"ДЪРЗОСТ И КРАСОТА"-тема 83: "Сагата продължава"

  • 31 583
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 279
Този сериал дали някога ще свърши?

# 46
  • Мнения: 1 604
Този сериал дали някога ще свърши?
Ще свърши, ама не и през идната седмица, когато ще се "насладим" на нови интересни епизоди. Ще видим отново Тейлър да се оплаква от Брук, новият доктор ще я целуне и ще иска от Брук да се извинява на Тейлър.
Хоуп и Стефи ще спорят за нещо, а Лиам ще се прави на посредник. Но нещата бързо ще излязат извън контрол. И други неща като Уайът и Сали, които ще изразят любовта си един към друг, докато правят заедно йога упражнения?!?

# 47
  • Мнения: 906
Брук е същинска вещица. Уж Тейлър се води обсебена от нея задето постоянно се тръшка, че й е откраднала мъжа, а в момента Брук не може да спре да мисли за насладата да държи Тейлър в ръцете си. Как само обикаля насам-натам и прави намеци на други хора да я предадат и дори се опитва да създаде любопитство у незапознатите с тайната, за да им я разкрие и на тях. И съответно все някой да предаде Тейлър на ченгетата, а тя да излезе чиста пред Ридж. Като толкова искаш да я видиш зад решетките отиди и я предай ти, жено, стига си въртяла от вечните си интриги!

По отношение на Тейлър- в последните епизоди е наслада да я гледам до каква степен сама си осъзнава колко е излязла извън контрол и се е съсипала, а съответно и да желае да се промени. Тя вече признава, че не е светицата, каквато я водеше Стефани, чудно дали някога и Брук ще успее да даде обективна самооценка на себе си и на деянията си. Всъщност... защо да го прави след като така или иначе всички й се кланят, някои даже буквално?

Този Бел тотално съсипа сериала. Тези дни в чужд форум мернах клипчета, които ми припомниха колко. Ставаше въпрос за коледен епизод, в който Ридж и Тейлър бяха безумно щастливи заедно въпреки факта, че Брук беше бременна уж с неговото дете (Бриджит). А Брук се беше самопоканила на празненството и всички я гледаха с презрение, а Бил Спенсър старши даже й каза, че навремето жени като нея биха се скрили в гората, вместо да се натрисат на прием, на който не са желани. Дори и самата Брук осъзна колко са големи Ридж и Тейлър като двойка щом ги видя един с друг, затова и си тръгна, а Стефани, разбира се, я изпрати с победоносните си думи.
В този сериал някога възгледите бяха толкова истински...

# 48
  • Мнения: 1 604
Този Бел тотално съсипа сериала. Тези дни в чужд форум мернах клипчета, които ми припомниха колко. Ставаше въпрос за коледен епизод, в който Ридж и Тейлър бяха безумно щастливи заедно въпреки факта, че Брук беше бременна уж с неговото дете (Бриджит). А Брук се беше самопоканила на празненството и всички я гледаха с презрение, а Бил Спенсър старши даже й каза, че навремето жени като нея биха се скрили в гората, вместо да се натрисат на прием, на който не са желани. Дори и самата Брук осъзна колко са големи Ридж и Тейлър като двойка щом ги видя един с друг, затова и си тръгна, а Стефани, разбира се, я изпрати с победоносните си думи.
В този сериал някога възгледите бяха толкова истински...
Още по онова време сериалът си беше горе-долу същата работа, но беше по-интересен, защото още не се бяха женили всички помежду си по 5-6 пъти. А и сценаристите не се свеняха толкова да поставят героите в по-драматични ситуации с не толкова приятни изходи като сега.
Много добре си спомням епизода, Брук наистина беше отхвърлена от всички. Само оставаше да и зашият една алена буква, за да се срами навеки. Всички, които до един бяха "невинни" и "добродетелни". Като се започне със Стефани, която още в онези времена се знаеше, че е забременяла от Ерик, та така са се оженили. Какво ли би трябвало да правят жени като нея навремето?

# 49
  • Мнения: 906
Това на Стефани беше единичен гаф от младостта. Плюс това Ерик добре е намазал покрай брака си с богаташката, за разлика от мъжете в милионите случаи с Брук, която си беше златотърсачка от самото начало и накрая не само взе да прави гаф след гаф, ами и забогатя покрай глупостта на същите тия мъже.

