Как си представяте......и на колко години е.....

  • 42 011
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 870
  • France
  • Мнения: 12 974
Интересно, Латинка позачезна и се появи Самир, който бързо стана Самир11.

Басила (любимата ми подправка) си я представям като готина мадама, с елегантно изрусена коса и добре подържно тяло. Всичко и е тип-топ. От педикюра до моделираните вежди. Успяла е да е секси без да е вулгарна. Което м/у другото не се отдава на всички. Има афинитет към мускулестите мъжкари и те имат афинитет към нея. За нея женственоста минава през домашното огнище и любовта на мъжа през стомаха. Декорила е интериорът посредством нейните виждания за класа и лукс, които аз бих намерила за претруфени. Малко фигурален тапет, много сиво и малко фюшиа. Тук там някой бароков орнамент и задължително от модерните "bibelots". Сигурна съм че престилката и ръкохватките и са в тон.

БигСити ми беше направил впечатление с ника си. Веднага в ума ми изникна скайлайна на Манхатън. И моите първи представи бяха в унисон с тези на Базила. Но четяйки постовете му, открих една равна и клиширана мисъл, която малко ме разочарова. Започвам даже да подозирам, дали зад него не се крие всъщност една жена. Но това е интернет и аз продължавам да мечтая.

# 871
  • Мнения: 22 036
Down Under – улегнала жена, радваща се на живота. От постовете лъха на човек, който е постигнал целите си и сега му остава само да се радва на плодовете от постигнатото. Активността във форума показва, че тук се чувства в свои води, не се конкурира, съревновава, забавлява се. Дама на около 45-50 с изтънчен вкус и афинитет към изкуството. Обича вино, класическа музика, харесва джаджи – както за забавление, така и в бита (смарт къщи и тем подобни). Леко мързелива и хаплива на моменти.

Free Agent – представям си я като леко разсеяна, отвеяна мадама, която често може да се върне по три пъти обратно до тях, за да си вземе я забравени ключове, я смартфон, я папка с документи. Обича да си угажда, хапване, пиене, козметика, в процес на разговор може да те пита "а, какво каза, дай пак". Слаба, макар че похапва всичко. С тъмно руса, кестенява коса, не обича да спортува. С младежки характер, харесва вероятно екстремни преживявания и кучета (вместо котки), на 35-40. Представям си я как, примерно, влиза да пазарува шампоан, но се спира при фон дьо тените и забравя за какво е влязла. Накрая излиза с фон дьо тен, който не ѝ трябва и е с 2-3 тона неподходящ за нейната кожа.


Базило, много гот, ама как така ме състари бе...

# 872
  • София
  • Мнения: 38 779
Басила ме закова! Само че за ключа си имам формула да не го забравя.

# 873
  • Мнения: 20 074
Down Under, може би защото ми звучиш зряло и осъзнато, мъдрееш. Не е свързано с физически образ. Flowers Hibiscus

Philomena – млада жена между 25-30, усещам игривост, детинска наивност и доброта в постовете. Представям си я като човек на изкуството – графичен дизайнер, художник, създаване на ръчни бижута, нещо такова. В реала сладка, с червена, дълга до кръста коса, пада си по лоши момчета и обича да се смее. Няма деца, харесва да се забавлява навън с приятели. Носи ярки матови червила и черен лак на къс маникюр. Има нещо френско в нея.

# 874
  • В Космоса
  • Мнения: 9 882
Кипра, ходеща в дупка като Строежа... Нещо не ми се връзва. Мисля, че до Ша се доближава леко опитът ти за визуализация, Басила, но до мен, не.

# 875
  • France
  • Мнения: 12 974
Топло, топло и ледено Simple Smile
Малко съм по-голяма, но това са детайли. И определено не си падам по лоши момчета! От години не се боядисвам, но имах един риж период. С удоволствие бих сложила ярко и матово червило, но няма да ми ходи.
Имам чувството, че ти най-познаваш! Много се смях на татко Смърф+Шелдън = Бг-татко. Много на място. Joy

# 876
  • Мнения: 22 036
Down Under, може би защото ми звучиш зряло и осъзнато, мъдрееш. Не е свързано с физически образ. Flowers Hibiscus

Philomena – млада жена между 25-30, усещам игривост, детинска наивност и доброта в постовете. Представям си я като човек на изкуството – графичен дизайнер, художник, създаване на ръчни бижута, нещо такова. В реала сладка, с червена, дълга до кръста коса, пада си по лоши момчета и обича да се смее. Няма деца, харесва да се забавлява навън с приятели. Носи ярки матови червила и черен лак на къс маникюр. Има нещо френско в нея.

Шегувам се бе Simple Smile. Не ме притеснява възрастта ми, все пак, няма как да живеем дълго, без да остаряваме. Все още, не за дълго, съм на 42 Simple Smile

# 877
  • France
  • Мнения: 12 974
Козирог?

# 878
  • Мнения: 22 036
Стрелец Simple Smile

# 879
  • София
  • Мнения: 5 752
Изненадват ме, някой жени тук,определяйки потребителите - мъже, че са си ги представили като свестен мъж. По-големи шансове имат в автомобилен форум да го намерят такъв от колкото в бг-мамма.
Видя ли мъжки профил тук, първата ми асоциация е, че въпросния има някакви отклонения.

# 880
  • France
  • Мнения: 12 974
Тюх, почти бях сигурна, гледайки как си пасваме виртуално.

trikitil B автомобилен форум na Golf, нали?

# 881
  • София
  • Мнения: 12 374
Е, има и свестни. Куркума, колкото и да не го харесвам, е/беше съвсем нормален. Онзи е пич, не мисля, че му хлопат дъски.

# 882
  • Мнения: 22 036
Е що бе, кво ни е на стрелците? Малко скачаме, преди да кажем Хоп, ама......

Аз пък си имам приятели мъже от форума. Не всички са такива, каквито въображението ти ги рисува.

Платформата е голяма, както и активността и е почти като чат. В други форуми можеш и 2 дни да не получиш отговор.

# 883
  • Мнения: X
Даун изобщо не си я представям с изтънчени маниери и афинитет към изкуството. Аз я усещам като спортна натура, която би изкачила висок връх, катери се по скали, гребе кану по бурна река и не се притеснява да се одраска или изцапа. Със стегнато тяло и дрехи от специализиран магазин за спортно оборудване и outdoor recreation.

Ако се окаже, че в действителност отговаря по-скоро на описанието, което дадох за Чек много бих се изненадала.

# 884
  • София
  • Мнения: 38 779
Аз съм си писала с двама - трима за училище,  уроци по английски и здраве и са свестни пичове. Представям си ги някак общо, като татковците на съучениците на децата.

Общи условия

Активация на акаунт