Дневникът - тема 96 - Да отслабнем всички заедно!

  • 40 812
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Честно казано, не знам и не съм търсила информация от какво е починал Аткинс. Но си има "наследниците", последователи, основаната от него клиника преди толкова години още я има и работи с пациенти. Факт е, че метода му /режима /диетата, който е въвел основно като лечебен при пациенти, на които нищо друго не е повлияло, действа. И аз далеч не съм "щастливото изключение", което си хапва добре хубава храна без калорийни ограничения и отслабва. И вече половин година, че и повече си стоя на това тегло, въпреки малко по - свободното хранене. За показатели съм писала също, повече от добре са. И след като такъв начин на хранене вкара в релси и кг., и здраве, нямам причина да не се доверя.

# 61
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
tanya_79, хайде с мен да тренираме Jillian Michaels - Body Revolution - много е готина - като правят упражненя мъжете стъпва върху тях да ги затрудни - малко мъжка дана изглежда на пръв поглед ама много е весело да се тренира с нея освен това календара е прост и лесно се запомня Simple Smile
Трябва да се скролира надолу за да се види рекламното видео Simple Smile

# 62
  • Мнения: 10 012
Таня, няма нужда да ти е виновно и гузно ако някоя тренировка не ти пасне-пробвай различни докато намериш твоите хора. Flowers Hibiscus
Body Revolution е супер, 80DO, Christine Khury, Блендърите...
Аз обичам Шон, и това е. Heart И Кристин.
И Блендърите преслушвам сега, интересно е.

Амур е права по горните точки. Не само Аткинс, и фитнес треньорите са против боклуците, защото провокират инсулина. Една бисквита те връща назад, да. Но това по-скоро би трябвало да ни отвори очите и да ни мотивира, а не да изядем целия пакет от отчаяние.

Елена от Авалор, след почерпка (не искам да пиша гаф) продължаваш спокойно напред, без самообвинения. Учим се стъпка по стъпка, позитивно, без да се отказваме.Hug

# 63
  • Мнения: 5 262
За мен нито бисквитка е боклук, нито парче торта е боклук. Прекаляване с бисквитки и торти , като отражение на други проблеми ... може да се нарече гаф.

# 64
  • Мнения: 7 743
Аз пък съм съгласна с Катерин тоз' път
Едни пуканки ги избивам после цяла седмица и хем ги намествам калорийно
Предимството е, че не качвам, но пък идеята е да отслабвам

# 65
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
По повод тортата- за рождения ми ден имах една не голяма торта гараш. Да, ама мойте хора хапнаха малко и останалото трябваше аз да си го ям. Ами отне ми доста време за да си я изям без да ми се отрази на килограмите.
Та торти и бисквити, когато са съобразени с калориите не са голямо зло. Но сигурно зависи и от вида диета. Мойта не изключва почти нищо.
Дадоха ми едни картофи и ориз два пакета да видим какво ще ги правя, че сега ги избягвам временно. С картофите мога да направя една крем супа ако не ги подаря на някого.

# 66
  • София
  • Мнения: 1 434
Все до количество опира. Едно е да сложа малко ориз или картофи в ядене с много зеленчук и месо, а съвсем друго да омаам 30 хапки суши или цяла порция пресни картофки с масло.

Angela61, много концентрирано въглехидратна ще стане тази супичка. Ползвай си ги като добавка.

# 67
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
Проблема възниква когато се смесят мазнини и въглехидрати, т.е. в тортата и бисквитите има много захар и ако има и палмова мазнина много преработена и се получава нещо много гадно с което тялото не може да се справи Simple Smile
http://www.dieti.info/plans  - всъщност този линк исках да покажа различните диети - когато е с въглехидрати се избягват мазнини и обратно е има и балансирани ама те са твърде точни Simple Smile

Последна редакция: ср, 14 ное 2018, 15:56 от pvacheva

# 68
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
Още не съм решила за картофената супичка. Само си го мисля. Картофите не ми действат много добре на червата, та може и да ги подаря.

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Мен това с "ако хапнеш малко торта ще се върнеш месец назад" направо ме съсипва като информация. Изобщо не искам да вярвам че е така, не че го отричам, за себе си не искам да го вярвам. Демотивира ме страшно.

Единственият плод, който хапнах това лято беше един килограм череши, признах си на треньора, но смалих количеството наполовина Blushказа ми, че две седмици труд съм изхвърлила на вятъра.
След три дни на пълен яйчен фаст, днес го прекратих доста преди седмия ден както го бях замислила. Прилоша ми, но и аз не се щадя, нито в зала, нито в работа, нито в домашни задължения. Умишлено го споделям тук за да могат повече хора да го видят Peace

# 70
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 996
Черешите са едни от калоричните плодове и се препоръчва не повече от 10-12 бр на порция. Аз напоследък съм на грейпфрути. Много ги обичам, повече от портокалите и мандарините. От време на време и някое манго, когато са на оферта. Харесаха ми и ананасите, но нещо ми се подсича устата от тях, което ми е странно.

# 71
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 266
http://www.dieti.info/plans/article/Dieta-na-izmamnika/1  - много харесах тази диета Simple Smile
siska79, еми поспри ги тия яйца Simple Smile То и аз така направих спрях ги но сега съм отпрала такъв корем, че вчера пак варих яйца Simple Smile

# 72
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
А няма да ги спирам, защото пак "извадих" пресата Mr. Green само ще ги намаля.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 270
Танче , кутиики можеш да заместиш с бурканче от 250 мг.Плод и зеленчук пълниш до горе , протеин и въглехидрат 1/2.
Ако решиш да правиш режима с програмата на фикса си вземи кутииките.Шеренки , красиви и храната е като забавлвние.Това някак те весели и не усещаш , че си на режим

# 74
  • Мнения: 10 012
Добро утро! Grinning

Хапвам солидна, вкусна закуска в момента:
3 варени яйца и краставица.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Обяда е приготвен в кутии:
риба тон +140гр. варен ориз (37гр вгх), изяден 2.5 часа преди тренировка (бокс, групова 90мин, спаринги)

след тренировка: протеин

Вечеря: омлет от 2 яйца и 4 белтъка, краставица

Събират се 4 хранения- Б 85гр, В 50гр, М 40гр

Общи условия

Активация на акаунт