Но нека да погледнем настоящите епизоди. Ще оставя настрани темата за това колко противни са тя и Хоуп и ще акцентирам над голямото нещо, което се задава. Има спойлери, че в епизод 8000 ще се случи нещо неочаквано, което ще засегне всички семейства. Също така се говори, че Аника Ноел (Хоуп) ще излиза от сериала, също както вече си е ясно, че е излязъл и Джейкъб Янг (Рик). И най-широко разпространените теории са, че някой от тях ще умре. Също така се говори, че може Тейлър или новият й възлюбен да са замесени. Аз лично не искам нищо такова не само защото ми писна Бел да мачка персонажа на Тейлър, а и защото изобщо не ми се гледат страданията на Брук.

# 50
  • Мнения: 1 604
Това на Стефани беше единичен гаф от младостта.
Но нека да погледнем настоящите епизоди. Ще оставя настрани темата за това колко противни са тя и Хоуп и ще акцентирам над голямото нещо, което се задава. Има спойлери, че в епизод 8000 ще се случи нещо неочаквано, което ще засегне всички семейства. Също така се говори, че Аника Ноел (Хоуп) ще излиза от сериала, също както вече си е ясно, че е излязъл и Джейкъб Янг (Рик). И най-широко разпространените теории са, че някой от тях ще умре. Също така се говори, че може Тейлър или новият й възлюбен да са замесени. Аз лично не искам нищо такова не само защото ми писна Бел да мачка персонажа на Тейлър, а и защото изобщо не ми се гледат страданията на Брук.
Стефани много гафове е направила, но да я оставим засега.

Аз много не ги следя спойлърите, че доста от тях се оказват неверни.
Но бях останала с впечатлението, че Стефи временно ще напусне, защото актрисата е бременна.
При всички положения обаче изглежда, че нещо неприятно ще се случи покрай Тейлър. Съжалявам, че ще е неприятно за съфорумник.
Вероятно няма да пострада бебето на Хоуп, защото са търсили близнаци за сериала. Но всички се подготвят за някаква трагедия.

# 51
  • Мнения: 906
Стефани много гафове е направила, но да я оставим засега.

Аз много не ги следя спойлърите, че доста от тях се оказват неверни.
Но бях останала с впечатлението, че Стефи временно ще напусне, защото актрисата е бременна.
При всички положения обаче изглежда, че нещо неприятно ще се случи покрай Тейлър. Съжалявам, че ще е неприятно за съфорумник.
Вероятно няма да пострада бебето на Хоуп, защото са търсили близнаци за сериала. Но всички се подготвят за някаква трагедия.
Става въпрос за гафове в стил Брук, в които да е изглеждала като лека жена, която трябва да се скрие в гората. На Стефани й е само онова от младостта.

Бебето на Хоуп според мен ще оцелее, но е възможно тя да умре при раждането или при някакъв друг случай. Ще е голяма драма така или иначе. Но пък Лиъм си го знаем, че ще страда малко и ще скочи към другата си опция, за да си отглежда двете деца с нея.

# 52
  • Мнения: 400
На Форестър69 му е въпрос на време да се появи пак. Grinning
Ето ме Popcorn
Бях са отказал да пиша в тази тема,защото ми ПИСНА това неистово драпане на "авторката"
да прави темата от 10 години Sick Всяко нещо си има граници Sick
Не само,че я прави от цяла вечност,ами дори в миналата тема не беше писАла изобщо Naughty
Както забелязвЪм и в тази също Naughty И изведнъж се оказва,че персоната е чакАла заветния ден,час,минута и секунда в които бъдат изписани 3-4 мнения от 49 страница и оп!немедлено нова тема Sick Сакън,да не би някой да я превари Sick
Но тъй като забелязвЪм,че съм изключително желан събеседник(което е напълно логично),реших да дода Naughty

Надявам се от драмата,която се очаква около 8000 епизод
да пукне "света" тейлар.Това изключително долно същество трябва да изчезне веднаж завинаги от сюжета.
Дали да не й мине валяк през тиквата,че да сме сигурни,че няма да възкръсне за 69 път?
Видяхте ли с какво същество се сношава в момента баба ви Джукла? hahaha hahaha hahaha
Толкова е гнусна,отивам да повърна Sick Sick Sick

