Отговори
# 210
  • Мнения: 1 452
А  знаете ли дали има някой на регистратурата на 9 етаж? Дали ще мога да си взема епикриза за минала инсеминацията?

# 211
  • Мнения: 892
Би трябвало да има, защото съм се свързвала с тях по телефона. Защо не се обадиш преди да отидеш за по-сигурно?

# 212
  • Мнения: 24
Здравейте момичета, останаха ми 4 кутии(по 15 бр.) кринон гел, 4 кутии естрофем и 1 кутия клексан 0.6ml.  Всичките са в срок на годност. Ако имате нужда от някое от лекарствата пишете ми на лични. Успех!

# 213
  • Мнения: 1 452
Обадих се и отидох. Успях да си взема епикриза, ако на някой му потрябва регистратурата на 9 етаж работи Simple Smile

# 214
  • София
  • Мнения: 2 970
Пожелавам ви успех от сърце! Flowers Four Leaf Clover

# 215
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, останаха ми 4 кутии(по 15 бр.) кринон гел, 4 кутии естрофем и 1 кутия клексан 0.6ml.  Всичките са в срок на годност. Ако имате нужда от някое от лекарствата пишете ми на лични. Успех!

Имаше ли ефект от кринон гела? Чувала съм, че подобрява репродуктивните способности?

# 216
  • София
  • Мнения: 2 016
Здравейте момичета,
Ще ми разкажете ли малко повече за ин витро центъра на болницата. Бих искала да стана пациентка на д-р Шефкетова, но ме притеснява това, че във сайта са посочили много малко техники свързани с ембриологията. Все едно не са обучени на всичко ембриолозите? Правят ли ин витро с донорски яйцеклетки защото не видях цена и за това? Въобще как протича първото посещение? Благодаря ви!

# 217
  • София
  • Мнения: 2 970
Правят всички техники, които се правят в другите клиники.

И двамата ембриолози са от най-опитните и образовани в бг. И двамата идват от големи други клиники, както и доктор Шефкетова. Правят донорски програми, обади се и попитай за цени и конкретни техники, които те интересуват.

Не работят още по фонд.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 016
Благодаря ти melinda11, да аз знам от коя клиника идва д-р Шефкетова и затова бях учудена, че в сайта не са написали всички техники които се предлагат в другите две големи клиники. Това че нямат договор със Фонда означава, че не са имали капацитет с някое от условията за да сключат договора. Не ме разбирай погрешно аз бих искала да се прехвърля към д-р Шефкетова но ако ембриологията им е на по-ниско ниво няма да е достатъчна само квалификацията й. Другото което ме учудва е че фейсбук страницата на отделението прехвърля към нейната лична страница?

# 219
  • София
  • Мнения: 2 970
Не мисля че разбирам съвсем въпросите ти. Аз отговорих. И Шефкетова, и колегата й лекар, и ембриолозите а квалифицирани и с много опит в инвитрото. Правят всички процедури, правени в другите болници. Защо нямат договор с фонда - защото миналата година фонда си смени изискванията за брой успешни родени бебета, а това отделение е ново.

За фб няма да коментирам. Нека друг. Както знаеш всеки от тези лекари сам избира пациенти, не само те него.

# 220
  • Мнения: 892
Това във фейсбук не е лична страница на д-р Шефкетова, а професионална. Ако разгледаш, ще видиш, че вътре има само информация за центъра и екипа, както и съвети за двойките с репродуктивни проблеми.

За фонда не съм запозната в детайли, но мисля, че съм чувала в техен уебинар да обясняват, че предстои да подпишат с договор и все още нямат просто достатъчно брой процедури (все пак центъра е на по-малко от две години, ако не се лъжа).

Силно препоръчвам доктор Шефкетова и екипа и, а и според мен не пречи да се отиде на консултация, поне за разлика от големите инвитро центрове не е нужно да се чака с месеци затова.

# 221
  • София
  • Мнения: 2 016
Да знаете от къде могат да се прочетат cv-та на ембриолозите? Абсолютно имам доверие на д-р Шефкетова но за мен е важен и също толкова ембриологичният процес.

# 222
  • Мнения: 892
На самия сайт на центъра ги има

https://www.tokudabolnica.bg/bg/in-vitro-center/team-in-vitro

# 223
  • София
  • Мнения: 2 016
Благодаря!
И последен въпрос колко време се чака за консултацията? И въобще дали работят сега?

# 224
  • Мнения: 892
По принцип мисля, че малко - максимум седмица, но с две забележки 1)последно съм ходила преди няколко месеца и 2) в извънредното положение с ежедневно променящите се заповеди - нямам идея Neutral Face Последно рекламираха безплатни онлайн консултации - може да опиташ Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт