Египет /Тема 8/

  • 71 591
  • 780
  •   1
Отговори
# 330
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Аз пак във връзка с предстоящото ни пътуване , да попитам  Хера и Sybeva вие в кои хотели ще бъдете и ще поръчате ли предварително от ТА вътрешните екскурзии. Благодаря!
Ние сме в така обсъждания и разбунил духове Хавай 5* Simple Smile)) Само пустинята съм платила...другото на място с местни мисля.
Ние живот и здраве сме от 30.03

# 331
  • Мнения: 9
Sybeva, проверих ги всички.Ние търсим за февруари и никой не го предлага.Днес Interlax потвърдиха програмата си и ще пътуваме с тях.

и аз питах преди месец.... но днес ми казаха че няма да имат дата през февруари,  а за 2.03 няма места ...такава гадост..
 
Е ние се записахме за точно тези дати с дъщеря ми. Надявам се всичко да е ок , защото след всичко прочетено по темата... си е малко притеснително

# 332
  • Мнения: 9
А някой с отзиви за Samra Bay Resort 4* Premium?

# 333
  • Мнения: 904
Аз пак във връзка с предстоящото ни пътуване , да попитам  Хера и Sybeva вие в кои хотели ще бъдете и ще поръчате ли предварително от ТА вътрешните екскурзии. Благодаря!
Ние сме в така обсъждания и разбунил духове Хавай 5* Simple Smile)) Само пустинята съм платила...другото на място с местни мисля.
Ние живот и здраве сме от 30.03

Пожелавам безпроблемен престой и много хубави впечатления ! Дано останете доволни.
След това ще чакаме да споделите как е било.

# 334
  • Мнения: 16
Здравейте,
Пред дилема съм кой курорт да избера- Хургада или Шарм ел шейх?
Моля за впечатления за хотели- CAESAR PALACE HOTEL & AQUA PARK 5* и Regency Plaza Aquapark Resort 5*. За Caesar, има къде да се разходиш извън хотела, понеже в гугъл картата ми излиза само пустош около хотела?
Благодаря предварително!

# 335
  • Мнения: 843
Sybeva, проверих ги всички.Ние търсим за февруари и никой не го предлага.Днес Interlax потвърдиха програмата си и ще пътуваме с тях.

и аз питах преди месец.... но днес ми казаха че няма да имат дата през февруари,  а за 2.03 няма места ...такава гадост..
 
Е ние се записахме за точно тези дати с дъщеря ми. Надявам се всичко да е ок , защото след всичко прочетено по темата... си е малко притеснително
Направо се изненадвам... изрично за дата 26.02 ми казаха, че отпада

# 336
  • Мнения: 19
Аз пак във връзка с предстоящото ни пътуване , да попитам  Хера и Sybeva вие в кои хотели ще бъдете и ще поръчате ли предварително от ТА вътрешните екскурзии. Благодаря!
Ние избрахме да бъдем в Али Баба в Хургада. Няма за заявяваме допълнителни екскурзии от България. Като сме там ще решаваме в движение какво да посетим.

# 337
  • Мнения: 612
Здравейте,
Пред дилема съм кой курорт да избера- Хургада или Шарм ел шейх?
Моля за впечатления за хотели- CAESAR PALACE HOTEL & AQUA PARK 5* и Regency Plaza Aquapark Resort 5*. За Caesar, има къде да се разходиш извън хотела, понеже в гугъл картата ми излиза само пустош около хотела?
Благодаря предварително!
В Шарм съм била октомври 2018 , в CLEOPATRA-LUXURY-RESORT-SHARM-5* сама , останах доволна ,много чисто и с добра храна , морски продукти  всеки ден , за нет имаше само на рецепцията сносен , но си купих карта на Orange работеше отлично.За тази година има само за Великден Шарм, затова избрах Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay ,вярвам че обслужването ще е пак на ниво , с дъщеря ми този път ще бъда /за дата 06,04,19/.

# 338
  • Мнения: 16
Благодаря ви!
Ние искахме от Варна, но спряха офертите за Шарм ел шейх.
Сега към Хургада.
Някой може ли да ми каже кой район е най- приятен за разходка извън хотела. Предлагат ми CAESAR PALACE HOTEL & AQUA PARK 5*, но в гугъл отзивите не са много ОК. За хотел CONTINENTAL HURGHADA RESORT 5* LUX, има много добри отзиви , в съвсем друг район е. Дайте мнение, моля!

# 339
  • Мнения: 10 993
Момичета, хотел Хавай, нали е в града Хургада и има възможност за разходки?

# 340
  • Мнения: 16
Вижте в Google maps. Вижда ми се доста отдалечен,  както и хотела, за който аз се чудя.

# 341
  • Мнения: 10 993
Аз вече съм го платила, така че каквото е, но все пак ми се иска мнение на някой който го е посещавал?

# 342
  • Монтана
  • Мнения: 499
След толко откази и лъжи от страна на агенциите ,ние се записахме за 03.03 Хургада-да видим този път какво ще излезе

# 343
  • Мнения: 117
Хотел Хавай не е в града, а в едно от предградията. С такси може да отидете до т.нар. център- Сакала. От хотела ще ви кажат нормална цена, а с пазарлък може на място да се отбие още. Не се качвай се преди да сте се договорили за цената. Пазарете се смело, колкото повече не ви пука и сте решителни, толкова по-добре. Същото е и с алъш- вериша. Само да ви надушат, че се колебаете и сте загубили. Абе това си е особен спорт. Поне за мен, а за мъжа ми голямо изпитание.

# 344
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Момичета, хотел Хавай, нали е в града Хургада и има възможност за разходки?
Кога сте в Египет? Виждам,че и за мен ще е едно голямо приключение...дано не го ударя на Сървайвър:))))

Общи условия

Активация на акаунт