Какво повече НЯМА да купя - тема 14

  • 81 186
  • 741
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 580
И ние миналата година имахме такава сага с едни ботуши от Мат стар - пак на малката. След месец, точно като им изтече гаранцията, започнаха да се късат, ципът по същия начин сдаде багажа (и от него знам какво щеше да последва и сега), подметките се разлепиха отстрани, протъркаха се отзад под петата и се виждаше скарата. А за сняг и мокро все пак ги купуваме. И поради тази причина - тази година от Дайхман с мисълта, че уж са по-качествени. Да, ама пак - греда... А не е като да са ботуши за 20-30 лева. И от двата магазина бяха около 60.

# 226
  • Мнения: 9 577
то изборът не е много голям - сега ви остават лидл и декатлон Wink последните са добри, поне каквото сме взимали, а и цените са им добри.

# 227
  • Пловдив
  • Мнения: 580
то изборът не е много голям - сега ви остават лидл и декатлон Wink последните са добри, поне каквото сме взимали, а и цените са им добри.

Хах, да! Grinning Като върнат от Дайхман поправените, ще ги видим още колко ще издържат. Така или иначе гаранцията им изтича в началото на февруари. Поне от отношение съм доволна - никакъв проблем нямаше нито с едните, нито с другите.

# 228
  • Мнения: 343
Кисело мляко Верея - няма такъв боклук. Интересно ми е как може да е водеща марка, толкова е фалшиво...

# 229
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 683
Верея много отдавна са мерило за гадост. Аз никога не съм им била фен. Май само прясно съм взимала, като магазинчето на Вършец до нас не работи.

Относно обувки - аз преди години ( сигурно десетина станаха вече) много харесвах Мат стар и кецовете ми издържаха тиинейдгърските ми изцепки, доста дълто време. Имайки предвид, че носех едни и същи модел, целогодишно. Допускам, обаче, че като всяка стока на нашия пазар, отдавна са си развалили качеството.
Относно Лидл-ските обувки за деца - относително доволна съм. Купуваме доста често от там. За себе си - все още давам шанс на Булдозерския магазин - пак до нас Simple Smile

# 230
  • София
  • Мнения: 572
Тази зима си взех боти от Дайхман с триста зора. От The Mall ги мързеше да проверят къде имат наличен модела, звънях в Сердика, където уж ги нямаше, питах дали са сигурни, че не са на витрината и чак на петия път намериха въпросния чифт. Купих ги през ноември, нося ги ежедневно, но още от началото им треперя да не се разлепят и ми се струва, че сякаш не са много стабилни. 5/10 са и то, защото поне на външен вид нямам забележки. Моделът е този:

# 231
  • Мнения: 10 082
Кисело мляко Верея - няма такъв боклук. Интересно ми е как може да е водеща марка, толкова е фалшиво...
За коя Верея става въпрос, от колко процента?
Засега от 3,6% (оранжевото) не ме е разочаровало.

# 232
  • Мнения: X
Зелената Верея ми е любима.И маслото си оправиха Simple Smile

# 233
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Моят син за 48 часа докарва всяка обувка до състояние на дрипа. Веднъж се опитахме да му купим Дайхман (щото, нали, скъпи обувки - значи качествени), издържаха 20 минути преди да обели носовете, една седмица преди да скъса отстрани където е ушито в подметката и 26 дена преди да цепне подметката напряко. Толкоз. А струваха 93 лв. Оттогава купувам сравнително евтини марки - и Матстар между тях. Няма смисъл.

А между другото за Матстар лошо не мога да кажа - нося си зимните им маратонки с кеф вече трета година.

# 234
  • Пловдив
  • Мнения: 6 652
Напълно Ви разбирам - дъщеря ми е така Joy
Купувам и от Декатлон вече 3 години и боти, и маратонки и сандали за лятото - скъсана обувка не е имала!
На синът ми му взимаме също от там - скъса едни маратонки, но нямаше никакъв проблем с гаранцията (минимум 2! години) - върнаха ни парите веднага, срещу касовата бележка.
Вече и ние с ММ се обуваме предимно от там Simple Smile

# 235
  • Мнения: 343
Кисело мляко Верея - няма такъв боклук. Интересно ми е как може да е водеща марка, толкова е фалшиво...
За коя Верея става въпрос, от колко процента?
Засега от 3,6% (оранжевото) не ме е разочаровало.
И зеленото и оранжевото. Супер воднисто и кашаво, вкуса и той е един никакъв, не може да се сравнява с това на Боженци примерно. За маслото съм съгласна, че е добре. 👌

# 236
  • София
  • Мнения: 15 254
В Боженци има сухо мляко. Затова стои така гъсто. Simple Smile

# 237
  • Мнения: X
То пък щото във Верея няма сухо мляко.

# 238
  • Мнения: X
Аз не съм виждала на етикета да си го изписват.А Боженци гордо са го изпъчили Grinning

# 239
  • Мнения: X
Малко е трудно да се постигне масленост 4% при кравето кисело мляко, при условие, че суровината е с 3.6 …- 3.7%. Няма лошо във влагането на сухо мляко. Но Пели е права, поне да не го крият.

Общи условия

Активация на акаунт