Отношенията след раждане

  • 16 477
  • 246
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 669
Абе вие тия мъже не ги ли прегръщате, не ги ли целувате, не спите ли с тях в едно легло? Какви нимфоманки, какви пет лева? Още не съм срещала мъж, който като гушнеш, погалиш и целунеш да откаже..
Е нали и аз това казвам, че когато аз "поискам" се случват нещата, но ако не го закачам, ще се сеща веднъж на месец, че има жена. Гадно ми е, защото преди не беше такъв, след бебето се превърна в такова дърво...ще има ли оправия или ще става все по - лошо? Незнам...

# 241
  • Мнения: 6 676
А по-добре ли ще е да те преследва непрекъснато с похотливи желания? Помисли си пак какво точно си пожелаваш ☺

# 242
  • Мнения: 1 503
Нещо по средата.

# 243
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Абе вие тия мъже не ги ли прегръщате, не ги ли целувате, не спите ли с тях в едно легло? Какви нимфоманки, какви пет лева? Още не съм срещала мъж, който като гушнеш, погалиш и целунеш да откаже..
Е нали и аз това казвам, че когато аз "поискам" се случват нещата, но ако не го закачам, ще се сеща веднъж на месец, че има жена. Гадно ми е, защото преди не беше такъв, след бебето се превърна в такова дърво...ще има ли оправия или ще става все по - лошо? Незнам...

Как да ти обясня- има една поговорка, ама не за пред форум.
Ще я напиша така "Кахърен х.... не е....."
Превод- мъжът има ли проблем, който го е обсебил, затваря чекмеджето за секса и държи отворено само това- с проблема.
Ако минеш и отвориш другото чекмедже, ще го разсееш и с кеф ще се възползва от мерака ти.
Така че, никой не те кара да му се натискаш и да му правиш специални постановки- горе Динчо ти е написала- ами като си легнете, само се сгуши до него, пък се намести "удобно"., уж да спиш..........няма да те учим на елементарни неща, де! Simple Smile

# 244
  • Мнения: 1 174
Слушай сега, знам че ти е трудно от тая гледна точка да погледнеш нещата, но той също се измъчва, ти сама каза по - рано, че като депресия изглежда, трудно му е, смо за проблема мисли, като обсебен е, значи такива са дървета понякога, че 😬😬😬😬 да ги цапнеш с нещо, че да им дойде акъла, ама да не е с лошо 😂
Може би не е сигурен в реакцията, ако си поиска, може да не е избрал момента, да се притеснява, че ти си уморена и да не се пробва, за да си спести евентуален отказ...
Един вид играе на сигурно, на никой не му е приятно да му отказват.

Пп Нещо такова е и при нас - обикновено аз съм искащата, като му се метна и на него му е ясно, не се дърпа 😂

# 245
  • Мнения: 328
Ох стискам палци всичко да се нареди и да е временно Sad При нас пък нещо започнахме да се караме след годинката, той е много изнервен и пренавит от работа, по цял ден говори и с мен се чува често, а вечер е доста изпушил. Говори неща, от които нарочно да ме заболи после се извинява, понякога не си и спомня какво е казал, ама вече съм се обидила...абе странна работа, оправдавам го защото е много нервен, ама искам да се подобри ситуацията. Иначе ми помага много и правим секс. Гадното при всяка поява на дете е, че в началото е еуфорията и щастието, после идва рутината, организацията на двойката и всъщност, докато се изгладят нещата е трудно....досто често го виждам в двойките.

# 246
  • Мнения: X
Темата все едно аз съм я писала.
При нас нещата стояха по подобен начин. След време осъзнах, че няма смисъл да се тормозя излишно с неговите депресии и както някои е писал преди мен радвай се на бебето, докато е още малко сладко вързопче и като ти си щастлива и той ще е. Аз мисля, че и кърменето повлия някак негативно на емоциите ми, след като заместих 3 кърмения се чувствам по-добре. Може би и бях в лека следродилна депресия, защото и аз се чувствах нежелана. Помисли добре дали проблемите или поне част от тях не идват от теб. Например, никой мъж не би харесал жена без самочувствие, която самата тя не се харесва. Имаше една мисъл "За да промениш света, първо трябва да започнеш от себе си". Това си го повтарях постоянно и смятам, че ми помогна донякъде. Мисли позитивно и да не ти пука. Бъди жената, в която той се е влюбил. И ако това не помогне, значи наистина проблема е в него. Пиши как са се развили нещата.

Общи условия

Активация на акаунт