Какво ни казват планетите тази седмица? - 3

  • 60 219
  • 799
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 362
По повод да искаме тълкуване на хороскоп за друг човек съвсем наскоро получих един добър урок. Историята е следната, помолих колега астролог да разгледа карта с определана област на човек с който не съм в добри отношения и се съмнявам в обективността си. Отговора на колегата беше, че може да разгледа въпросната карта само при условие, че човека лично поиска тълкуване и съответно тя ще го направи, като резултата ще предаде лично на човека, а аз мога да го платя.... Надявам се разбрахте че чужди хороскопи не се разглеждат ей така...в хороскопа има много неща, които са лични и не е нужно да стават публични, всеки има слабости.  Аз си направих съответните изводи, надявм се и вие да ги направите. Просто колгата е ПРОФИ астролог!!!

# 31
  • Мнения: 1 750
Според мен,пък и не само / стари,опитни астролози са ми казвали/,че когато някой иска консултация при астролог,той  трябва да отговори. Да му мисли този,който е питал, независимо за какво и за кого.Друг е въпросът, как ще отговори самия астролог - дали ще каже всичко,което вижда.Така всеки си поема и вината и правотата.

Последна редакция: сб, 24 ное 2018, 18:08 от Титания

# 32
  • Мнения: 2 290
Като сте подхванали темата за хороскопите искам да попитам какво ви е мнението -
 може ли да се прави хороскоп на дете.
Преди време бях чула, че до определена възраст не е препоръчително.

# 33
  • Мнения: 1 750
Като сте подхванали темата за хороскопите искам да попитам какво ви е мнението -
 може ли да се прави хороскоп на дете.
Преди време бях чула, че до определена възраст не е препоръчително.
Зависи от астролога - напр. аз не правя хороскопи на деца до 7 години вкл.,поради някои обстоятелства в моята натална карта.

# 34
  • Мнения: 362
На деца се разглеждат карти, особено ако родителите имат някакъв проблем с детето, или искат да знаят какви таланти има детето. Още в древността са се разглеждали хороскопите на децата на владетелите, за да се прецени кой ще бъде наследник на трона.

# 35
  • Мнения: 3 252
Като сте подхванали темата за хороскопите искам да попитам какво ви е мнението -
 може ли да се прави хороскоп на дете.
Преди време бях чула, че до определена възраст не е препоръчително.

Може, но зависи от уменията на астролога и, не на последно място, от неговото духовно ниво. Наясно сме, че по карта на дете не се прави прогнозиране. И като цяло прочитът на детски хороскоп е много по-различен от този на възрастен човек, тук повече клони към астропсихология. Хороскопи на новородени деца и бебета не разглеждам. За малки деца смятам, че може да се направи хороскоп /но той ще има своята специфика/, защото просто знам как да го направя без да навредя.

# 36
  • Мнения: 1 282
За децата. Може. Според мен няма основателна причина да не може. Дали картата ще е на случка, дете, голям човек, мунданно събитие, все си е енергийна матрица на момента.

# 37
  • Мнения: 2 290
Благодаря ви от сърце за отговорите!
Питах, понеже голямата дъщеричка/почти на 6 е/ ми дава някъкви сигнали, които ми е трудно да разчета,.
Та се бях замислила дали да не й направят професионален хороскоп, струва ми се, че с негова помощ картинката ще ми се изясни.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 4 036

________________________________________________________________________________________________________________________
vihrogonche - Потребител
# 756 23 ноем. 2018, 08:00 ч.

    Жена
    Sofia
    Мнения: 3 447

П.П. Надявам се Титания да не ми се обиди, че я пускам аз. Two Hearts Flowers Four Leaf Clover  Просто почувствах импулс сега, а и имам малко свободно време в момента, преди да тръгна за работа.
________________________________________________________________________________________________________________________
    Ами...... Обидих се, нали съм АС Лъв Grinning ,но водолейското ми Слънчице и натална Луна в Стрелец махват с ръка Simple Smile. Отдавам случката на транзитната картина ретро Меркурий  в Стрелец квадрат Нептун в Риби Grinning Grinning Grinning .Освен това винаги съм харесвала да ме копират и освен това не съм си  "патентовала" темата ,така,че.... няма лошо. Поривите са си пориви. Flowers Hibiscus Heart 

Прегръщам те и извинявай тогава.

