Котките миришат ли?

  • 20 134
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 565
Ходила съм много пъти в дома на хора с котки и наистина мирише доста лошо... Хем ги знам, че чистят много, винаги е лъснато, но просто си мирише.
Sick
Подкрепям с две ръце! И най-добре послушай мъжа си. Има  други дом. любимци, които могат да зарадват децата и да не вмирисват дома ви.Naughty

# 31
  • Мнения: 5 476
няма начин, миризма има.Имала съм и котка и куче в къщи и при най-стриктна хигиена си мирише, но това не е причина да се откажеш.Мисля, че домашните любимци са задължителни при възпитанието на децата.Като изключим евентуални вродени алергии...

 Peace и аз мисля така!

# 32
От две седмици си имаме коте в къщи и още не е замирисало. Къпеме го през ден сменяме тоалетната всеки ден и засега няма проблем, а иначе и аз бях против животно да има в къщи заради миризмата  Naughty

# 33
  • Мнения: 6 623
о,да но пък сладки Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 39 785
Самата котка не мирише, нали са големи чистници Simple Smile Мирише от тоалетната. Всъщност винаги можеш да кажеш дали в една къща има или няма котка.
Моя Хари е кастриран. Преди д-ра да му кръцне топките ми опикаваше събраното пране, и миришеше кофти.

# 35
  • Мнения: 953
у майка ми също имахме но тя ходеше на сифона в банята - не в страни а точно в/у него и като го полееш с вода и няма грам мирис.

Понеже и аз имах една котка, която ходеше на сифона, обяснете един детайл, с който аз не се справих (и който с тоалетно котешко легенче с пясък не съществува). Пикането на сифона ясно. А с големите котешки нужди какво правим? Ми ако има разстройство? М? Това е гранд-проблема на идеята със сифона.

е защо е гранд проблема.разтройството го измиваш,а то не е всеки ден ,я!а по-големите ги смиташ и  в боклука.Вярвай че ако грам миризма се беше появила щеше да бъде изхвърлена не само котката,но и аз.За чистотата майка ми е маняк та чак болестно.Човека хипо и тем подобни.Вечно с парцала и дезинфектантите,леле ако ме  види сега как я карам по-ларж newsm78 #Crazy

# 36
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Да, миришат ужасно Sick

# 37
  • Мнения: 292
Миришат си, каквото и да правиш. Аз ги обожавам - и кучета и котки, гледала съм в къщи какво ли не, но ... трябва да си призная, че се познава, когато има животинка в къщи.

# 38
  • Мнения: 992
нашата писана не мирише, персийка е, и от тоалетната й не мирише. През лятото е на балкона , а през зимата в банята. Само да кажа женска е и е кастрирана и вобще не се усеща че има животно в къщи

# 39
  • Мнения: 112
Мирише си дори и при много добра хигиена Naughty Но наистина има разлика при женски и мъжки. Вече бившият наш котак след кастрацията имаше известно подобрение, но по едно време започна пак да маркира територии. Оказа се, че по цял ден се гледа от прозореца с комшийската котка разгонена, тя го стимулирала и хормоните пак го бяха ударили. ooooh!  Laughing Затова по-добре женска.

# 40
  • Мнения: 2 818
От две седмици си имаме коте в къщи и още не е замирисало. Къпеме го през ден сменяме тоалетната всеки ден и засега няма проблем, а иначе и аз бях против животно да има в къщи заради миризмата  Naughty

Ама как така през ден? Няма ли да го уморите така? Котките не се къпят често като кучетата.


По темата... от 20г сме все с котка вкъщи. И въпреки "имунитета" ми и чистотата пак ми мирише, но не ме дразни толкова. Може би ако живеем в къща и котката си ходи навън всичко ще е ок.

# 41
# 42
  • Мнения: 1 761
На мен ужасно ми мирише навсякъде,където има котка.Собствениците не усещат миризмата,не само защото са свикнали с нея, но и самите те-дрехите им,диваните,леглата им миришат на котка.На мен ми е много гнусно.

Ако децата ти толкова искат домашно животно,по-добре им купи аквариум с рибки.Котките са за къщи с двор.В апартамент,освен,че го омирисват,дерат мебелите,тапетите и пускат косми.Ако ти е толкова скучно и нямаш друга работа може и две котки да си вземеш,та да им слугуваш по цял ден с парцала.

# 43
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Където и да съм влизала и е имало котка - мирише  Stop

На мен направо ми смърди Tired
Усещам "аромата" моменталически просто  Sick

# 44
  • Мнения: 7 914
Самите котки не мирашат, но помещението с тоалетната задължително...

Общи условия

Активация на акаунт