Забранената ябълка - Yasak Elma ТЕМА 9

  • 44 356
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет момичета! Flowers Hibiscus

Злати bouquet

Хем ми е смешно за това предложение на Ендер, хем се чудя накъде отива историята ни . . .

Рейтинга - лошо, паднал е, макар и с малко.

Вчера излезе едно интервю с Онур. Малко е дългичко и на руски.

Скрит текст:
ОНУР ТУНА: Я РЕВНИВЫЙ ЧЕЛОВЕК

🔷Онур Туна увеличил свою аудиторию поклонников вместе с сериалом "Запретный плод".
Онур Туна, исполняющий в сериале "Запретный плод" роль Алихана, который проживает любовь с Зейнеп, удивил всех поклонников своим репортажем, где сказал о формуле любви. Обладая голубыми глазами и высоким ростом, Онур Туна, который восхищает своих поклонников, не скрывает того, что у него сумасшедшая и ревнивая личность. Актер, считающий, что любовь также является одержимостью, отметил, что он будет владеть и интересоваться своей любимой девушкой.
🔸Какой на самом деле Онур Туна? Как много вы о нем знаете?
Мать Туны является иммигрантом из города Салоники (Греция). Изначально он был знаменитым актёром в Чанаккале. Он учился в школе города Бурсы, а университет закончил в городе Измире. Онур Туна является выпускником университета Докуз Эйлюль (Dokuz Eylül Üniversitesi), где окончил экономический факультет. В своём недавнем интервью он сказал, что был очень непослушным ребёнком, он разбивал окна соседям, дрался в школе и на улицах города. Несмотря на своё непослушание, в школе он был самым успешным учеником в своём классе.

"Папа спокойный, а мама сумасшедший полицейский!"
Его отец и брат математики, а вот Онур Туна хотел сделать свой собственный путь, а не быть академиками, как они. Он также получил поддержку от своей семьи по этому поводу. Онур Туна сказал, что получает от своих родителей самую низкую критику, а вот от своего брата он получает самую жёсткую критику. В своём интервью для газеты Habertürk Онур Туна излагает следующее остроумное предложение; «Это была миссия моего брата в нашей жизни. Он был тем, кто в самый последний момент кричал на меня, говорил, предупреждал. Мой папа спокойный, а мама сумасшедший полицейский! Но мы счастливы».

🔸Как началась его актёрская карьера?
Любовь к актерскому мастерству у Онура Туны появилась ещё в начальной школе. После одного театрального шоу он остался под большим впечатлением. После окончания школы он выбрал процессию актёра и пошёл на обучение к Мюждат Гезен, Айле Алган и Графт. С таким высоким ростом он должен был играть в волейбол и баскетбол, но выбрал совсем другой путь! Онур Туна также увлекается и музыкой. Недавно известный актёр выпустил свой музыкальный альбом под названием ‘Uzay Misali’. Полтора года он учился в Эгейском университете консерватории турецкой музыки (Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı). Он играет на гитаре и сам пишет тексты песен.

Он перенёс операцию на голосовые связки!
В 2016 году перед сериалом "Храброе сердце" Онур Туна проживал большое несчастье. Вскоре после того, как он начал играть в данном сериале, ему был поставлен диагноз "спастическая дисфония"(это вид неврологического расстройства, в результате которого страдают голосовые связки и мышцы гортани). Такое заболевание чаще всего встречается у актёров... В результате Онур Туна пережил операцию на голосовые связки.

Он человек наполненный любовью!
В своей реальной жизни Онур Туна называет себя очень ревнивым человеком, несмотря на то, что его персонаж Алихан из сериала "Запретный плод" время от времени соответствует бессмысленной манере поведения.

В своём интервью для газеты Habertürk Туна рассказал о своих мыслях по поводу любви; «Я сумасшедший и очень ревнивый человек. Но это "Ты не можешь носить этого!" не в моём стиле. Я тот человек, который делает этот путь любви более сладким. Я думаю, что именно о таком мечтает женщина. Присваивает, интересуется...Я тоже такой же, я хочу интересоваться всем, или же зачем тогда состоять в отношениях? Приятно знать, что кто-то владеет тобой. Если вы по-настоящему владеете кем-то, то вы должны быть немного альтруистом. Нелегко состоять в отношениях. Вот почему вы должны быть немного изолированы друг от друга. Люди понимают друг друга совершенно неправильно. Это вредит отношениям. Любовь - это одержимость. Вы привыкаете друг к другу, спите вместе, прикасаетесь к друг другу, проводите вместе время... Любовь всегда начинается очень интенсивно, но после она находится в положении равновесия. Большая ошибка состоит в том, что вы думаете о том, что любовь закончилась в этот момент равновесия, когда ничего не происходит. А если всё закончено, то пара расходится».