Моята натална Луна в Стрелец поздравява твоята Sparkling Heart

# 39
  • Мнения: 1 750
Вихрогонче, явно транзитният Юпитер на Луните ни си върши работата - желая ти голям късмет през тази година!

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Титания, рогът на изобилието да се изсипе щедро върху теб Gift Heart  Каквото добро даваш на другите, да се върне преумножено при теб!

# 41
  • Мнения: 1 750
Предстои ни сравнително спокойна седмица,като най-интересните дни са първият и последният.
В понеделник,26.11, в 8ч и 40 мин е точният съвпад на Слънце с Юпитер в 4-ия гр. на Стрелец,като в близост е и ретро Меркурий.Идеален момент за започване на стари,изоставени или забравени идеи,за които обаче ще ни трябват повече усилия от обикновено поради квадратурата с Марс от Риби.Моя приятелка ми каза ,че това положение на Марс в Риби може да бъде отъждествено с меча Ескалибур на крал Артур.Както знаем от легендата
този меч чака да бъде изваден от точния човек,който може да борави с неговата мистична енергия.Всяка планета в Риби по принцип е заредена с някаква доза мистика, забулена в тайнственост , притежаваща омайна магия и лекуваща сила.Изобщо такава планета ни "зарибява" Simple Smile без да се усетим,понякога за наше добро.Може би трябва да опитаме да извадим меча на надеждата и да използваме неговата сила.Директният двубой между планетите в Стрелец и Риби ще ни донесе като резултат истината за всеки един от нас така,както я разбира.Ситуацията не е от приятните,защото Юпитер е управител и на Стрелец и на Риби.Рибите обаче са облагодетелствани от обстоятелството,че другият им управител Нептун си е при тях. Така,че цялата седмица ще сме под влиянието на агресивното взаимодействие между планетите в двата знака.Не мога да дам предимство на някой,обаче в Стрелец са три планети и може би количеството ще бъде решаващо.Но ,каквото и да е ,ако тази квадратура има добро въздействие в наталната карта ,считам,че ще ни подтикне към действие - дали ще е защита или нападение ,зависи от всеки .В този ден е и точната квадратура между Марс и Меркурий и то по същото време - възможни са скандали,гневни реплики,необуздано поведение,още повече,че и Луната в Рак е в опозиция на Сатурн и Плутон.Изобщо в понеделник е трудна ситуация.
Във вторник,27.11, ок.8ч Луната е в съвпад със Северния лунен възел и така ще задвижи Кармичния кръст в кардиналните знаци с участието на Уран и Венера / предишния пост съм писала по-подробно за него/ - ще се случват интересни срещи. Ок 11ч Луната ингресира в Лъв ,с което подпомага огнената енергия - идеи,пътувания,
авторитетни изказвания /доколко са верни,обаче е под въпрос,най-много да не се казва цялата истина и само истината/,така,че денят е разделен на две - до обяд и след обяд. В този ден Сатурн се включва като арбитър в схватката между планетите в Стрелец и Риби с добри аспекти и към двете страни.Така,че оттук до края на седмицата нещата ще влязат в някакви правила и енергетиката ще се поуспокои.Луната ще си прави аспектите,
но драстични сътресения няма да има.
В събота,01.12, ок. 13ч ретро Меркурий ще се завърне в Скорпион,същото ще направи и директната Венера в неделя, 02.12, ок 19ч и 30 мин.Така,че скорпионските мисли и чувства отново ще ни завладеят.Няма лошо - ще си направим, евентуално, дълбока равносметка на действията си в последно време.Най-размирният ден ще е неделята - изпълнена е с доста квадратури,осен посочените по-горе и Луната във Везни ще е в квадрат с Плутон в Козирог. Ами напрегнат край на седмицата.Добре ще е ,ако сме си у дома или сред близки и приятели.

# 42
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Здравейте, да попитам днес подходящ ден ли е за купуване на автомобил?

# 43
  • Мнения: 113
Титания, благодаря за страхотната прогноза Flowers Hibiscus

# 44
  • Мнения: 1 517
Да не изпускам прогнозите и в новата тема Simple Smile Благодаря Flowers Hibiscus

Общи условия

Активация на акаунт