Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 289
  • 741
  •   1
Отговори
# 315
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 705
От Била - само от магазин с транжорна. Там, където казвате, че цеха се вижда.
В останалите, малки магазинчета Била - същият материал, като в Кауфланд. Всички от едни места ги зареждат.
Някога, преди 8-9 години месото в Била беше с много добро качество. Но нямаше готов пакетаж. Транжорните-майки правеха продуктите и собствени хладилни камиони ги разнасяха. Но това беше в едни по-хубави години....

# 316
  • Мнения: X
И как може 5 дни поред в 18 ч да няма една глава цвекло в тоя пуст магазин!
Може, заради промоцията. Аз си взех кило в понеделник.

# 317
  • Мнения: 7 723
ужасен аромат, не бих купила отново

# 318
  • Мнения: 1 535
Точно след една покупка на месо от Кауфланд, категорично съм забранила дори да се споменава за купуване от там. Взехме врат на промоция, ами то това месо нито аромат имаше, нито вкус. Да не говорим, че както го сложих във фурната, така го извадих - без да си промени грам формата.
Вече повече от 4 години купувам свинско само от месарница, където още като влезеш, мирише като на месото от едно време.

# 319
  • Мнения: 582
Месо купувам от месарски магазин и понякога от Билла. От Кауфланд купих веднъж, по настояване на мъжа ми. Видя свинско каре на витрината и много му се прияде, а нямахме време да ходим до месарския. Отвън изглежда хубаво и прясно, а отвътре беше сиво-зелено на цвят. Явно са го обработвали недобре размразено. ММ същия ден видя, как докато реже кашкавал, едната жена изтърва голямо парче на земята, вдига го и го оставя настрани, уж че ще го хвърля. Следила е ММ кога ще спре да я гледа и после си го опаковка без да го изтупат даже. Гледа ме я от съседния щанд. Не е нужно да казвам, че това беше първата и последна покупка на нещо от там 😁

# 320
  • Варна
  • Мнения: 987
Момичета ще се натровите с тоя Кауфланд..против съм да се купува всякаква свежа храна от него...само кафе взимам от там а до скоро и препарати
А вече и препарати не взимам от там Simple Smile

# 321
  • Мнения: 2 135
Много вода пуска последно време месото от Патрньори, ще ги сменяме и тях...но с какво?

# 322
  • София
  • Мнения: 30 253
Много вода пуска последно време месото от Патрньори, ще ги сменяме и тях...но с какво?
Месото на "Партньори" е с колебливо качество според мен. Веднъж вземам и е супер, на следващия път е отвратително. Имам и една покупка на развалено месо от техен магазин. Избягвам ги в последно време.

Сега съм се насочила към "Бозмов", но и при тях имах фал с месо от топлата витрина т.е. прясното месо е ОК, но готовите витрини навсякъде са ми съмнителни вече.

Кофеиновите шампоани на Kraeuterhof не са за моята коса. Върнах се на стандартната си козматика и нещата се оправиха. Явно трябва да правя по-малко експерименти.

Скрит текст:

# 323
  • Мнения: 13 660
Много вода пуска последно време месото от Патрньори, ще ги сменяме и тях...но с какво?
И аз съм разочарована от продукцията им. Жалко, в началото всичко беше хубаво.

# 324
  • Мнения: 9 645
aз свинско купувам основно от р. василева - никога не е имало издънка. често купуваме и от транжорната им, където има магазин и го разфасоват пред теб. пилешко - от ферми или от халите от джиев /не е имало гадно месо и там/. с телешкото вече е трудно.

# 325
  • София
  • Мнения: 8 178
И аз съм доволна от месото в магазините на Р. Василева.

# 326
  • Мнения: 514
И аз да споделя. Винаги съм ползвала козметика на Schwarzkopf, но последният път, когато купих сухия им шампоан и боите им за коса бях разочарована. Взех си Syoss, за да мога да си оправя цвета.

# 327
  • Мнения: X
Внимавайте със Syoss. Много са агресивни към скалпа всички техни продукти. Ако има някаква козметика за коса, която никога повече няма да купя това е именно Syoss.

# 328
  • Мнения: 10 488
Аз един път и купих боя на Сайъс - косата ми е доста бяла и я правя светлоруса. Е, от тази боя ми стана един мърляв тъмно сиво кафяв цвят - дори и възрастният ми баща го забеляза и каза, че хич не е добър цвета.

# 329
  • Варна
  • Мнения: 987
Внимавайте със Syoss. Много са агресивни към скалпа всички техни продукти. Ако има някаква козметика за коса, която никога повече няма да купя това е именно Syoss.

Аз от един техен шампоан си бях изгорила скалпа...

Общи условия

Активация на акаунт