Лидл 121 - Ноември

  • 128 528
  • 1 880
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 212
Върнали са плодовите сапунчета Heartpulse , така ми липсваха!

Видях някакъв много евтин омекотител, не му запомних името, сега и в XХL вариант (мисля, че беше 4 литра), дали е добър?  

Поло блузите тотално разграбени. Само 1 брой от моя размер и желан цвят, много мило, че са ми я оставили. Simple Smile Мислех да чакам термоблузи, но всъщност се оказва, че и тези са топли. Нали пускат и термо- или само на немския сайт си ги гледам?

Сурови ядки от промоционалните нищо не беше останало. Sad При вас има ли?

# 496
  • Мнения: 69 043
Едно две пакетчета лешници се въргаляха сутринта на тяхното си място. При декорациите не погледнах...щото и там имаше в понед.изнесени...

# 497
  • Мнения: 1 953
Тези памучни потници свиват ли се?
Доста ми прилепна М-ката и се чудя дали да се ровя за Л (в нашия бяха свършили)
Не знам колко ще съм ти полезна, но приятелят ми има от няколко години (по спомени Л, но не съм сигурна, изтрила се е маркировката), потниците са някак стегнати в момента, а не толкова меки и разтегливи като новите. От тези сега бях взела М, но и на мен ми се сториха много тесни и взех Л, но те пък ми се струват прекалено широки и се надявам да станат по-стегнати след пране.

Аз от ядките взех онзи ден, по едно пакетче, бадемите са ми по-вкусни. Лешниците ми бяха пакетирани в 10:11, но споделям напълно мнението/ описанието на Тета, тааа повече не съм ги гледала.

Последна редакция: чт, 08 ное 2018, 19:06 от rovaru

# 498
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Потниците като ги пуснах в сушилнята станаха някак по- малки. Поне визуално. Мъжо вчера обаче беше облякъл единия и каза, че с му добре. По принцип досега вземахме 2хл, сега взех ХЛ. И да се свият на ширина при носене се поотпускат. Все пак целта на рипсения потник е да е по тялото.

# 499
  • Мнения: 10 212
Така и не разбрахме какво става с тези лешници, защо са различни. Аз давах от моите на маса народ, на всички се харесаха. А и са изкупени от магазините. Аз ако бях взела 2 кг развалени лешници, със сигурност щях да им ги върна. За щастие, не са.

# 500
  • Мнения: 518
Здравейте, миналата година купих от дървените детски къщи за подарък, обаче после взех друго и къщичката така си остана. Допълнително даже купих и два комплекта мебели. Ако някой проявява интерес мога да пратя снимки.

# 501
  • Мнения: 36 666
От Лидл ми смениха часовника, който бях оставила за ремонт с нов Simple Smile Доволна съм, даже са изпратили същия цвят.
Днес прегледах какво имат, но не видях нито едно от трикотажните неща, които трябваше да се появят от четвъртък - нито туники, нито долнища, нито останалите... Всичко си беше горе-долу като в началото на седмицата. Много странно - освен да са ги изкупили вчера?

# 502
  • Мнения: 27 696
Някой ще сподели ли как точно се пълни с газ тази кухненска горелка??? newsm78  bouquet  Питам вече няколко пъти, но уж толкова хора си купиха, някои имаха подобни отпреди.....и никой не се включва да каже... Thinking Може и на ЛС. Замислям се дали да не я върна тази горелка в крайна сметка- от упътването не става ясно този флакон с газ за 1 зареждане ли е или за повече, на флакона пише "2 х, 1-3 сек"- но не става ясно за тези секунди какво точно ще се зареди (запалка ли, горелка ли), пише "с помпене се постига най-добър резултат", пише за експлозии и взривоопасни смеси, да се зарежда горелката на открито и т.н...... ooooh! ooooh! ooooh!

# 503
  • София
  • Мнения: 1 677
Долничките-пижами и аз ги харесвам-бархетните,но горниците са много тънки,и веднага станаха на малки дупки,,имам сивата с копчетата и джоба!Ел.четка е хубава,но не прави кръгови движения,както класическите,а главата се движи само в ляво и дясно!
Това нормално ли е за ултразвуковите четки...? newsm78 Мисля да взема една, отдавна искам подобна, ел. четка тяхна имам, доволна съм.
Имам ултразвукова четка и моята също не се върти...чисти идеално, много съм доволна. Не е от Лидл.
Ако уцеля в събота определено ще взема една.
Имахме ултразвуковите четки с мъжа ми, перфектно чистят, обаче и двете ни се развалиха бързо и не можаха да ни ги заменят, а ни върнаха парите. И сега сме с въртящи, пак от Лидл.
Ако пуснат нов модел ултразвукови, които да не се скапват толкова бързо, ще си вземем пак.

# 504
  • Мнения: 10 212
Кое им се развали, стана ли ясно? От немския сайт са изтеглени (а лятото ги имаше), което ме кара да се замислям дали няма генерален проблем с качеството им.

# 505
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 028
Момичета, при вас има ли опцията за закупуване онлайн? Тук в Испания я въведоха от скоро. Улеснението е, че не ходиш да се ровиш за номера евентуално при дрехите.
https://lidlonline.es

# 506
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 830
Момичета, при вас има ли опцията за закупуване онлайн? Тук в Испания я въведоха от скоро. Улеснението е, че не ходиш да се ровиш за номера евентуално при дрехите.
https://lidlonline.es
Няма, за най-голямо съжаление.
Трикотажът от вчера още снощи го нямаше на сайта, бяха останали само 2 артикула. Изкупили сте го бързо, а исках някои нещица. Жалко...

# 507
  • София
  • Мнения: 11 732
Някой ще сподели ли как точно се пълни с газ тази кухненска горелка??? newsm78  bouquet  Питам вече няколко пъти, но уж толкова хора си купиха, някои имаха подобни отпреди.....и никой не се включва да каже... Thinking
Когато купих моята нямаше допълнително газ и затова си купих туба със съответните накрайници. натискам едно в друго и я пълня, няма нищо сложно. Много бързо свърша газта на горелката, тя има
 малък резервоар. Пълни се така както всяка запалка и не е проблем.  Моята горелка е тази
Скрит текст:

И да допълня, че подправките за коледните сладки в лилавата опаковка са много добри, ще си купя още, но за съжаление маслото на Родна стряха е лошо, мирише,  познава се когато се разтопява, което говори че има лоши добавки и след престой в хладилник то отново е меко, т.е. може веднага да се размаже в/у филийка хляб, което говори , че не е читаво, но то и цената затова е ниска. Няма повече да купя, това беше само проба, загубиха ме като клиент окончателно.

Последна редакция: пт, 09 ное 2018, 15:46 от marchеva14

# 508
  • Бургас
  • Мнения: 16 333
Имам въпрос към бургаските момичета - в кой лидъл има от коледните календари ръкавички и дали са хубави на живо?

# 509
  • Мнения: 1 432
Фурмите с орех са мега яки, сочни и вкусни. Без добавена захар са. Препоръчвам. Купувам ги от друг магазин, не знам дали ще са в постоянен асортимент.

Миксер имах и се счупи на втората година. Не съм пазила касовият бон и не успях да върна. Но не го препоръчвам, при условие, че беше рядко ползван.

Аз да питам за сурови бадеми, някой виждал ли е из Пловдив? Търсих в лидл смирненски и кичука, само кашони с лешници. Какъв този наплив за бадеми. Всички ли са на НВВМХ 😁

Общи условия

Активация на акаунт