"Старт в кариерата" 2019

  • 39 780
  • 376
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 25
А след като започнем работа, трябва ли да прекратим регистрацията в Бюрото или това ще стане служебно?

# 106
  • Мнения: 27
На мен ми казаха, че като подпиша договор ще се прекрати служебно, пък не знам колко ще се прекрати. 😒

# 107
  • Мнения: 991
Казаха че служебно ще се прекрати когато подпишем договора с институцията в която ще работим

# 108
  • Мнения: 542
Има ли някой, който още не си е получил насочващото писмо? Уж щяха да ми звънят вчера или днес, но никой не се обади.

# 109
  • Мнения: 216
Аз писмото го получих, документите събрах с изключение на медицинското, но него в Понеделник. Всъщност има ли някой започнал от днес?
desi7000, защо не ги потърсиш в Понеделник?

# 110
  • Мнения: 991
Аз уж щях да започвам от днес, обаче вчерс.ми се обадиха да кажат че трябва да дооправят още някакви документи с бюрото по труда.

# 111
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
А къде в съответната институция се носи това писмо?

# 112
  • Мнения: 991
Ами аз накарах служителката от бюрото по труда да звънне и да попита, защото те така или иначе си кореспондират редовно.

# 113
  • Мнения: 542
Аз писмото го получих, документите събрах с изключение на медицинското, но него в Понеделник. Всъщност има ли някой започнал от днес?
desi7000, защо не ги потърсиш в Понеделник?
Да, ще им звънна, ако не се обадят те.

# 114
  • Мнения: 9
Аз в петък им се обадих в бюрото да питам до къде се е стигнало.Казаха, че не ми е дошъл реда общо взето. Чакали от институцията да ми входират мястото..Каквото и да значи това

# 115
  • Мнения: 28
При мен още Мин. Седмица четвъртък се обадиха за насочващото писмото, занесох него следобед тичах за документи всичко много бързо стана и петък носих купчината документи. Казаха или следобед може да ми се обадят за сключване на договора или понеделника. Но все още никой не се обади. Но се сещам петък ми звъняха за сравняване на датите от трудовата ми книжка че нещо не било ясно във копието, и ми измармориха че като уточнят със бюрото по труда ще се обадят. В процес на чакане съм и аз

# 116
  • Мнения: 2 269
Като гледам тая година е още по-тромава организацията...

# 117
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Положението е много зле наистина.. Никаква организация няма! От бюрото по труда днес ме пратиха да занеса писмото в номер на стая, която не съществува в институцията, която ще започвам. Като им казах коя стая търся, хората ми се уполиха и ми отговориха, че не е за 1-ви път от БТ да пращат, където им падне.

# 118
  • Мнения: 28
То не стига че нямаме представа какво ще работим но и нямаме представа къде ще работим май 😁😂

# 119
  • Мнения: 991
Май наистина е така аз се видях с 5 човека от институцията в която трябва да започна и всеки различно ми казва и обяснява и като цяло никои няма представа.

Общи условия

Активация на акаунт