Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 201
  • 741
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 441
Аз на Сайъс единствено лак за коса и термозащита с кератин съм ползвала. От лака съм много доволна, не знам коя поред опаковка ползвам и не си го сменям. От термозащитата много ми се изсуши косата и спрях да я ползвам. Като ви чета и като слушам познати, май сестра ми е единствената доволна от шампоаните им и си ги ползва редовно Grinning

# 331
  • Мнения: 7 848
О, Сайъз. Аз си мислех, че при мен е инцидентно, защото преди време от някаква промоция попаднах на. маска плюс шампоан. Няма такъв боклук. Маската я усещах на главата дълго време като, че съм се заляла с мазут. А с шампоана си измих.. тоалетната

# 332
  • Мнения: 10 791
Никога повече шампоани Сайъс ! Изгорих си скалпа. Кожата почна да се лющи, косъма почна да изсъхва. Всичко отиде в тоалетната. То това да намериш добър шампоан на сносна цена си е истинска находка !

# 333
  • Мнения: 14 503
Добре де, какво очаквате от сайъс при тези цени?

# 334
  • Мнения: 10 791
За шампоан от 6 лева очаквам поне да не ми изгаря скалпа !

# 335
  • Мнения: X
Добре де ,аз ползвам eдин на Yves Rocher (май така се пише) с овес и нито ми е изгорил скалпа ,нито нищо.Засега това е шампоана от който съм най-доволна.Мога да кажа ,че опаковката е доста икономичен ,ползвам го по 2-3 пъти в седмицата още от август и все още дори не е на половината  Grinning
Иначе Клоран с фибри от лен или Клоран с овес много ги хвалят ,обаче зависи и за каква коса се използват

# 336
  • София
  • Мнения: 8 154
Тъкмо и аз щях да пиша за Yves Rocher, ползвам за боядисана коса. Вече не знам коя опаковка поред. Много съм доволна. И косата ми не е мазна на втория ден, че това ми е доста голям проблем.

# 337
  • Мнения: 2 124
От къде го купувате, преди имаше техни продукти в Бонжур. Скоро не съм минавала към Славейков.

# 338
  • Мнения: X
В Paradise Center  има специален магазин само с продукти на Yves Rocher ,аз от там го взимам Grinning Иначе съм го виждала ,че и в Лили го има.

# 339
  • София
  • Мнения: 8 154
Аз от Лили си го купувам. Бях видяла и в една аптека наскоро.

# 340
  • Мнения: 1 888
Наскоро взех картофи от Била и като ги сварихме имаха ужасен вкус.
Сякаш са наблъскани с химикали на 1000%.
Повече няма да купувам от тях картофи.
Толкова гадни картофи за първи път виждам.

# 341
  • Мнения: X
Само да ви предупредя да внимавате от кой град купувате картофи... Никога не купувайте картофи от Ямбол...една позната дето живее там ,ни е разказвала ,че там ги отглеждат в някаква фалшива тор дето картофите стават големи за 1 месец и ги пуснат на пазара ,а самия човек дето ги отглежда на семейството му никога не би дал такива картофи .Имал специално място дето си отглеждал хубави картофи само за него и семейството му.

# 342
  • Мнения: 7 848
Сигурно ще ме изтрият, щото правя реклама, но относно шампоаните, много приятна изненада за косата ми е един с арган и още пет дъстсвки, който се оказа и български. То с козметиката е много индивидуално тъй, че ще му направя реклама. Изберете българското, не стоял по складовете поне!

# 343
  • Мнения: 514
Внимавайте със Syoss. Много са агресивни към скалпа всички техни продукти. Ако има някаква козметика за коса, която никога повече няма да купя това е именно Syoss.

Може би и точно защото са агресивни успях да си възстановя цвета. Косата ми беше след 3 боядисвания и обезцветяване и беше много шарена и на петна.

# 344
  • Мнения: 1 164
Сигурно ще ме изтрият, щото правя реклама, но относно шампоаните, много приятна изненада за косата ми е един с арган и още пет дъстсвки, който се оказа и български. То с козметиката е много индивидуално тъй, че ще му направя реклама. Изберете българското, не стоял по складовете поне!


Точно от този си докарах пърхут.
👎👎👎

Общи условия

Активация на акаунт