Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 33

  • 13 771
  • 717
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 269
Ще го покажат Марио, Дрийми.
Ще има гушкания, държане на ръце, милване на бузка, милване на другата бузка, целувка по челото, целувка по устните, държане за ръката й, притеснен поглед, обичащ поглед, тъжен поглед, усмихнат поглед.

Да не ми е името Мария Антоанета ако не го покажат всичко това.
О Доне, простете Мария Антоанета (😜), мноого се надявам да си права. Пък ако мине и дълго/късо промо, което да намекне ще е перфектно.

Дано не дълбаят пак темата Банков/Зорница дълго, а само това да е. Че тя като разбере за бурната реакция на Марио и предвид емоционалното си състояние, кой знае как ще реагира. Пфу.

# 16
  • Мнения: 12 406
Доне я вземи качи сцената между Банков и Марио да му се порадваме. На Марио, де Joy Моля Kissing Heart

# 17
  • София
  • Мнения: 9 558
Аа, Москита, аз в тези социални мрежи не припарвам, не желая да ми трвоят живота. Каквото искат да пишат.

Майова, Мда, и аз вече имам сериозни притеснения.
Добре де, сигурно съм пристрастна, но тяхната история, дори и да не е главна ми е най-интересна. При другите просто нищо не се случва.

# 18
  • Мнения: 9 374
Марио сега ще виси над леглото й денонощно, изобщо не очаквам да се прибира даже. Grinning Ще се разтопим тук. Heart Eyes

Кофти само, че след вчерашната усмихната и грееща Зорница, сега трайно ще я закотвят с тъжната физиономия и ще й изсипят една камара неприятности на главата. Вчера бяхме на промоция. Joy

Tъкмо изгледах пак сцената с Марио и Зорница. Боже как се гледаха един друг. Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 12 406
Пристрастна си,но е най-интересна Joy
Аз харесвам и Кая и Банков. Кая и Христо са ми скучни.

# 20
  • Мнения: 1 358
Те си чакат развръзката от 4ти сезон и се радват, че сезона вече започвал (от вторник) Joy
Обаче Зорница как отрази новината за Войнова и Банков, просто си личи колко е влюбена в доцента (не) Joy

# 21
  • София
  • Мнения: 9 558
Ани, отрази новината за Банков и Албена, колкото и тази за Банков и Чокова.

А и аз харесвам Кая и Банков. Ама няма да ги бъде.
Не знам защо са направили Христо толкова монотонен и сякаш без грам емоция.

# 22
  • Мнения: 331
Те сега сигурно поливат резултата. Добре, че не е положителен, че излагацията щеше да е пълна Joy  Joy  Joy

# 23
  • Мнения: 6 159
Много фино го хлъзнаха доцента , но кой да помисли /лелите от ФБ/ - Зорничка  чакаше да видят заедно  теста , Марио и каза за Шипката и Банков , а тя изобщо  не реагира , пусна го да замине , защото си имаше по-важна работа Hug

# 24
  • Мнения: X
Те сега сигурно поливат резултата. Добре, че не е положителен, че излагацията щеше да е пълна Joy  Joy  Joy

Смятат, че сега любовта на Банков и Огнянова ще се възроди

Ели, щеше да е добре да реагира някакси заради Тонича, ама момичето ни си имаше жизненоважни проблеми в същия момент

# 25
  • Мнения: X
Доне я вземи качи сцената между Банков и Марио да му се порадваме. На Марио, де Joy Моля Kissing Heart

Kissing Heart
https://youtu.be/Niscf0NZPUc

# 26
  • Мнения: 9 374
Те си чакат развръзката от 4ти сезон и се радват, че сезона вече започвал (от вторник) Joy
Обаче Зорница как отрази новината за Войнова и Банков, просто си личи колко е влюбена в доцента (не) Joy

Хахахахахах той сезонът май всеки вторник почва и все не става. Joy

Тъкмо щях да кажа същото - Зорница изобщо не трепна като чу за забежката на Албена, за нея беше най-важно друго в този момент. И ако на това му се вика влюбена все още в доцента жена, здраве му кажи. Joy

Дрийми, стягай се, нищо няма да дълбаят в тая минала вече история. Това е само за тетките и те са хора все пак, трябва да им се подхранват надеждите, иначе как ще живеят? Joy Aз вчера видях една дето се беше примирила вече, че няма го бъде тяхното. Joy

Последна редакция: пт, 19 окт 2018, 21:54 от yanitsa.s

# 27
  • Мнения: 1 358
Давай, Марио, набий го! Мечок стръвник стани! Joy

# 28
  • Мнения: 12 406
Донатела, благодаря Simple Smile
За 180-ти път ще кажа, че гневният Велислав е просто явление. Изключително въздействащ е.

# 29
  • Мнения: X
Тъкмо щях да кажа същото - Зорница изобщо не трепна като чу за забежката на Албена
Очаквам да се реваншира, като нагушка съкрушеното Тони след 10 епизода (не го чакам по-рано)
Донатела, благодаря Simple Smile
За 180-ти път ще кажа, че гневният Велислав е просто явление. Изключително въздействащ е.
Велислав е...абе голямо удоволствие е да го гледаш. И като ококори тия очи!

Общи условия

Активация на акаунт