от фен:



Имах едни съмнения - потвърдиха се - сцените с малкия Алихан от първи сезон и сега се разминават; Тогва часовника беше на ръката на Халит и масата беше по-друг начин; Сега дават , че часовника е на масата; И датат е 27.11 - точно другия път , когато се пада да е епизода : ))) Нейсе, сменили са за по-голяма драма;

Но много гадно се получава - Халит е свързан със всички жени в живота на Алихан - спал с майка му, после със сестра му, детето на сестра му е от Халит; жената на Халит сега е сестра на любимата му .... голям бъркоч; Но като се замислиш е много кофти ситуация. Open MouthRolling Eyes

Големи глупости наговори за бременните жени и за влюбването Халит, но пък става ясно защо така се държи и какво му е отношението. Противен е и то много. Ендер в началото на сериала не случайно искаше да се отърве от него;



# 661
  • Мнения: 41 832
Цитат
Имах едни съмнения - потвърдиха се - сцените с малкия Алихан от първи сезон и сега се разминават; Тогва часовника беше на ръката на Халит и масата беше по-друг начин; Сега дават , че часовника е на масата; И датат е 27.11 - точно другия път , когато се пада да е епизода : ))) Нейсе, сменили са за по-голяма драма;
Боби Hug,аз снощи още на онлайна забелязах само за часовника(нали повториха финала м/у рекламите),че е на масата!И си мислех,аджеба нали беше на ръката на любовника,когато се обличаше и акцентираха на него!Но после пак съм забравила в бързината! Laughing А то е било сега да се види датата! Peace Благодаря и за интервюто! bouquet
Още не съм изгледала епизода с превод,но го започнах ! Wink Peace

Допълнителни промо снимки...










# 662
  • Мнения: 41 832


Снимат на гробището! Thinking





# 663
  • Мнения: 21 201
 wavey

Попрехвърплих епизода и ума ми не го побира как така докато не чуваха сърцето на бебето и веднага хоп го махат!? Shocked
Много странна ми се видя докторката, Thinking нещоооооо не ми е натаман.
В крайна сметка не разбрах бебето махнаха ли го!? Thinking
ЗейАл бяха прелестни. Heart Eyes Heart Eyes

# 664
  • Мнения: 9 532
Прави сте за часовника ,че беше на ръката , от тук ,и че Алихан е видял любовника .
Аз през работно време изгледах само ЗейАл моментите - много сладки , ама като другарчета , старст - йок .
Но не това ме притеснява - Алихан как я гледаше като казваше ,че го е страх да не я забрави . Ох, дано не ни пратят в някакви загуби на памет и т.н. ,че ще съсипят всичко .По-добро до НГ да го финализират , но да си остане нашия прекрасен сериал Heart
И друго - Ендерица се притесни , когато Алихан изчезна , даже беше много съобразителна и не се натрапи , да не я изкарат влюбена в него като дружките и от висшето общество Scream Опази Боже Sweat Smile
Постоянно ни се натрапва това завинаги , за цял живот , за това тая надежда ,че Алихан никога вече няма да се откаже от Зейно . Също така мисля ,че Алихан ''удуши'' Халит наум , в негов стил е да обмисля и планира всичко , от там и разговора с кака-сврака Ендер . Като гледам Емир и Лила са на ниво почти гаджета , ще има интересни моменти с тях , историята -братовчедката и Хакан също предполагат излизане вечер заедно на концерти .Да не говорим ,че Джано и Емир ще веселят офиса .Това го пиша , за да се самоуспокоявам ,че Ендер ще се омъжи за Алихан , ама утре .
Ясно ми е ,че ако искаме много серии , трябва да има интересни ситуации , но не искам цената за това да е влизане в тежка драма и дълбоко страдаща ГГ Neutral Face .Това няма да е нашата Ябълка просто !
И искам по-страстни моменти м/у ЗейАл Satisfied
Дали Алихан ще ходи на гроба на майка си и баща си , даже би трябвало да заведе там зейнеп и всичко да и разкаже . И друго - защо първия часовник на Халит да е уникат , може просто да е същия ...абе направо да ме взимат в екипа да пиша сценария . Обещавам ,че ще има и драма , и комедия , и ядове м/у ЗейАл , НО никога раздяла :stuck_out_tongue_winking_

