90-дневна диета – килцата стопи и фиданка стани. Тема 368

  • 42 677
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 494
Аз си пиех кафето с мааалко захар, пиех по 2 кафета сутрин, сега от няколко дни го пия без захар и понеже ми е горчиво, пия по- едно- което много ме радва, че имам високо кръвно.

# 721
  • Хасково
  • Мнения: 158
Привет и от мен. Днес съм на варива.
З ябълка
О ориз със зеленчуци, салатка от краставички
В като обяда , надали на половина обаче, защото е без хляб.
Момичета чакам с нетърпение да се притеглите и да споделите.
Лека вечер.

# 722
  • Мнения: X
Аз скоро няма да се меря Joy

Днешният ден добре мина, две кафета с малко мед, един портокал, салата от домати и краставици, печена тиквичка на скара, два сурови бара, около литър доматен сок (много ме засища) веднъж 40 гр бадеми и кашу и веднъж 20 грама лешници.

# 723
  • Мнения: 1 143
И аз няма да се меря скоро. За два дена съм кило и половина отгоре, без да съм нарушавала режима. Бойкотирам кантара за известно време Smiling Imp
Днес въглехидрати, утре плодове.

# 724
  • софия
  • Мнения: 2 913
Добро утро. Днес менюто е само фреш, може би за вечеря мъничко ядки.
Изкуших се след въглехидрати, в които прекалих да се кача на кантара. Груба грешка. Обещавам, че въглехидратните ми вечери вече ще са умерени. Всеки момент чакам цикъл и се от пуснах с яденето.
Спокоен ден ви желая!

# 725
  • Мнения: 996
Здравейте!
Следя ви от скоро,започнах режима от 15.02.
За момента не мога да се похваля с някакви зашеметяващи резултати,въртя 1кг нагоре надолу.
Стартирах от 77.5кг като гоня поне да видя 6-царя на кантара.
На 35г. ,родих вторият ми син преди 3м и 1/2.
От началото на януари бях на режима на Ваня Червенкова,смъкнах 3кг и до там,зациклих и реших да сменя режима с този,преди години пак го бях почнала и за 12дена бях смъкнала 3кг и разбрах,че съм бременна с първото ми дете.
Сега съм амбицирана да го изкарам до края,че май месец сме в Турция и не знам как ще се покажа по тяло. 😳⛱👙
Този режим ми харесва,че поне е разнообразен и имаш избор какво да ядеш.
Днес и аз като други ,реших да не се лигавя и да пия ☕ без мляко.
Днес съм на плодове и ядки.
Благодаря за полезната информация ,която споделяте,успех на всички!

# 726
  • Мнения: 57
Здравейте! Вчера не писах, но каката ми е  болна.
Вчера въглехидратни: обяд - спагети със сос от чери домати; вечеря - обикновенни бисквити. Днес ябълки и орехи.

# 727
  • Мнения: 5 435
Привет слабушки,

Вчера много натоварено на работа, нямах време да пиша, но съм режимна. Heart Exl
Бях на белтъци, за обяд хапнах пилешка каварма и салата от цвекло, за вечеря голяма шопска салата с кашкавал!
Днес закусих с един банан, за обяд мисля да хапна ориз със салата от доматче и филийка бонус, за вечеря ще пека картофи в плик, мисля да добавя лук, морковче и тиквичка. На мм и детето ще добавя по едно пилешко бутче.
Дидито, успех ти желая! И аз като теб се лутах от режим на режим, мисля че 90дд е най-разнообразна откъм хранене и организма не се лишава от нищо! Аз също си мечтая да видя 6цатаа, не съм я виждала от поне четири години, ужас!
Вчера една жена ме пита дали съм бременна, освен че е нетактично, а и много грубо, но както и да е!

Успешен ден на всички!

# 728
  • Мнения: 996
Zveti,
Ако някой ми изтърси подобна простотия,ще съжалява!😈
Не че докато не бях бременна с първото ми дете и една малоумна комшийка клюкарка ,ми констатира,че много съм напълняла. 🙄😳

# 729
  • Мнения: 445
Цвети, огладнях, докато ти четох менюто 😁.
Закусих портокал, но гладна останах.
Ще обядвам  бъркани яйца.
dydito, добре дошла и успешно диетуване!

# 730
  • Мнения: X
Диди, добре дошла Simple Smile
Цвети, чудех се къде си.
Не се учудвам, народа тотално изпростя и озлобя. Аз например все се притеснявам, като застане някаква пълничка жена до мен в трамвая - не знам бременна ли е или просто е едра и не знам да стана ли, да не стана ли, да й отстъпя място. Не си го слагай на сърце, всеки казва и дава, онова което носи у себе си. Такива хора са само за съжаляване...

Момичета, май идва време за нова тема. Желаещи да я оформят? Ако няма ще се захвана аз днес или утре.
Предложения какво да сложим, какво ви липсваше като информация, какво не е пълно и изчерпателно, кое е излишно? Агора спомена за линковете към книгата и грамажите, нещо друго?

Аз ще обядвам свинско по китайски, правим го страхотно (майка ми де) - с моркови, гъби, тиквички, лук и тънки късчета свинско, с малко мазнина съм я обучила, да задушава с вода и накрая, като се изпари да сложи малко мазнина. Става хрупкаво и много ароматно. Вечерята съм на гости на бабата на МП и ще има месо със сигурност, та нещо такова ще е пак месо.

# 731
  • Мнения: 5 435
Дидито, Духче, само по погледа усети , че сгафи, не ми е важна тази същата, но ми стана неприятно!


Духче, тук съм, тук съм, не мърдам! Heart Exl

# 732
  • Мнения: 996
Отдавна ме мъчи един въпрос.
Вероятно ще ви убия с простотия. 😂
Дръжте се здраво!

Та въпросът ми е ,според вас кое тегло е реално,това като станеш сутрин от леглото или след като си минал през тоалетната след кафе и вода? 😬

# 733
  • Мнения: X
Отдавна ме мъчи един въпрос.
Вероятно ще ви убия с простотия. 😂
Дръжте се здраво!

Та въпросът ми е ,според вас кое тегло е реално,това като станеш сутрин от леглото или след като си минал през тоалетната след кафе и вода? 😬

Хахаха и по-големи простотии сме чели Sweat Smile дефинирай ми "реално" хахаха и двете са реални, спрямо моментната реалност. Но аз си избирам да приема за реално след тоалетна и то няколко часа след тоалетна - при мен дава разлика от по 500-800гр понякога, ако ида по голяма нужда и после изпишкам света (кафето ми действа, като диуретик), та около 11-12 ч ми е най-ниското тегло на мен Simple Smile

# 734
  • Мнения: 5 435
Момичета, кой  пуска новите теми? Да не ни заключат!?

Общи условия

Активация на акаунт