяхме, затова не им е в дневния ред.

# 4 853
  • Мнения: 189
Ваня пък е по-слаба от Петко физически ( говоря за сила, не за структура) И той не я харесва ( лицемери само за пред камерите и за пред нея) , какво ще стане, ако той стане и я зачатка с бутилката? Не е въпроса да се бият като животни, а да използват умствения си багаж, ако го имат де Simple Smile

Искаш да кажеш, че К. е по-слаб от Ваня физически ли? Нали уж е мъж?

Точно тук е красотата на това, което направи Ваня. К. е мъж, може да я набие, но смее ли? Хмм...дали пък той не е мишока? Той, който наричаше другите съквартиранти мишоци...сам падна в собствения си капан.
Така мисля, но ако греша и той е по-силен физически от нея, нейното нападение и неговата пасивност относно акта й на физическо насилие, пак издига него и снижава нея в очите на хората. Резултата е един и същ. 

# 4 854
  • Мнения: 68 649
Никой не я трае..ни вътре, ни вън....

Айде от моята латерна една песньовка да ви почерпя...че не се трае направо, чУек Joy

https://m.vbox7.com/play:23818cea4f

# 4 855
  • Мнения: 1 604
Петко ще ми остане запечатан, както се дереше в лицето на Кулагин: "Отиваааш си!!!" Отвратителна картинка.

# 4 856
  • София
  • Мнения: 220
Ако мъж зачатка Ваня с бутилка веднага ще го нарекат агресор и ще го изгонят, защото напада възрастна, болна и беззащитна жена, на всичко отгоре толкова набожна, че чак  Господ ще вземе да й завиди. Просто е случила на джентълмени, а колко тя е дама.....

# 4 857
  • Мнения: 36 486
Хм, това ли са всички реклами на Саачи (ако се произнася така): https://www.youtube.com/user/SaatchiBG/videos
Повечето не съм ги виждала, а от тези, които са ми познати, единствената, която ми харесва е новата с бабите... На Изи Кредит рекламите са вбесяващи (представяте ли си, ще дам 300 лв на съседката и ще се правя, че съм забравила; хората се съдят и за по-малко..).

# 4 858
  • Мнения: 5 490
Скрит текст:
Ваня пък е по-слаба от Петко физически ( говоря за сила, не за структура) И той не я харесва ( лицемери само за пред камерите и за пред нея) , какво ще стане, ако той стане и я зачатка с бутилката? Не е въпроса да се бият като животни, а да използват умствения си багаж, ако го имат де Simple Smile

Искаш да кажеш, че К. е по-слаб от Ваня физически ли? Нали уж е мъж?

Точно тук е красотата на това, което направи Ваня. К. е мъж, може да я набие (или да я спре), но смее ли? Хмм...дали пък той не е мишока? Той, който наричаше другите съквартиранти мишоци...сам падна в собствения си капан.
Така мисля, но ако греша и той е по-силен физически от нея, нейното нападение и неговата пасивност относно акта й на физическо насилие, пак издига него и снижава нея в очите на хората. Резултата е един и същ.  

К. е млад мъж. Съвсем спокойно може да спре една възрастна жена, без дори да я нарани. Но на К. само устата му е голяма, знае да обижда, но като дойде до истински действия, се крие като мишка в ъгъла.

Коментарът ми за Рози, не беше отправен към теб. Просто ползвах поста. Hands V

Последна редакция: нд, 21 окт 2018, 19:51 от DeltaAzimut

# 4 859
  • Мнения: 9 196
Ех, кога ще си отиде това поколение, когато нарича побоите и животинското поведение /ядене, изхождане, бой, пак ядене, пак изхождане/ - действия ...

Общи условия

Активация на акаунт