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 16:29 от Phillipine

# 665
  • Мнения: 1 042
Здравейте!Аз пък си мисля, съдейки по вашите коментари, гледам чак с български субтитри,дали Халит няма да умре и да пратят Алихан в затвора?! Много психопатско звучи,ама инак що ще свирят на гробището?

# 666
  • Мнения: 21 201
Искам свежо сериалче каквото бе досега, Praynig умрели, затвори и прочие типични сюжетни похвати втръснали ми до болка в сериалите им Stop хич не ми се иска да гледам в този сериал.

# 667
  • Мнения: 9 532
Здравейте!Аз пък си мисля, съдейки по вашите коментари, гледам чак с български субтитри,дали Халит няма да умре и да пратят Алихан в затвора?! Много психопатско звучи,ама инак що ще свирят на гробището?
Халит и да умре , едва ли Алихан ще бъде убиец, иначе минаваме в съвсем друг жанр . Мисля ,че Алихан отива на гроба на баща си , на снимката дали с него не е аблата . Аз пък предлагам да заведе там Зейнеп и да и разкаже всичко .
Но наистина не ми го побира ума , Халит да се е оженил за дъщерята на любовницата си . Тогава да го направят стара либоф на ането , с която по-късно са се видели  и Алихан да му е син , нали все повтаря ,че го обича като син.
Ами да е пълна кашата все пак Smiley  Weary

# 668
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет! Hug
Злати Hug
и на мен ми светна още вчера, че сцената от миналото е различна, но не ми се ровеше да гледам, нито пък помнех в коя серия е било преди , но каките рускини се бяха погрижили веднага : )))))

Фили Hug Наде Hug Папашка Hug
Simple Smile
Минава ми и н мен тази идея ,че може би това душене Алихан само си го представя;
Като момче може да е вдиял лицето на мъжа, но толкова да е бил шокиран, че да се е заключил този спомен и сега с часовника се възстанови.

Снимки на гробищата - или Халит се е гътнал или както казвате Алихан е отишъл да "говори" с баща си. За майка си - не вярвам да е отишъл, защото той на молитвата-помен за нея не ходи и се скри; Не говори за нея и не иска да си я спомня.

За Халит Ендер е важна, заради гордостта му - той го показа и ако Алихан се ожени за нея - ще бъде голям удар; Говорим само за фиктивен брак; Но те ако тръгнат срещу Халит означава да навредят и на Йълдъз - от там и Зейнеп ще е намесена; А Алихан ако се реши на такава щуротия с този брак и не каже на Зейнеп  ще бъде върха на гаврата с нас от страна на гадюхите СЦ Stuck Out Tongue Winking Eye

Ама вай бе - още мигам и гледам като цапната като се сетя как му казва Ендер - ожени се за мен и на Алихан погледа е трепач : )))) Искам в този момент да мога да погледна мозъка на човек и да видя какви мисли му минават : ))))  ( в случая никакви ,защото е филм - JoyJoyJoyJoy, но при реална екстремна ситуация ме интересува);

Не съм гледала внимателно още серията само то горе , от горе колкото да съм в час със събитията.

Сцените с братовчедката бяха хубави и забавни от тяхната порода е - на Зейно и Йълдъз : ))))
Много ми прави смях майката Асуман; А Йълдъз как и тя прикадяваше - това ще видя да кача на гиф : ))))))


Трябва ни втори фраг : ))) Hands V

Зейно със синята рокля ми хареса; Много сладки боти имаше; Хубаво в офиса пазят поведение - не може да се целуват : )))) Ама те никъде не се целуват : )))

Имам аз една теория , че понеже им предстоят кофти сцени и те се настройват емоционално и за това сега са по- обрани. А и то като се снима, те нали не снимат наред , а ползват мястото и може да се окаже в рамките на 4 часа да трябва хем да си супер влюбен, хем да си ядосан ... направо ще станеш шизофреник.
Мисля ,че на Сапфир сцените бяха точно така те са ги снимали 2-3 дена и тя  в едните сцени реве и седи изоставена, пък после трябва да се целува с Алихан и да играят как висчко е великолепно. Ама и аз като Фили си търся оправдания : )))))

