Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 15

  • 56 858
  • 752
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18 740
Знам, че от значение е най-вече обиколката на главата, не толкова теглото. Така или иначе, имаш повече от месец, можеш и второ мнение да поискаш, като влезеш в 9 месец.

# 286
  • Мнения: 17
Главичката е 31.5 см обиколка... малко се стреснах с това секцио и доктора, каза , че върви 4 седмици напред...

# 287
  • Мнения: 19 733
Е, чак пък. Моят син вървеше по-голям и пак чакахме за нормално. Вече десет дни преди термин, когато беше 4500, решихме да е секцио. Не го мисли отсега, има време.

Даниел Георгиев доплерите ли ти прави или си ходиш при него на жк? Да не съм изпуснала нещо.

# 288
  • Мнения: 17
не ми води женска консултация... ходя при него за морфологиите и му казах, че искам да ме поеме до края понеже жк съм в майчин дом, а там е трагедия...

# 289
  • Мнения: 19 733
Да, значи няма промяна.

# 290
  • Мнения: 17
Той ми каза, че е хубаво да запишем час за секцио, да го имаме , а ще видим как върви на 10.01 съм на преглед

# 291
  • Мнения: 16 899
И моят син вървеше доста едричък, роди се 4 кг. В крайна сметка буше секцио, но препоръчано от двама офтамолози. Аг не е препоръчвал секцио, защото е голям.

# 292
  • София
  • Мнения: 9 141
Е, чак пък. Моят син вървеше по-голям и пак чакахме за нормално. Вече десет дни преди термин, когато беше 4500, решихме да е секцио. Не го мисли отсега, има време.
А колко се роди в крайна сметка? Правилно ли го бяха измерили?
При мен си върви по-голям, но на ЖК не го изкарват чак толкова, докато на феталните го изкарват по-голямото. И се чудя къде е истината.

# 293
  • Мнения: 19 733
Михова е "желязна в мерките". Роди се 4700 Joy

# 294
  • Мнения: 16 899
Зазу, според мен на феталните мерят по-точно. На мен Сигридов ми го измери 4 кг, роди се 3960!

# 295
  • София
  • Мнения: 9 141
И аз така си мисля, че на феталните са с по-добра апаратура и е по-точно измерването. А и тоя голям тумбак Blush и той говори в подкрепа на това твърдение.

# 296
  • Мнения: 17
и аз мисля, че не бъркат на фм... ама ще видим живи и здрави

# 297
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Не бъркат на ФМ, 5 дни преди секциото ми д-р Михова измери бебка 2700-2750гр, роди се 2820гр.
Аз бих записала датата за секцио, а пък решението бих взела накрая. Графикът за планови раждания така или иначе излиза месец по-рано, има доста време да се прецени какво да е родоразрешението.

# 298
  • Мнения: 17
Точно това направих, записахме дата за секцио и ще видим как върви на10.01 и какво ще стане...

# 299
  • Мнения: 102
В 32г.с. д-р Панайотова предвиди, че ще се роди около 2800, роди се 2760 седмица преди термина 😁
И аз мисля, че ФМ е доста по-точно, на ЖК винаги излизаха големи разлики

Общи условия

Активация на акаунт