Как си представяте......и на колко години е.....

  • 41 955
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: X
За Сбъдваща позна само, че е руса, аМоралке. Пък то това съм го споменавала сама доста пъти, затова не се брои.

# 856
  • Мнения: 2 780

BigCityNights, да не тренираш/си тренирал бокс или скално катерене?

Някога тренирах алпийски ски, тенис и лека атлетика. Счупеният нос е от друго.

# 857
  • Мнения: 19 913
Предпочитам да си ги представям потребителите, не ме интересува как изглеждат в действителност.
Повечето описани в тази тема, не съм ги и срещала, но аз не чета цялата бг-мама, така че, тези които срещам и чета:
– Сирената – лежерна мацка с парктична, небрежна русолява прическа до раменете, нещо средно между чуплива и плажен стил. На около 35-40. Спортно-елегантен стил на обличане, почти винаги без грим, с къс, но цветен маникюр. Телосложение – слаба, но с по-тесни рамене и по-широк ханш, незнайно защо си я представям с женствен ханш, сигурно е заради трите деца. Начетена, но преиграваща от скука в интелектуалните търсения. Често мрънкоч, демонстрация на привиден непукизъм, но който прикрива всъщност един отговорен и организиран човек (все пак Дева е).

– Бг-татко – представям си го като нещо средно между Татко Смърф и Шелдън от "Теория за Големия взрив". На 30-35 г. Свръхорганизиран, планиращ, изпадащ в неувереност и хаос, ако не успее да контролира някоя от хигиенните си обсесии. Опитващ да намери точните формули на всичко в живота. Сяда на комп-а, пише "как да съм добър баща" и започва да чете всичко по темата. Вади статистики. После прави инфографика или електронна таблица, вкарва резултатите, които са релевантни към него и започва да следи по дати какво прави, поведение, дейности. Същото и с "как да е стерилно чисто вкъщи", "как да съм добър съпруг", "как да играя с детето". Всичко трябва да е под контрол и планирано.

– ХайСпийд – волева, спортна мацка между 30 и 40. Уверена, мъдра, очевидно с житейски опит. С афинитет към моторите, високата скорост и адреналина, което показва свободолюбив характер и доза напористост. Обича искреността в хората, държи на откритите и честни отношения, не понася мекотели сред мъжете. Носи се със спортни, удобни дрехи, гримът е съвсем лек, а ноктите често без лак. Косата е под раменете и вероятно по бунтарски червена, в риж нюанс или черна.

... свърши ми кафето. После пак.



# 858
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Ехе, да вземем да си направим една 'Строежа бг-мамма найт' за добрите стари времена. Гледам, че има посещавали го съфорумци.

# 859
  • Мнения: X
За Сбъдваща позна само, че е руса, аМоралке. Пък то това съм го споменавала сама доста пъти, затова не се брои.

И че си закръглена/пълна познах, и че целогодишно ползваш шалове като аксесоари. Никът ми не е аМоралка, за пореден път да поясня за тези, които не четат Smile

# 860
  • Мнения: 19 913
Айде стига с тоя Строеж, а? Както написа Асос - и Строежа, и Маймунарника са ужасни дупки. Прилягат за един по-мърляв и хипарски етап от живота. Има подобни доста по-цивилизовани клубове. Пак е арт, бохемско, но поне не се опасяваш, че ще хванеш хепатит като пипнеш нещо.

Горните 2 дами, тъй като гледам са доста активни в темата (Акаша, Шару) – представям си ги в момента (за първи път ги срещам в тази тема, не съм запозната с други постове) като подскокливи, фриволни мадами, които обичат да капризничат и флиртуват. Общителни, пърхащи с мигли и търсещи постоянно внимание – в реала вероятно чрез външност, поведение. Определено кипри – маникюр, прическа, маркови дрешки и чантички.

Хър Мяуджести – сред любимите ми потребители във форума. Определено интелигентна дама. Представям си, че работи нещо в университет или научна работа, държавна администрация. Има широта на погледа и чувство за хумор. Поддържана жена, с умерен и елегантен стил на обличане, без кич и крещящи цветове в грим и облекло. Остър ум.

Самир11 – не знам откъде се появи този персонаж, но си го представям загорял чичак на 50, който живее с майка си, ерген, не се знае дали не е девствен, неистово търси внимание, със съмнителна хигиена.

Smane – авторката на темата си я представям дръзка, напориста, директна жена. Наскоро в една тема четох нейни постове и ми даде образ на самостоятелна, оправна жена, енергична. Представям си я  с направена коса, някаква изискваща поддръжка прическа – примерно, черта, но по-дълга или пък ползваща преса за изправяне на косата. Бе има някаква строгост, консервативност, която не мога да определя. На около 30-35г.

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 11:55 от bubanka

# 861
  • Мнения: 19 042
Къде отиде спокойното и лежерно руско девойче, което тънко пуска само весели и забавни истории?
Откъде се появиха тези определения: "гладна за  плът хрътка", " достатъчно глупава", още веднъж "гладна хрътка", като уж не я интересува, но започва да натъртва.

