Анатомията на Грей - Тема №25

  • 35 758
  • 771
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: X
Аз не съм го гледала все още, но видях, че епизода го е режисирал Джеси Уилямс (Джаксън). На тези от вас, които са го гледали, как ви се стори, добре ли се е справил?

# 271
  • Мнения: 5 478
Скрит текст:
...ми малко ми дойде в повече пак истерията на Джо. Изобщо не трябва да е на работа в това състояние. Не ми хареса и как се случиха нещата накрая между Мер и Де Лука. Той ни в клин, ни в ръкав ѝ изтърси, че я обича, нормално е тя да не може да реагира. Не знам, дано не ги разделят. Тъкмо им свикнах Smiley Гледах промото за следващия епизод, някаква мистерия ми е Satisfied

Ще споделите ли в Station 19 как продължиха с 2-3 думи? Simple Smile

# 272
  • Мнения: 25 757
Може ли да ми кажете кой епизод на Станция 19 да изтегля за да видя продължението. Аз не го следя. Благодаря.

Де Лука наистина се изложи, и сега Мер ще му е крива, сигурна съм.

# 273
  • Свищов
  • Мнения: 874
Епизод 15 от сезон 2.

Скрит текст:
В епизода се появи само Маги и се развиваше в болницата, в която Бейли получи инфаркт. Имаше флашбеци от връзката на въпросния капитан с тази Вик.Оказва се, че е бил изложен на флуороводородна киселина и в крайна сметка умира. Нямаше много общо с Анатомията всъщност.

# 274
  • Мнения: 25 757
Епизод 15 от сезон 2.

Скрит текст:
В епизода се появи само Маги и се развиваше в болницата, в която Бейли получи инфаркт. Имаше флашбеци от връзката на въпросния капитан с тази Вик.Оказва се, че е бил изложен на флуороводородна киселина и в крайна сметка умира. Нямаше много общо с Анатомията всъщност.
Мерси
Скрит текст:
Шефа на пожарната умира, така ли?  Cry

# 275
  • Мнения: 5 478
И аз благодаря, явно няма да го тегля Grinning

# 276
  • Мнения: 25 757
Всъщност то е интересно за тези които следят и двата сериала, все пак там си имат сюжетна линия със шефа на пожарната. Дръпнах епизода, ще го погледна.

# 277
  • Свищов
  • Мнения: 874
So Lucky*,
Скрит текст:
Точно така. Умира шефът на пожарната. Преди това приема предложението на пожарникарката.

# 278
  • Мнения: 25 757
So Lucky*,
Скрит текст:
Точно така. Умира шефът на пожарната. Преди това приема предложението на пожарникарката.
Скрит текст:
Много жалко. Австралийския актьор много ми харесва.

# 279
  • софия
  • Мнения: 773
Някой гледа ли серията днес 24 е и е чак с нормално времетраене и беше супер драматичен, ще има ли още една дълга серия все пак?

# 280
  • София
  • Мнения: 9 850
Някой гледа ли серията днес 24 е и е чак с нормално времетраене и беше супер драматичен, ще има ли още една дълга серия все пак?
До 25 епизод са листнати в IMDB. Сега я дръпнах точно 24та серия.

edit: Уау. Този епизод ми хареса.
По FoxLife са с един епизод назад - в момента дават епизод 23.

Последна редакция: чт, 09 май 2019, 21:45 от Малко Сладко Коте

# 281
  • Мнения: 25 757
24та серия отсрами сериала за 2 сезона назад.
Скрит текст:
Много силен Делука! Радвам се, че Джо най сетне проговори...за финала беше уауаууааау

# 282
  • Мнения: 5 478
Ето това е Анатомията!

Скрит текст:
Чудех се какво бедствие ще измислят за края на сезона Smile

# 283
# 284
  • Мнения: 25 757
Честито, подновени 2 сезона още.

Общи условия

Активация на акаунт