Електронни четци - тема 22

  • 48 583
  • 756
  •   1
Отговори
# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ако в момента няма на добри цени, след коледните празници в ebay ще се появят много нежелани нови подаръци, всяка година има на добра цена. И в момента на търг вероятно може да се намери нещо добро. Или просто да се изчака друга промоция, както миналата седмица.

Свиква се много бързо, аз съм в очакване на четвъртия си четец, удобно е, не ми липсва четенето на хартиена книга, нито на таблет. (редовно заспивах и таблетът ме удряше Simple Smile))

# 76
  • Мнения: 5 018
Аз получих моя нов Киндъл, много съм щастлива. Подсветката се регулира и може да се изключва напълно, което не знаех, бях чела, че може само да се намали, но не и да се изключи на 100%. Може би е нововъведение в този модел, знам ли.

Цялата ми Киндъл и Audible библиотека е налична, нямам загубени книги. Получих мейл, че ми дават 6 месеца безплатен Киндъл ънлимитед, а аз бях пуснала вече един тримесечен по 99 цента на месец. Сега ще вляза на чат със съпорта да видим дали мога да ползвам двете промоции една след друга, за да станат общо 8 месеца. Надявам се да се съгласят! Като цяло, много малко от книгите в Ънлимитед плана си струват, но има и интересни неща, така че като цяло сме доволни. Не съм сигурна дали ще го продължа след изтичането на промоцията.

С активирането на новия четец ми пратиха и предложения за добре намалени книги от жанрове и автори, които съм чела и оценявала преди. Хубавото е, че семейно имаме съвпадения на предпочитани жанрове и автори, та всички ползваме общ Киндъл акаунт и една книга я четем и слушаме много хора, всеки на своето устройство.

Новият четец ми е много удобен, интерфейсът е интуитивен и мисля, че ще е много успешен модел.

# 77
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Ееее, много готино ревю, сега съвсем вече нямам търпение.
И аз си активирах Unlimited, довечера ще го разгледам. В момента използвам приложението им на телефона си.

# 78
  • Мнения: 11 818
Аз получих моя нов Киндъл, много съм щастлива. Подсветката се регулира и може да се изключва напълно, което не знаех, бях чела, че може само да се намали, но не и да се изключи на 100%. Може би е нововъведение в този модел, знам ли.
Пробва ли на абсолютен мрак? Вкъщи и предният Paperwhite, и моят Voyage излъчват съвсем лека светлина дори и когато уж е изключена. На мен не ми пречи, но наистина често е дискутирано това и ми стана любопитно!

# 79
  • Мнения: 5 018
Да, в абсолютен мрак - снощи по нощите мъжът ми беше заспал, лампата изключена, а аз от нетърпение си играх с настройките и исках да видя колко максимално мога да затъмня екрана. И смело намялам подсветката, защото уж знам, че не мога да я изключа напълно, и в един момент четецът угасна. Трябваше да изляза в коридора и да увелича светлината мъничко, преди да се върна в спалнята и да продължа с разучаването.

# 80
  • София
  • Мнения: 12 554
Ясмина, цената на Оейзиса се изплаща много много бързо, особено, ако четеш интензивно. Реално това са 23 книги.

# 81
  • Мнения: 19 012
При Paperwhite 2018 наистина вече се гаси изцяло подсветката

# 82
  • Мнения: 5 018
Получих мейл, че ми дават 6 месеца безплатен Киндъл ънлимитед, а аз бях пуснала вече един тримесечен по 99 цента на месец. Сега ще вляза на чат със съпорта да видим дали мога да ползвам двете промоции една след друга, за да станат общо 8 месеца. Надявам се да се съгласят! Като цяло, много малко от книгите в Ънлимитед плана си струват, но има и интересни неща, така че като цяло сме доволни. Не съм сигурна дали ще го продължа след изтичането на промоцията.

Свързах се със съпорта, доста чаках, защото явно са натоварени. Канселираха 3-месечния план, но понеже той може да се активира само веднъж за акаунт, което аз избързах и вече бях направила, направо ми удължиха 6-месечния безплатен ънлимитед до 9 месеца.

# 83
  • Мнения: 34
А аз да ви кажа поогледах се в olx и видях че има обяви за Kindle 4(2018) за около 230лв.с гаранция към Амазон? и вече съвсем се изкушавам, вие какво мислите?

# 84
  • Мнения: 19 012
Ако не ти се чака до следваща промоция в Амазон, взимай

# 85
  • Варна
  • Мнения: 3 245
Ясмина, цената на Оейзиса се изплаща много много бързо, особено, ако четеш интензивно. Реално това са 23 книги.
E, да де, ама Paperwhite се изплаща още по-бързо.Simple Smile Почти три пъти по-бързо с промоцията от мин.седмица.
Досега не са намалявали Oasis, нали? Аз уж следя редовно, а и камилата така казва.
Всъщност някой с Oasis има ли? Как го намира в сравнение с Paperwhite?

А аз да ви кажа поогледах се в olx и видях че има обяви за Kindle 4(2018) за около 230лв.с гаранция към Амазон? и вече съвсем се изкушавам, вие какво мислите?
Какво значи "гаранция към Амазон"? Че ти ще си го регистрираш на твой акаунт ли?

# 86
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Аз бих изчакала на boxing day пускат пак разпродажби и предполагам че пак ще го намалят

# 87
  • Мнения: 34

А аз да ви кажа поогледах се в olx и видях че има обяви за Kindle 4(2018) за около 230лв.с гаранция към Амазон? и вече съвсем се изкушавам, вие какво мислите?
Какво значи "гаранция към Амазон"? Че ти ще си го регистрираш на твой акаунт ли?
[/quote]

Ами те пишат че се регистрирал самия таблет и така започва да му тече гаранцията, вярно ли е? Аз за това пиша първо тук, преди да се впусна да копувам, защото за някой може да не е скъпа покупка, но за мен си е Simple Smile

# 88
  • Мнения: 18 447
Във въпросите и отговорите на Амазон обаче хора твърдят, че от съпорта казват, че гаранцията (1г.) започва да тече от датата на изпращане на устройството. За 10 лв. от реалната цена по-малко, не бих си взела четец от олх. Че и доставката от Германия ще е 3 лв., за разлика от 5.50 по Еконт.

# 89
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами то е логично да тече от датата на изпращането, а не на регистрирането. Ако беше второто какво ти пречи да не го регистрираш изобщо или да го регистрираш след половин година? Тая регистрация нужна ли е за функционирането на четеца?

Общи условия

Активация на акаунт