Не я интересува, но чака на пусия да ѝ пратят на лични снимки, от които изобщо не се интересува, и инициира разговори за хора, от които не се интересува. Девойчето ясно, че си е отишло безвъзвратно преди 20 години.

# 862
  • Мнения: X
Basila, симпатиите са взаимни, макар и да се боя, че съм доста далеч от описанието, което си ми направила. Но пък беше забавно да го прочета.
Теб заради нещо в семантиката на ника, макар и да не съм сигурна дали е вложен този смисъл, си те представям като горда собственичка на  градина с подправки /дори и да е на терасата/ и страстна любителка на паста Болонезе с босилек.

Последна редакция: сб, 17 ное 2018, 13:12 от Анонимен

# 863
  • Мнения: 19 913
Basila, симпатиите са взаимни, макар и да се боя, че съм доста далеч от описанието, което си ми направила. Но пък беше забавно да го прочета.
Теб заради нещо в семантиката на ника, макар и да не съм сигурна дали е вложен този смисъл, си те представям като горда собственичка на  градина с подправки /дори и да е на терасата/ и страстна любителка на паста Болонезе с босилек.

Нали темата е как си представяме, а не как е реално. Simple Smile
Чак цяла градина нямам, 2-3 саксии с босилек и чубрица. Никът е от саксията с босилек, която мернах при регването тук, а и има една жена, която се казва Босилка в реала и помня от детството си. Винаги ми е било забавно това име.
Пастата я готвя предимно, обичните ми хора я хапват, аз съм по месото и сирената, но си "кусвам" (както казва едната ми баба: "кусни си, де").

Кукумицинка – противоречива личност. Често нападателна, агресивна, излъчва неспокойствие, пунктуална, дълбае детайли, детективски наклонности. Неспокоен ум. Представям си я едра, висока, застрашителна, може би леко мъжкарана, на около 30 г. В реала склонна към конфликти, обича спорове. Придържа се към здравословно хранене и има собствен стил на обличане, набляга повече на поддържане на косата и кожата, отколкото на грима и направения маникюр.

BigCityNights – за съжаление имам бегли наблюдения, срещала съм ника в няколко теми, предимно с тематика сексуалност, мъже-жени. Представям си го към 40-45, обвит в цигарен дим и с чаша скоч до него. Мълчалив, обигран, рафиниран, научил се да отбира, не се хаби напразно за нищо. Афинитет към сексуалното, пуши цигари, не пури, ходи нощем по задимени рок/джаз/пиано барове, жените му се лепят, понеже се държи дистанцирано и недостъпно.

АбсурТ – дама с характер. Силно изразена индивидуалност и собствено мнение, интуитивна и с високо ниво на емоционална интелигентност. Развито чувство за справедливост, което често я кара да "начуква канчета", както го приемат потребителките. В реала си я представям красива дама на 50-55, с хубав и уютен дом, човек, който умее и дарява обич.

# 864
  • Мнения: X
Семирчо си го представям като тираджия.

# 865
  • Мнения: 40
Рамкирано мислене . Семир е провокация .

# 866
  • София
  • Мнения: 38 530
Представям си го от тия младежи с боядисаните бради и коси, дето по цял ден киснат във фитнеса, после отиват на козметик и в мола за дрешки и на кафенце.

# 867
  • Мнения: 40
Това е форум и всеки от вас / или повечето да речем / са измислени образи нямащи нищо общо с реалността и на база това как пък решавате на нападате някой , че е трол например. Ако постоя още ден два мога да си изградя веднага реален образ за всеки от вас . Но ще е грубо да го споделя. Затова ще е по -добре да ви нарисувам такива ,каквито искате да бъдете - а не реалност .

# 868
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
На мен Самирчо ми прилича на някой, който отскоро има много свободно време и не знае какво да го прави.
Представям си го като някой ерген на 35 +.

Изпусна няколко запетаи. За тролове са обявявани тези, които дразнят с нещо.

Повечето хора не знаят, че да си трол е професия, при това добре платена.

# 869
  • Мнения: 19 913
Down Under – улегнала жена, радваща се на живота. От постовете лъха на човек, който е постигнал целите си и сега му остава само да се радва на плодовете от постигнатото. Активността във форума показва, че тук се чувства в свои води, не се конкурира, съревновава, забавлява се. Дама на около 45-50 с изтънчен вкус и афинитет към изкуството. Обича вино, класическа музика, харесва джаджи – както за забавление, така и в бита (смарт къщи и тем подобни). Леко мързелива и хаплива на моменти.

Free Agent – представям си я като леко разсеяна, отвеяна мадама, която често може да се върне по три пъти обратно до тях, за да си вземе я забравени ключове, я смартфон, я папка с документи. Обича да си угажда, хапване, пиене, козметика, в процес на разговор може да те пита "а, какво каза, дай пак". Слаба, макар че похапва всичко. С тъмно руса, кестенява коса, не обича да спортува. С младежки характер, харесва вероятно екстремни преживявания и кучета (вместо котки), на 35-40. Представям си я как, примерно, влиза да пазарува шампоан, но се спира при фон дьо тените и забравя за какво е влязла. Накрая излиза с фон дьо тен, който не ѝ трябва и е с 2-3 тона неподходящ за нейната кожа.

Общи условия

Активация на акаунт