# 53
  • Мнения: 194
На Форестър69 му е въпрос на време да се появи пак. Grinning
Ето ме Popcorn
Бях са отказал да пиша в тази тема,защото ми ПИСНА това неистово драпане на "авторката"
да прави темата от 10 години Sick Всяко нещо си има граници Sick
Не само,че я прави от цяла вечност,ами дори в миналата тема не беше писАла изобщо Naughty
Както забелязвЪм и в тази също Naughty И изведнъж се оказва,че персоната е чакАла заветния ден,час,минута и секунда в които бъдат изписани 3-4 мнения от 49 страница и оп!немедлено нова тема Sick Сакън,да не би някой да я превари Sick
Но тъй като забелязвЪм,че съм изключително желан събеседник(което е напълно логично),реших да дода Naughty

Надявам се от драмата,която се очаква около 8000 епизод
да пукне "света" тейлар.Това изключително долно същество трябва да изчезне веднаж завинаги от сюжета.
Дали да не й мине валяк през тиквата,че да сме сигурни,че няма да възкръсне за 69 път?
Видяхте ли с какво същество се сношава в момента баба ви Джукла? hahaha hahaha hahaha
Толкова е гнусна,отивам да повърна Sick Sick Sick


Здравейте, Forrester69, приятно ми е да се запознаем (от доста време чета Ваши коментари). Радвам се, че ще коментирате и в тема 83.

Аз много-много не разбрах с кого е сега Тейлър, но за разлика от Вас, аз харесвам персонажа (както и Брук). Никога не съм бил съгласен с обидите към която и да е от двете, аз по-скоро съм против Ридж, затова че цял живот си играеше и с двете.

Последна редакция: пт, 21 дек 2018, 10:48 от Georgi_Ivanov1996

# 54
  • Мнения: 1 604
Аз много-много не разбрах с кого е сега Тейлър, но за разлика от Вас, аз харесвам персонажа (както и Брук).
Тейлър засега не е с никого освен ако е нямало бързо развитие в последните 2 епизода. Бащата на Зоуи (нова персона, която е популярна засега единствено заради котката си) се увърта около нея, но май се интересува най-вече от парите й.
Тейлър не я харесах от първия епизод, в който се появи, но чак пък валяк ... Истината е, че нейното завръщане допринесе доста повече за драмата, отколкото уж експлозивното завръщане на Шийла. Ако са верни слуховете за 8000 епизод, може да се очаква драма от типа на Шийла, когато простреля Тейлър и Брук. Нищо чудно да пострадат и хора от семейството й.

# 55
  • Мнения: 1 604
Става въпрос за гафове в стил Брук, в които да е изглеждала като лека жена, която трябва да се скрие в гората. На Стефани й е само онова от младостта.

Бебето на Хоуп според мен ще оцелее, но е възможно тя да умре при раждането или при някакъв друг случай. Ще е голяма драма така или иначе. Но пък Лиъм си го знаем, че ще страда малко и ще скочи към другата си опция, за да си отглежда двете деца с нея.
По мое мнение, а и не само мое, Брук никога не е изглеждала като "лека жена".
На Стефани онова от младостта й продължи 30 години, че и повече, докато го разкрие. Когато се разведоха с Ерик, тя го каза - 30 години брак, но това да го забравим.
Според мен Тейлър в суматохата ще нарани или Стефи, или Кели.

# 56
  • Мнения: 906
Определено може да се нарече лека жена някоя не много богата от долината, която си мечтае за света на богаташите и в следващите години се урежда там като спи със син и баща му, след това продължава да се забива с роднините и с лекота минава другия брат, след това новопоявилия се брат, да не забравяме че дори изчака дъщеря си да порастне, за да спи и с двама от съпрузите й. И в промеждутъците на това още няколко мъже. И да, Тейлър също се показа като лека жена покрай своите подобни действия, но тя поне не им разбиваше браковете на тези заблеяни мъже. Стефани обаче си е само с една изцепка, а това че истината се е разкрила след 100 години не показва, че тя е била такава и през тези години. Да не говорим, че това беше една от първите простотии, които Бел направи с цел да съсипе главните хейтърки на Брук и така да се води, че не само тя е вършила неправилни неща. Иначе в първите 10-15 години от сериала тя си беше основната развратница. А да, да не забравяме, че Ридж се оказа син на друг, за да може с Бриджит да тръгнат да се залюбват.Flushed

Иначе силно се надявам в новите епизоди Тейлър да не направи нищо на Хоуп или бебето. Доколкото разбрах сюжетът ще се развие на някакъв остров, на който Хоуп ще отиде- какво въобще би търсила Тейлър там? Е, като на сапунка ще й измислят причина, но ще е изключително голяма тъпотия ако продължат да мачкат някога достойния персонаж така. Брук по-достойна няма да стане, мистър Бел.

