Отговори
# 30
  • Мнения: 9 374
Това момиченце май играеше детето на двете жени лесбийки, в последствие едната почина и Калин го осинови.

# 31
  • София
  • Мнения: 14 688
Ух, че хубав тоя Владо😊 особено като се усмихне.😍

# 32
  • Мнения: 6 833
Това с момиченцата е много тъжно, добре че сценаристите не са луди и не понечиха да я уморят, докато детето е при майка си.

Ох, и аз все това си мислех Sad
наистина е нелепо в реанимация да няма наблюдаващ и всеки да си влиза,когато си иска.

Кая ще яхне Банков утре 😀

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Оф, промото изкърти дувара. Какъв стаен драманизъм с девствени медицински сестри. Дали пък да не преместят Животът след 12 часа. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 34
  • Мнения: 2 714
Този бар явно е с консумация Grinning

Дано да не уморят жената с трите деца.

# 35
  • София
  • Мнения: 9 558
Ха, това с Банков и Кая беше изненада. Ако Банков ползва секс услуги, какво прави Кая там. Леле ужас.

# 36
  • Мнения: 9 621
Пациента на Зорница е някой психопат, как и е взел обецата като сувенир от нея, брррр.

Леле, Кая да не би да танцува и персонално.

# 37
  • Мнения: 9 057
Направо празна серия.
Но пък как си отиват Кая и Христо,много красиви.
Ех,този Пенев много е добър,една фалшива реплика няма,толкова ми е реалистичен.Ако беше и по- симпатичен направо го сменях с моят любимец Joy

# 38
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Малко тъпо ми дойде "луканката", но цялата история с прегледите, съвпадението, Владов, Пенев и Тасев та чааак до края с трите в стаята ми хареса.
Голямата щерка също ми хареса как играе.
Ковачев - пич в залата.
Детинските номера бяха излишни, ама хайде малко смях.

Поетът бе страхотен. Бррррр.

# 39
  • Мнения: 6 833
Ще вземат някой инфаркт да й докарат на Жекова тия сестри 😂

Хареса ми разговорът на Марио и Банков.
Кая и Христо бяха сладки, макар и доста да се вдетиниха.
Захариев също беше готин, само да не го бяха овапцали толкова смешно.

# 40
  • Мнения: 9 621
Имаме си нова Ваня в лицето на Поета, даже като лудост го докарва още по-добре Joy

Жекова пък какво ги е събрала да им дава акъл, кой с кого спи си е лично.

# 41
  • Мнения: 6 833
В тая болница лични работи няма! 😉

# 42
  • София
  • Мнения: 9 558
Пациентът на Огнянова е направо плашещ, ще се окаже някой психопат, който ще я. преследва. Обаче актьора е много добър, чак мен ме побиха тръпки.

Много ми харесаха Марио и Банков в операционната. Ковачев, както обикновен се отнесе с човещина към доцената. Очаквам между двамата съвсем да се стопят ледовете и да станат добри партньори.

На мен ми харесаха Кая и Христо, бяха свежи и готини. Вече почвам да усещам привличане между двамата Wink

# 43
  • Мнения: 39 318
Пешето, Пешето......Галка не му е уцелила номера на боята  Joy

# 44
  • Мнения: 6 833
Явно му е услужила с нейната 😀

Общи условия

Активация на акаунт