"Старт в кариерата" 2019

  • 39 602
  • 376
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 216
Днес занесох и медицинското, тоест всички изискани документи и попълних 4 бланки (едната беше за адреса и пакета от документи, другата е за роднински връзки във висши институции, третата беше, че съм запозната с етичния закон и четвъртата не я помня честно казано) В момента съм в процес чакане за сключване на договора.

# 121
  • Мнения: 14
Да попитам някой от Шумен??И ако да получили ли сте писмо от Бюрото?!

# 122
  • Мнения: 1
Какво се случва с тази програма? Някой започнал ли е изобщо? 😑

# 123
  • Мнения: 542
Аз утре ще ходя да си взимам насочващото писмо.

# 124
  • Мнения: 9
И аз утре отивам за писмо, но останах с впечатлението, че ще мине поне още седмица преди да подпиша договор и да започна.

# 125
  • Мнения: 243
Аз занесох моето насочващо писмо на 17.01 и до днес нямам обаждане за документи и договор..
Почва да ми писва вече, наистина....

# 126
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Аз занесох моето насочващо писмо на 17.01 и до днес нямам обаждане за документи и договор..
Почва да ми писва вече, наистина....

Oсвен да се обадиш в институцията, в която ще започваш и да питаш какво става.

# 127
  • Мнения: 243
Аз занесох моето насочващо писмо на 17.01 и до днес нямам обаждане за документи и договор..
Почва да ми писва вече, наистина....

Oсвен да се обадиш в институцията, в която ще започваш и да питаш какво става.
Не ми е удобно, а и не знам към кого да се обърна.. Казаха ми, че когато бъде подписан рамковият договор ще ми се обадят..

# 128
  • Мнения: 2
Аз започнах още в петък

# 129
  • Мнения: 28
Да попитам някой от Шумен??И ако да получили ли сте писмо от Бюрото?!
 
Да аз съм от Шумен първата бях Мин. Седмица ми дадоха писмо

# 130
  • Мнения: 14
А къде ще бъдеш?!Все още нямам обаждане,евентуално ще бъда в Агенцията по кадастър

# 131
  • Мнения: 31
Здравейте на мен ми казаха след 15.02, че ще се започне работа. Така ми казаха от институцията ( става въпрос за Благоевград).

# 132
  • Мнения: 44
И аз звънях и отговорът беше да се чака обаждане за сключване на договора...

# 133
  • Мнения: 10
Аз днес си занесох всички документи и утре започвам работа.

# 134
  • Мнения: 2 246
Това, което ми прави впечатление по тази програма е, че много им куца организацията. Отдел ЧР в съответните институции също нямаше представа какво се случва със стажантите, кога, как, защо. Аз първите няколко седмици нямах и собствено "работно място", колегите си бяха заети с техните неща, няма някакъв ментор или лице, което се занимава да въведе стажантите в материята или най-малкото да се запознаят отблизо с институцията, кое къде се намира, какво ще се изисква от тях и т.н. В моя договор пишеше едно, в крайна сметка бях в тотално различен отдел, а някои колеги ги местеха на всеки няколко месеца в различни отдели. В самото начало шефката ме пращаше да й купувам кафе/хапчета/пица... Изобщо нямам думи. Не очаквайте много от тази програма, накрая ми предложиха да остана, но нямах желание. Всичко зависи и в какъв колектив ще попаднете, но като цяло положението не е розово. "Научих" каквото имаше да науча от тях, после си стиснахме ръцете и всеки по пътя си. Не бих си губила времето в такава обстановка. Моят съвет е - възползвайте се максимално от възможността да сте в съответната институция, но и не преставайте да се развивате и да търсите по-добри възможности.

Общи условия

Активация на акаунт