Тренировки в домашни условия - 96

  • 51 281
  • 731
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 4 406
Бях забравила какво е да работиш и тренираш. Не може да се мотаеш по 2 часа във фитнеса. Сутринта в 6 не можах да отлепя. Довлачих се работата, там само се седи. Трябва още да увелича движението.
Та си казах, след работа, ама  у нас лудница няма ядене..., аз изморена.
Та до преди малко Фикс долна част и 16 минути корем. Утре баир.

# 106
  • Мнения: 1 435
Приключих с 21Дф. От понеделник мисля да започна 80ДО, има ли други желаещи?

# 107
  • Мнения: 2 886
Днес си намерих нова тренировка с пудовка https://www.youtube.com/watch?v=u4S_v7M9omQ&list=PLwHWQK6xS9 … eCrVUcOjDdYKkxvTu и веднага я пробвах. Интересна е, но някои от упражненията (две от тези за корем и  едно за крака) е по-добре да се изпълняват с дъмбел, а изхвърлянето трудно се комбинира със суинг. По-добре ръцете да се редуват по 15 секунди.
След това - първите трите кръга от табатата на Трой https://www.youtube.com/watch?v=xVKZHGy7SuU&index=7&list … RAPAPMDvuiVw2ij5w. Нямах психически и физически сили за турското изправяне в последния.
Лея, аз ще пропусна. Тренировките за крака  и дупе са много хубави, кардио кор - поносима, макар и малко скучна, но останалите тренировки от програмата не ми харесват.
П.П. Джери, можеш да се опиташ организираш лека тренировка в обедната почивка с подръчни материали(бутилки с вода, чадър и пр.)

# 108
  • Мнения: 4 406
Звезди, няма къде, ние е колежката не може да се разминем. А и почивката е 30 минути, кое по-напред.

Омързеливих се аз на борсата и отвикнах да ставам рано, май и да работя Simple Smile

Днес си изрових Слим ин 6, едно 64 минутно. Отдавна ми се правеше. Правих я на два пъти. По средата спря токът. Ходих, пазарувах, пих кафе, върнах се, имаше ток донаправих я.
Сега довършвам цялата огромна домашна работа и се качвам на един баир тук.

Май всеки е забегнал на някъде в това хубаво време Simple Smile

# 109
  • Мнения: 1 346
Здравейте спортни момичета,

Чета ви когато мога, ама май не остава време да пиша. Тъй като тренировките ми са основно на Джаки, или по нашенски казано май едно и също боб-леща.... Blush, но това са най-резултатните за мен и ме връщат най-бързо във форма, за това основно тях правя. Тази година се отдадох и на още една моя стара страст, която ми изяждаше времето за домашните тренировки, но не съжалявам-конната езда. Сега пък не ми остава време за езда, и реших да наблягам на тренировките. Някой скоро спомена, че от големи тежести си е докарал много мускулесто тяло, и аз съм така, за това може и леко неглиже да звучи, но с 5кг гирички и собствено тегло съм най-доволна, дори клековете ги правя без никакви тежести, че там най-лесно качвам маса-всякаква, а какъв апетит ми се отваря от по-големите натоварвания, срам ме е да си кажа Blush

Прегръщам особено ветеранките, липсва ми бъбренето с вас, Теди, Джери,Непо, Дива Орхидея-честито мила!, Би за теб специално един куп целувки и Агентката. Агентче, може ли линк към това видео, че ми стана интересно, става въпрос за документалното филмче, за което разказваш, ако е достъпно в нета.

# 110
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Джери, сега като сменят времето, ще стане още по-трудно, но няма начин. Това за мен е единственото време. След работа абсурд, а в обедната - да, за час такава тренировка ще си спретна, че ум да ти зайде и после ще стоя потна и вмирисана в офиса  Joy Stuck Out Tongue Winking Eye по-добре една разходка навън, хем си проветрявам главата
Малко по малко, даже в началото започни с по-кратки тренировки по 20/30 мин и ставай съответно 20/30 мин по-рано, после увеличавай и така ще стигнеш до ставане в 6 часа и пълен час тренировка Wink
Не визирам теб конкретно, но съм имала случаи, в които казвам "не мога, разберете хора сутрин съм парцал, вечер до нощите готвя примерно, след работа търча по тренировки с децата и не мога да тренирам" и ми се е случвало отговора да бъде "просто те мързи".
Знам, че случаят не е такъв. Ще свикнеш, малко по-малко.

Алина, аз приготвям сладкиши за 2 броя ученика. Обаче твоето кремче звучи много интригуващо! Ще се пробва!

Последните няколко дни съм оле-мале към хранене и тренировки - вчера бях цял ден на път, обядвах в хамбургер, много ми се искаше поне салата от Хепи, но уви... на магистралата изборът не е особено голям. Не се обвинявам, както бих правила преди време, знам, че това е само период от няколко дни, после ще вляза пак в релси.

