Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 318
  • 741
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 10 214
Руската салата на Берьозка с какъв колбас се прави?

# 286
  • Мнения: 9 657
Руската салата на Берьозка с какъв колбас се прави?

и с какъв състав е, че и техните продукти са бъкани с консерванти и т.н.?

# 287
  • Мнения: 10 214
Точно заради състава питам. Че за 10 лв./кг остава нитритна сол да си купя... и картофи. Smiley

# 288
  • София-Младост
  • Мнения: 23 408
Отивате и питате в магазина. При насипните салати обикновено етикета е един...на тези с цената, ако са лепящите не винаги има пълния състав.
До утре я виждам намалена даже.

# 289
  • Мнения: 3 576
Аз харесвам руската от Лидл, която е от ХХЛ седмиците, 1200 гр. По-различна е от тази в постоянния асортимент.

# 290
  • Мнения: 3 067
Поправям се относно лидълското "Тадзики" - наистина на капачето пише "гръцки стил сос", така че аз съм се подвела по името, защото не съм го срещала за сос. Както и да е, вкусът не ми хареса.

Наистина руската салата с марка "Била" е добра, но аз купувам 2 пъти в годината /много обичам и предпочитам да нямам изкушения в хладилника/, така че, когато и какъвто вид си позволя, винаги ми харесва Laughing

# 291
  • Мнения: 9 050
Руската салата на Берьозка е единствената, която съм купувала, в която има варени яйца. В останалите няма. Тя затова е и с малък срок на годност. Но си има всичко, като домашната. На мен не ми харесва това, че я правят с кренвирши. Затова обикновено налитам на сельодката под шуба. Там вече са ненадминати. Много добра салата. И най-хубавото е, че картофите са най-отдолу. Махам ги и става и за НВ хранене.

Последна редакция: ср, 30 яну 2019, 16:38 от Нищо лично

# 292
  • Варна
  • Мнения: 987
Руската салата на Берьозка с какъв колбас се прави?
Знам,че се прави с шунка.Но не съм обръщала внимание на състава на самата шунка.Можеш да и видиш етикета на място в Берьозка Simple Smile

# 293
  • Мнения: 343
Заричам се повече да не купувам кайма от Кауфланд (каквато и да е). Реших да си направя спагети болонезе, каймата беше някаква мазна и гадна, залепваше цялата за ръцете ми. На вкус също не ми хареса.

# 294
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Заричам се повече да не купувам кайма от Кауфланд (каквато и да е). Реших да си направя спагети болонезе, каймата беше някаква мазна и гадна, залепваше цялата за ръцете ми. На вкус също не ми хареса.

Всичко в Кауфланд е фалшиво

# 295
  • Мнения: 10 124
От Кауфланд купувам само плодове и зеленчуци и то много рядко, ако към наблизо.
Преди няколко дни около подредените плодове и зеленчуци миришеше много неприятно - на познатия от
стари времена нафталин. Няколко пъти се отдалечавах и приближавах, за да се уверя, че е от същото място.
Знам, че по складовете ги третират с някакви химии, но явно този път бяха прекалили.
Купих си 3 ябълки и 5-6 главички лук.
От проверката - ябълките са наред, за лука - още не знам.

От Лидъл преди година си купих ябълки красиви, красиви и отидоха на боклука заради подобна миризма.

# 296
  • софия
  • Мнения: 2 463
Кауфланд - само пакетирани неща. Витрините - никога!
И как може 5 дни поред в 18 ч да няма една глава цвекло в тоя пуст магазин!

# 297
  • Мнения: 10 917
От Кауфланд купувам месо - бут или плешка, плодове, ориз, сирене в метална кутия, на моменти и яйца. До момента с тези продукти съм нямал никакви проблеми.

# 298
  • Мнения: 9 657
От Кауфланд купувам месо - бут или плешка, плодове, ориз, сирене в метална кутия, на моменти и яйца. До момента с тези продукти съм нямал никакви проблеми.

месото им е отвратително. спомням си навремето имаха някакво месо на промо, една баба-съседка ме помоли да ѝ купя. отивам за други неща /бяхме с бебето/ и този на щанда ми вика - нямам месо за вас?? освен пакетирани неща, оттам не бих купила нищо.

# 299
  • Мнения: 10 917
Последните месеци купувам месо от там и определено мога да кажа, че става ! Не купувам наденици или малотрайни колбаси, а чисто месо. Няма никакви проблеми с него при каквото и да е готвене - варене, печене, пържене. Не се свива както месо купено от други места или не изпуска вода.
      НЕ правя реклама на Кауфланд !

Общи условия

Активация на акаунт