# 57
  • Мнения: 1 604
Определено може да се нарече лека жена някоя не много богата от долината, която си мечтае за света на богаташите и в следващите години се урежда там като спи със син и баща му, след това продължава да се забива с роднините и с лекота минава другия брат, след това новопоявилия се брат, да не забравяме че дори изчака дъщеря си да порастне, за да спи и с двама от съпрузите й. И в промеждутъците на това още няколко мъже. И да, Тейлър също се показа като лека жена покрай своите подобни действия, но тя поне не им разбиваше браковете на тези заблеяни мъже. Стефани обаче си е само с една изцепка, а това че истината се е разкрила след 100 години не показва, че тя е била такава и през тези години. Да не говорим, че това беше една от първите простотии, които Бел направи с цел да съсипе главните хейтърки на Брук и така да се води, че не само тя е вършила неправилни неща. Иначе в първите 10-15 години от сериала тя си беше основната развратница. А да, да не забравяме, че Ридж се оказа син на друг, за да може с Бриджит да тръгнат да се залюбват.Flushed

Иначе силно се надявам в новите епизоди Тейлър да не направи нищо на Хоуп или бебето. Доколкото разбрах сюжетът ще се развие на някакъв остров, на който Хоуп ще отиде- какво въобще би търсила Тейлър там? Е, като на сапунка ще й измислят причина, но ще е изключително голяма тъпотия ако продължат да мачкат някога достойния персонаж така. Брук по-достойна няма да стане, мистър Бел.
Аз не твърдя, че Тейлър ще е там, имам такова предчувствие. Доверявам се някак, защото подхвърлих на шега, че Тейлър е застреляла Бил на друго място, пък то се оказа истина.
Иначе за тази "долина" не знам, не съм наясно с класовите им разделения, но не мисля, че би трябвало да се обръща внимание към днешно време. Брук си беше от почтено семейство, завършила колеж, с добри перспективи за работа като химик. Брат й стана адвокат. Като цяло доста по-престижни професии от драскачи на рокли.

# 58
  • Мнения: 906
'Долината' е думата, която любимата кралица Стефани използваше. Но коментарът ми си запазва значението дори и да оставим настрани кой къде е бил в йерархията. Simple Smile
Гледам, че Тейлър вече присъства в новото интро на ДиК. Значи най-накрая се е върнала на постоянен статус. Новото й гадже също е там. Това ме навежда на мисълта, че може би доста повече ще ги показват т.е надали някой от тях просто ще направи нещо на Хоуп или бебето и ще отиде в затвора или лудница.
Колкото и да ми се иска да го харесвам този нов доктор и начинът, по който оценява Тейлър, ми е трудно. Има нещо съмнително в него. Според мен я преследва заради парите, но не е изключено наистина да се влюби в нея с времето.

# 59
  • Мнения: 1 604
'Долината' е думата, която любимата кралица Стефани използваше. Но коментарът ми си запазва значението дори и да оставим настрани кой къде е бил в йерархията. Simple Smile
Гледам, че Тейлър вече присъства в новото интро на ДиК. Значи най-накрая се е върнала на постоянен статус. Новото й гадже също е там. Това ме навежда на мисълта, че може би доста повече ще ги показват т.е надали някой от тях просто ще направи нещо на Хоуп или бебето и ще отиде в затвора или лудница.
Колкото и да ми се иска да го харесвам този нов доктор и начинът, по който оценява Тейлър, ми е трудно. Има нещо съмнително в него. Според мен я преследва заради парите, но не е изключено наистина да се влюби в нея с времето.
Знам за "долината", ама винаги ми се е виждало абсурдно.
Най-новите спекулации са, че докторът ще открадне бебето на Хоуп и ще го даде на Стефи, която е луднала в момента по идеята да осинови сестричка за Кели. Луднала е силно казано, защото идеята се появи тази седмица изневиделица.
Били в интрото казваш, аз интрото го прескачам, ама това може да е показателно. Не ми изглеждат като вероятна бъдеща двойка с тия криви целувки. По-скоро ми се струва, че може да пратят доктора при Дийкън в затвора, че той нали единствен е там.

Общи условия

Активация на акаунт