За съня да не говорим - вчера след пътя бях като зомби, но трябваше да подсигуря синковеца за хелоуин партито на лагера, търсих маски, перелини ... луда работа
Днес пак станах в 6, за да изпратим лагерника и резултатът беше нещо като махмурлук от недоспиване, болеше ме главата, ушите ми пищяха. Ужас. И сега след като ударих 30 мин дрямка вече съм готова да пусна прахосмукачката и на чистия под да си направя тренировката. Stuck Out Tongue Winking Eye
Официално изоставам 1 седмица от графика на ФБ.
Днес ще бъде: Stretch and Tone for Core Stability and Back Health

# 111
  • Мнения: 1 348
Отчетът за днес е FULL BODY HIIT от Лифт 4 и завършена програма !!!
Ще ми липсва smile:  Беше много умерена като натоварване, разпределено през седмицата. За първи път почти и спазвах почивките-т.е често почивах по три пъти седмично без да добавям други тренировки. Харесват ми и резултатите, особено в ръцете. При мен не доведе до напомпване, а по-скоро до изчистване на мазнини и показване на релеф. Но аз и не използвах големи тежести. Минус два килограма съм. Не съм сигурна обаче, че само програмата оказа влияние, натрупа ми се много натоварване на работа напоследък, много ходене.
Следващата седмица ще си избирам различни тренировки, предполагам, че най-често на Кристин и от фитнес блендърите, защото са ми любимци. От по-другата ще почна 21 day fiх.
Джери, стискам палци бързо да си направиш график. Най-важното на този етап е да ти харесва работата, пък за тренировки съм сигурна, че ще намериш време smile: Аз днес пропилях възможността за разходки в хубавия ден с чистене и пр. досадни домашни дейности. А  като се сетя, че и другата седмица при предстои вечер да се прибирам към девет, ми става лошо...

# 112
  • Мнения: 6 385
Отчитам 10 000 метра гребане по предизвикателството от Агентката.
Днес беше 50 минути.
А вчера забравих на напиша минутите за 7 км, но бяха 33.

# 113
  • Мнения: X
Аманда, завиждам благородно Wink Браво! И аз ще я довърша в следващите 2 седмици.

За днес отчитам 8 км - бяго-ходене с около 700 м. денивелация.
Утре планираме Рилските езера и идея нямам как да се облека.

# 114
  • Мнения: 4 406
Ставах аз, ставах и в 5.30 навремето, ще се оправят нещата.
Че нали си спретнах и зала (стая)  за тренировки.
В обедната почивка предпочитам да се разкарам навън, че човек ще гръмне от непрекъснато взиране в компа.

Аманда, и аз ги имах тези глупости днес, но успях да избягам за два часа по гората. Защо в 9! Дано си заслужава!

Дива, радвам се да те видя, отдавна ни се губеше!

 Допълвам 2 часа разходка по гората и йогата от фикса, ами правеше ми се Simple Smile

# 115
  • Мнения: 2 886
Джери, ще се справиш. Ако има фитнес наблизо, е вариант да отскачаш веднага след работа или да ходиш преди това, ако ставаш по-рано. В София още е приятно времето, тук застудя, почна да превалява и не става много за разходки.
За днес - 1/2 Legs (ден 30)  от втората фаза на 80ДО + Short&Sweet с Джийн Милър.

# 116
  • Бостън
  • Мнения: 13 689

Скрит текст:

[/spolier]

Последна редакция: нд, 28 окт 2018, 18:08 от Agent Provocateur

# 117
  • Мнения: 1 435
Аз се отказах от 80ДО Flushed
Преразгледах програмите, които имам и реших да се захвана с Hummer&Chisel. Програмата е 2 месеца, точно като до края на годината. Може би ще започна 80ДО през януари ако имам съмишленички, че ми се струва доста продължителна и без почивен ден съвсем тежка. Искам и да проуча повече дали си заслужава и има ли ефект от нея.

# 118
  • 1st floor
  • Мнения: 9 139
Агент, браво! Peace
 leia, има ефект, как да няма! И аз си я пазя за след НГ някъде. Ама с това темпо не знам кога ще свърша ХиЧ. Редувам ден от програмата, ден кардио. Да видим дали ще има разлика.  Mr. Green

За вчера отчитам 42мин кростренажор, за днес  - Max Hammer Strenght - тове е втората тренировка от четвъртата седмица на ХиЧ.

# 119
  • Мнения: 3 353
Лея, 80 DO е прекрасна програма. Стига да имаш време за почти едночасови тренировки, разбира се. Струва си всяка отделена минута.

В момента я правя за втори път, но не всеки ден, затова и не писах, когато попита. Следвам последователността на тренировките, но тренирам само в дните, в които мога да си позволя да отделя толкова време, като пропускам Cardio Flow.

Съответно отчитам от вчера ден 15 и днес 16-та тренировка от трета седмица - Booty.

Агентче, браво за предизвикателството! Как се чувстваш? Hug

Духче, чакам да разкажеш за Рилските езера. Ходила съм там само веднъж, но духаше ураганен вятър и неизменно свързвам изживяването с опитите да не ни отнесе. А беше август... Crazy

Дива, добре дошла отново! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт