Прахосмукачка робот. Прочети преди да питаш! - 16-та тема

  • 81 243
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 16 196
Както чистеше преди 10 г., да, обаче последните две съвсем го удари през просото: за плащам за три пъти седмично за по 8 часа, тя идва 1-2 пъти седмично, чисти 2 часа, 2 часа си почива и си тръгва.

# 61
  • Мнения: 28 477
Както чистеше преди 10 г., да, обаче последните две съвсем го удари през просото: за плащам за три пъти седмично за по 8 часа, тя идва 1-2 пъти седмично, чисти 2 часа, 2 часа си почива и си тръгва.
Нужна е нова, по амбицирана

# 62
  • Мнения: 2 255
На това му викам скрита инфлация - плащаш същото, но за по-малко Simple Smile

# 63
  • Мнения: 28 477
На това му викам скрита инфлация - плащаш същото, но за по-малко Simple Smile
Joy

# 64
  • София
  • Мнения: 16 196
То направо открита...400%.

# 65
  • Мнения: 45
Всички роботи ли "избягват" черните килими? Има ли нячин да бъдат "излъгани"?
\



Здравейте, аз съм с килим в черно и червено и моя philips smartpro easy 8794 чисти без никакъв проблем килима ми.

# 66
  • Мнения: 45
Моят Шишо така упорито се опитваше да качи елхата оня ден  Mr. Green Вдигнах елхата на една кутия и най- накрая Шишо миряса

За Филипс-а някой пита в предната тема. Май никой не се включи  Tired

Здравейте, аз си взех Philips SmartPro Easy FC8794 и съм много доволна. Тънък е 5,8 см и без проблем влиза под канапето ми, което е 7 см и го изчиства страхотно. С мопа който е за мокро почистване обира много добре дори и фини прахови честици. Изчиства ми много добре дори и ъглите. С дистанционното не се справям добре с управлението, но той винаги сам си отива до станцията за зареждане. На по-високите пътеки над 1,5 см понякога се мъчи и спира, но на по-тънките килими и гладки повърхност няма никакъв проблем. Като цяло съм много доволна от уреда и го препоръчвам.

# 67
  • Мнения: 910
Моят Шишо така упорито се опитваше да качи елхата оня ден  Mr. Green Вдигнах елхата на една кутия и най- накрая Шишо миряса

За Филипс-а някой пита в предната тема. Май никой не се включи  Tired

Здравейте, аз си взех Philips SmartPro Easy FC8794 и съм много доволна. Тънък е 5,8 см и без проблем влиза под канапето ми, което е 7 см и го изчиства страхотно. С мопа който е за мокро почистване обира много добре дори и фини прахови честици. Изчиства ми много добре дори и ъглите. С дистанционното не се справям добре с управлението, но той винаги сам си отива до станцията за зареждане. На по-високите пътеки над 1,5 см понякога се мъчи и спира, но на по-тънките килими и гладки повърхност няма никакъв проблем. Като цяло съм много доволна от уреда и го препоръчвам.
Има ли друг толкова тънък робот ?

# 68
  • Варна
  • Мнения: 242
Здравейте, тъй като темата за Gearbest е заключена, реших да питам тук. Има ли някой, който вече е получил Xiaomi от поръчалите на 23.11.?  Моята все още я няма, но как стои въпросът с гаранцията от този сайт?

# 69
  • Мнения: 7 856
Здравейте, тъй като темата за Gearbest е заключена, реших да питам тук. Има ли някой, който вече е получил Xiaomi от поръчалите на 23.11.?  Моята все още я няма, но как стои въпросът с гаранцията от този сайт?
За гаранцията - една година е:
https://gearbestblog.com/shipping/ukazaniya-poruchka-gearbest/
https://www.gearbest.com/about/warranty-and-return.html?vip=1750 … AYASAAEgJZO_D_BwE
И аз поръчах на 23.11 първото поколение Xiaomi.
При мене вчера видях при трекинга на Gearbest, че ще го доставя Рапидо в България.
На сайта им нямаше как да проверя, защото искат не трекинг номер, а номер на товарителница.
Свързах се с тях по чата на сайта - май това е най-добрия вариант. След като дадох трекинг номера, ми дадоха техният номер на товарителница и вече се намира в сайта. Още го чакат от DHL, но е въведен в системата. Също така прехвърлих да си получа пратката в близкия ми офис, че не мога да се вържа да чакам. Уточнихме и телефона ми, че като се вкарва той в чуждите сайтове, автоматично режат нулата отпред.
Свързване с Рапидо - само в работно време.

Edit:
Вече е в централния им офис в София. Надявам се до няколко дни да е най-после в къщи.

Последна редакция: пн, 03 дек 2018, 12:11 от Недоволна

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 290
Имам поръчка през GearBest на прозоречен : https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_1181665.html?wid=1654075
Крайна цена с доставка и застраховка - 270 лв .
Заявих го на 28.11 и в детайлите поръчката /учудващо за мен/ има подробна информация за движението на пратката ми. Доставката се извършва чрез DPD от Англия, в сайта им също има информация - пише , че доставка ще бъде на 10.12 .
Чисто и ясно ... Просто супер !

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Здравейте! От скоро и аз си мечтая за един помощник-робот, но май още дълго време само ще мечтая... Но междувременно си следя различните сайтове за прахосмукачката-робот, която аз съм си харесала. Моля, някой, който е поръчвал от MYROBOTCENTER /линкът от първа страница/ да сподели как става доставката, директно до България ли е, какви допълнителни такси се заплащат, освен цената на робота? Извинете ме за тъпите въпроси, но  се справям трудно с поръчките от чужди сайтове, няма кой да ми помогне, а пък мечтата ми за робот е голяма и затова срам-несрам сеших да питам.Flushed

# 72
  • Мнения: 7 856
Здравейте! От скоро и аз си мечтая за един помощник-робот, но май още дълго време само ще мечтая... Но междувременно си следя различните сайтове за прахосмукачката-робот, която аз съм си харесала. Моля, някой, който е поръчвал от MYROBOTCENTER /линкът от първа страница/ да сподели как става доставката, директно до България ли е, какви допълнителни такси се заплащат, освен цената на робота? Извинете ме за тъпите въпроси, но  се справям трудно с поръчките от чужди сайтове, няма кой да ми помогне, а пък мечтата ми за робот е голяма и затова срам-несрам сеших да питам.Flushed
В този магазин е безумно скъпо!
Ето сравнението на един и същ робот (който в момента го няма в посочения от вас сайт, но цената му е
€599.00 (евро!) плюс още 10 евро за доставка до тука.
В китайски сайт със склад в Европа (не се плаща ДДС и пътува за няколко дни до тука) същият робот е  $459.99 (долара!) плюс $5.64 за доставка.
Става дума за ето този, който има и моп:
https://www.myrobotcenter.eu/en/household-robots/vacuum-robots?brand=xiaomi
https://www.gearbest.com/robot-vacuum/pp_954639.html?wid=1640583

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 1 381
Благодаря, Недоволна! Аз гледах цената на Roomba 866, предлага се за 379 евро. Ако доставката е 10 евро, пак ще излезе по-евтино от предложенията в България /масово цената е 1128 лв./

# 74
  • Мнения: 910
Няма спор - цените у нас са по 2,5- че и по 3 някои

Общи условия

Активация на акаунт