Как си представяте......и на колко години е.....

  • 41 935
  • 1 001
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: X
Базила, разсмя ме, благодаря. Почти позна.
Нямам бележници например Wink


Не говоря за Куркума, а за мнозинството мъже из форума. Общо взето подминавам, но някои са си дразнещи и шовинисти до дъното на душата си.

Последна редакция: пн, 19 ное 2018, 22:35 от Анонимен

# 961
  • София
  • Мнения: 38 498
Куркума си го представям много ясно - много як пич с рижа коса и брада, карирана риза, в момента пак прави луканки.

# 962
  • Мнения: X
Ще ми се да го питам нещо за киселото зеле, защото на война отива работата в къщи. Разбира се не само за него. Успокояващо ми е като чета Куркума.  Внася нормалност във всичко.

# 963
  • София
  • Мнения: 6 308
Скрит текст:
Да ви кажа честно, много ми е странно какво толкова го превъзнасяте този Онзи. По принцип мъжете във форума са ми бледи и безлични, този Онзи не прави разлика за мен. Запомних го само с някакви според мен тъпи изказвания за малките "сополанковци" или друга подобна дума, които не можели да ходят сами на училище и трябва да се разкарват с колите насам-натам, без да има друга опция за придвижване. С друго не ми е направил впечатление. Никак не си го представям. По принцип не искам да си представям мъжете, които ръсят акъл на килограм в женски форуми и си търсят екзалтираното одобрение на майчетата. Ако все пак се замисля си представям одъртяващ "пич" към 50-те с гола глава, набола брада, яки тъмни очила, черно кожено яке и наакана тежкарска походка. С тениска Ed Hardy и крокодилски обувчици.

Joy
Благодаря! /не екзалтирано/ Simple Smile
Тамън разчиствах пощата, че получавам камари писма от обожателки. Сега ще се кротнат малко. Laughing
Но да внеса и малко яснота. Нямам черно яке, както и крокодилски обувчици. Ма що ме обиждаш с Ед Харди. Не е ли Boss, не ми го хвали.
А, за протокола - коментарите за децата и трябва ли да се карат на училище не може да се обхване с две думи. И това, което си поднесла като информация наистина звучи тъпо, след като е извадено от контекста. Simple Smile

Лутке, отде се сети за мен, сега имидж трябва да поддържам, че и за БМВ да се оглеждам. Simple Smile

# 964
  • Мнения: 7 848
Явно съм изостанала много... Какво е ИдК. Ясно, че е тема, но къде да я търся.
Спрях да съм редовна и пропуснах вси-чко.

# 965
  • София
  • Мнения: 12 374
Явно съм изостанала много... Какво е ИдК. Ясно, че е тема, но къде да я търся.
Спрях да съм редовна и пропуснах вси-чко.
Искам да кажа Simple Smile Тук в клюто е.

# 966
  • София
  • Мнения: 5 883
Моралке, обхваща те синдромът на непоносимост към славата. Толкова те хвалихме, че не знаеш какво да сътвориш вече. Почини си ако нямаш идеи.

Аглая, Куркума беше (също) подобаващо оплют.
Как оплют, не е възможно... Общо две потребителки във форума не го харесваме, не може всички без изключение хорово да хълцат в захлас.

# 967
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Биляна, предполагам, че става дума за Искам да кажа.

# 968
  • Мнения: 7 848
О. Благодаря ви. Hug
Тя отдавна стана отчетна тема...
Та я пропускам.

# 969
  • Варна
  • Мнения: 36 604
Лутке, отде се сети за мен, сега имидж трябва да поддържам, че и за БМВ да се оглеждам. Simple Smile

Онз, поне се смилиха над теб и казаха, че на старо трябва да е бмв-то. Можеше да се наложи нова лъскарка да си купуваш.

# 970
  • Мнения: X
Онзи, с този ошлайфан лигав тон, субтилно нашепващ "аз съм духовит пич" ще предизвикаш фурор в "Искам да кажа". Там те очаква цял курник потенциални фенки. Тичкай натам, да се черпите с виртуално кафенце. Публиката ти е гарантирана.

# 971
  • Мнения: 9 475
Моралка, той пише там.

# 972
  • Сф
  • Мнения: 10 664
А аз пък Big city nights си го оприличавам на Е.Минчев.Simple Smile
Винаги е в епицентъра на купона.Браво!

# 973
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Сега Куркурма е новата звезда на темата. За неговия лайфстайл никой нищо не казва.

Никога не съм попадала на успокояващите му писания. Ще го запомня как употребяваше оригинални епитети към определен контингент от хора.

На външен вид ми е доста трудно да си го представя. Имам някаква бледа идея, че е над 40-те, тъмна коса и очи.

# 974
  • Мнения: X

Хахаха, не знаех. Имам усет значи кой е за там, познавам ги по розовата форумна аура.

Общи условия

Активация на акаунт