Във фрага дават Зейно с дрехите от последната сцена и Хакан също, говорят по телефони - може би няма да могат да се свържат с Алихан и ще се чудят къде е; Много се надявам да е душил Халит само наум; Или пък да е някоя криза - да си го представя, но да е в къщи или да сънува кошмар;

Изобщо не ми се мисли за вариант наистина да го е удушил и да влезе в затвора или пък в лудница , ако докажат, че е бил душевно травмирам и т.н. и да дават някакъв скок във времето. Макар че в Карата вкараха Кемал в затвора ... хммм; Не ми харесва това.

От Yasak Elma да не станем Kara Elma? Rolling Eyes

Я нещо по-хубаво да си спомним, че отидохме в много черните краски:

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 17:49 от BVAR

# 669
  • Мнения: 41 832
нова с Онур



Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 18:21 от Zlatina3

# 670
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Hands Plus1 Злати
Отишъл е на гроба на баща си да се закълне ,че ще отмъсти Grinning

Нося творчество на фенове:




хахаахахах ето я тази безумна сцена

# 671
  • Мнения: 9 532
Добра вечер , дружки Flowers Four Leaf Clover
Сигурна съм ,че СЦ пак ще ни изненадат , единствено се радвам ,че в Ябълката драмата не продължава много дълго .
Това с предложението на Ендер ще бъде в края на епизода и има да гадаем погледа на Синеочко до по-следващия еп.
А Алихан как излови Лила -той всъщност искаше да пита за Емир , но Халит по поръчка му каза за бъдещата бизнес дама Sunglasses
Значи ,за да се върне Емир при него Алихан се е свързал с Кемал , т.е двамата чаровници се сближават .Още повече ,че Алихан знае Кемал какъв голям приятел е на Зейно и колко я цени .
И друго ми хрумна -Ендерчо да не си падне по нахаканата певица Grinning

# 672
  • Мнения: 41 832
Боби Hug newsm10 Фили Hug newsm10

нова от Айшегюл с Талат....
от рускините.... Laughing...Кладбище не для Халита, выдыхаем😅

          



ново клипче

Mustafa Ceceli - İyi ki Hayatımdasın (Yasak Elma II Alihan & Zeynep)

https://vk.com/dizi_muzigi?z=video-132392938_456240227%2Feadeebc … l_wall_-132392938

Последна редакция: вт, 20 ное 2018, 20:25 от Zlatina3

# 673
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Оо ето загадката с пилотирането на Алихан - той човека си е пилот по професия  : ))))

# 674
  • Мнения: 1 182
Здравейте по вечерно време Flowers Green AppleFlowers Green AppleFlowers Green Apple


Много трудно се отърсих от изживяното снощи, че цял ден не ми се мислеше за последствията от фрага.

В търсене на висок рейтинг, СЦ хвърлиха в смут аудиторията харесваща хубавият сериал. Ябълките вместо вече да почервеняват и узряват, те започват да се развалят, за което главно допринасят Ендерица и Халит.

Преди още да се насладим на приятните моменти от благоприятното развитие на инцидента с Алихан, със светкавичният фрагмент ни качиха на черешата. Аз и снощи го писах, че Ендер не е толкова важен фактор, за да си предлага услугите на Алихан. Той и сам може да си свърши работата с Халит.

Предполагам, че ще има тандем Алихан-Кемал.

Прави ми впечатление, че всички които са близки на Зейно са малко хахо. Като започнем от майката и стигнем до братовчетката. Чудно ми е как се е запазило от влиянието им  и е станала различна от тях.

Злати, благодаря за пресните новини, снимки и колажи както винаги точна. Flowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers Sunflower

Боби, Фили, готови сте да се включите в състава на сценаристите, да ги отмените когато са изморени и прекалили с това което казаха подругите SmileSmileSmile
Иначе всичко сте описали до тук и след като прочетох коментарите малко ми премина шока и по-късно сигурно ще коментирам повече.
Започвам да гледам превода на серията, че още не съм и да си поплача малко  със Зейно
До по късно …..

Общи условия

Активация на акаунт