Ембрион не отговаря на г.с и е без пулсации ..

  • 5 175
  • 40
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 46
Момичета здравейте ! Много съм Притеснена, понеже вчера ходих на преглед и не се чуха пулсации .Освен това плода не отговаря на г.с .Лекаря се притесни и ме изпрати на ЧХГ ,резултата е 4167 ,в петък отново ще повторя изследването .Ще се пръсна от тревога ,за това и пиша . Последен цикъл на 28 август, мислих че съм в 9 г.с .Ехографа (вагинален ) отчита друго ,7г.с и 1 ден . Вчера след като не се чу и пулс вече се отчаях. Какво мислите вие ,дайте ми съвет ,моля Ви ! Забравих да спомена ,че напрежението в гърдите ми намаля ,има го ,но не е както беше .

Последна редакция: чт, 01 ное 2018, 15:21 от Gerigeri844

# 1
  • Мнения: 1 421
отидете за второ мнение при друг лекар с възможно най-добра апаратура. Чхг-то в петък със сигурност ще покаже вече дали пада или не.
Без да ви отчайвам, но това чхг е много ниско дори за 7 гс  Hug

# 2
  • burgas
  • Мнения: 485
Изчакай си изследването в петък.Когато бях бременна с дъщеря ми също не виждаха сърдечна дейност след два три дни всичко беше наред.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 46
Ходих на второ мнение, същото беше и на този преглед .Господи ...

# 4
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Ако ти се разкарва още веднъж потърси и трето мнение, но ако и след това положението е същото-съжалявам:( Три пъти съм минавала през това изживяване и на никой не го пожелавам,но за съжаление се случва(последния път бях бременна след инвитро с 3-знаци, знаех, че едното бебе не се развива добре,но постепенно и другите забаиха растежа си и накрая около 10 г.с. всичко приключи...)

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 480
Не виждам какво ще помогне още един преглед. Пусни ЧХГ и от него ще стане ясно. Иначе този резултат аз го имах в 5 г.с.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 46
Утре сутрин ще повторя изследването ? А това ,че плода изоставя доста не е ли притеснително ?

# 7
  • Мнения: 5 468
Най-вероятно бременността е спряла да се развива, щом като и на двата прегледа са ти го потвърдили. Важно е да са те гледали с вагинален ехограф, тъй като той дава най-точна картина през първия триместър.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 46
От самото начало не отговаря на г.с .Обаче това ,че няма пулсации вече е наистина не добре.

# 9
  • Мнения: 11 358
От самото начало не отговаря на г.с .Обаче това ,че няма пулсации вече е наистина не добре.

А преди имаше пулс и сега няма?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 25 242
За първи път ли ходиш на преглед? Много ниско ми се вижда това ЧХГ...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 46
На преглед ходя за втори път .Първия път установиха само бременност .Извикаха ме отново след 20 дни долу горе ,(това беше вчерашния преглед ) ,той беше втори .

# 12
  • Мнения: 11 358
Чхг-то утре ще даде някакъв ориентир дали плода се развива.

Според мен все още има надежда. Ако овулацията е била късна.
Стискам палци!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 46
Дай Боже ,и аз на това се надявам, на късна овулация .

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Става дума за 3 седмици разстояние между двата прегледа... Колко рано да е установена тая бременност, че говорим за късна овулация? Най-рано в края на 5 г.с. може да се установи... Сега трябва да е края на 8-ма, началото на 9-та някъде.

Общи условия

Активация на акаунт