"ДЪРЗОСТ И КРАСОТА"-тема 83: "Сагата продължава"

  • 31 607
  • 736
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 604
Тая последна сцена с Томас и Дъглас беше ужасна. Не знам какво вече си мислят сценаристите.
Като му се развика лудият и малкото вдигна ръце пред лицето си: "Тате, не!"

# 526
  • Мнения: 1 604
Хоуп и Лиам се притесняват в умерени граници за Томас. Лиам дори се преструва, че работи, но интернетът му е слаб, та има време за приказки. Хоуп го попита какво мисли за идеята Дъглас да живее с тях. После като добра съпруга Хоуп остави Лиам да работи и отиде да вземе нещо от къщата на Стефи.
Дъглас е при Ридж и Брук. Брук вече почти не обръща внимание на приказките на Ридж, който е голям досадник: „Как можеш да кажеш, че Томас не знае как да се грижи за сина си?!“
Томас е у Вини, седи на копютъра и разучава законите за анулиране на брак.
На Вини вече му е писнало и е подготвил цял списък с оплаквания:
1) Постоянно разхвърляш
2) Опоска ми хладилника
3) Защо ми ползваш нещата?
Томас (гол до кръста): „Ама аз дойдох само с дрехите на гърба си.“ Вини: „ И сега си с моите дрехи на ... тялото си.“ Laughing
Томас му даде кредитната си карта и си продължи заниманията. Надъхва се срещу Дъглас, имал сметки да урежда с малкото „джереме“, което си отворило устата и му провалило живота.
После се обади на Амелия (бавачката), която трябваше да изведе Дъглас на разходка, и я накара да го доведе при него. Тъпата Амелия го заведе и ги остави насаме. Така се стигна до оная грозна сцена.

# 527
  • Мнения: 183
В началото ми бе много интересен...Бях луд по Кари Мичъм//Дона Логън// и по Фелиша//Колин Дион///..
За жалост и двете актриси бяха сменени по-късно...Като сюжетна линия ме кефеше иторията с Анжела Форестер//Джудит Борни///.И историята с бащата на Джейк Маклейн-Бен//Джон Брандън//и чичото на Джейк//Чък Валинг///..Харесвам още оригиналната Бет Логън///Нанси Бърнет//.А покойната Дарлен Конъли///Сали Спектра/// също бе невероятна...

# 528
  • Мнения: 194
...И историята с бащата на Джейк Маклейн-Бен//Джон Брандън//и чичото на Джейк//Чък Валинг///...

Точно тази история и аз я помня. И по-точно сериите, в които Джейк разбра, че чичо му Чарли е блудствал, а не баща му, и оня го завърза и го остави да умре при изгорелите газове на колата си. Имаше любовни истории с Фелиша, Дона и Мейси.

Интересното е, че от 2007 г. насам Джейк работи за Форестър. Именно негови бяха снимките на ръката на Сторм, който стреля по Стефани. Оттогава го дават 1-2 пъти в годината, за около 20 секунди, как подготвя ревюта или поправя нещо в електричеството (както беше при злополуката с Айви). Той е от героите, които ми се иска да го върнат (като редовен герой).

# 529
  • Мнения: 183
Спомням си преди време четох че като питали актрисата Джоана Джонсън през 1989 година да каже нещо за сериала,тя хапливо отвърнала:
-Че защо мен питате!!!В крайна сметка аз се снимах в него само 220 епизода...Нищо не мога да ви кажа...

# 530
  • Мнения: 183
...И историята с бащата на Джейк Маклейн-Бен//Джон Брандън//и чичото на Джейк//Чък Валинг///...

Точно тази история и аз я помня. И по-точно сериите, в които Джейк разбра, че чичо му Чарли е блудствал, а не баща му, и оня го завърза и го остави да умре при изгорелите газове на колата си. Имаше любовни истории с Фелиша, Дона и Мейси.

Интересното е, че от 2007 г. насам Джейк работи за Форестър. Именно негови бяха снимките на ръката на Сторм, който стреля по Стефани. Оттогава го дават 1-2 пъти в годината, за около 20 секунди, как подготвя ревюта или поправя нещо в електричеството (както беше при злополуката с Айви). Той е от героите, които ми се иска да го върнат (като редовен герой).


Ами сестра му в сериала Марго беше страшна мадама..А чичото се самоуби накрая а Марго спаси брат си...Джейк се играе от актьора Тод Маккей..В интервю той беше заявил че няма да се върне никога за постоянно в сериала,тъй като работата по снимките е изтощителна...Затова се появява рядко вече като гостува в някой друг епизод...Между другото екранната му майка се играеше от известната актриса Типи Хедрен...

# 531
  • Мнения: 1 604
Увеличаваме се, много добре!

Ами случи се.
Хоуп първо се отби у Брук и Ридж, но Ридж го прие - Хоуп не иска да има нищо общо с него.
Томас първо изплаши малко Дъглас, ама после уж и той го прие. Прегърна това сладурче и му каза, че го обича. След като Дъглас му каза, че му липсвал баща му, осъзна се за няколко части от секундата.
Амелия беше разтревожена и отиде при Ридж и Брук, Ридж пак му звъни, ама разбраха какви ги върши.
Томас разбра от Дъглас, че Хоуп в къщата с урвата. (Не знам как, Дъглас не би трябвало да знае.)
И Томас хукна. Там се срещна с Хоуп, тя избяга, той я последва.
Ридж и Брук самостоятелно пристигат там. Томас и Хоуп са край урвата. Брук се хвърли между двамата: "Махни се от дъщеря ми!" И го бутна някак, не нарочно.
Ридж видя.
Томас лежи долу.

# 532
# 533
  • Мнения: 1 890
Томас и Хоуп са край урвата. Брук се хвърли между двамата: "Махни се от дъщеря ми!" И го бутна някак, не нарочно.
Ридж видя.

Айде нова драма между Рич и Брук... Може би развод.
Радвам се, че сериала се е размърдал.

# 534
  • Мнения: 1 604
Айде нова драма между Рич и Брук... Може би развод.
Не ми се вярва много. После няма какво да ги правят. Сигурно ще са викове и взаимни обвинения.
После сигурно Томас ще се свести, ще си признае прегрешенията. Ще каже, че Брук просто се е опитвала да го махне от себе си (то така си и беше).
Нормални ДиК работи ...Simple Smile

# 535
  • Мнения: 194
Преди няколко дни прочетох в една фейсбук ФЕН страница ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, че Томас има тумор, и затова е станал такъв в последните месеци.

# 536
  • Мнения: 1 604
Преди няколко дни прочетох в една фейсбук ФЕН страница ПРЕДПОЛОЖЕНИЯ, че Томас има тумор, и затова е станал такъв в последните месеци.
Много не им вярвам. Например за Томас, ако го е имал, Дъглас магически го излекува вчера.
Като тръгна да търси Хоуп, вече беше нормален и осъзнаваше. Тя нямаше как да знае, затуй се разтича.

Аз пък мернах, че ще имаме "Бягство от затвора". Simple Smile Шона щяла да освобождава Фло. Simple Smile

# 537
  • Мнения: 1 604
Промото

Скрит текст:

# 538
  • Мнения: 183
Рич вече не се играе от Рон Мос...Интересно ми е кой изпълнява сега ролята на Торн...Последно като гледах беше Уинзър Хармън....Преди него играеха Клейтън Норкрост и Джеф Трахта...

# 539
  • Мнения: 1 604
Рич вече не се играе от Рон Мос...Интересно ми е кой изпълнява сега ролята на Торн...Последно като гледах беше Уинзър Хармън....Преди него играеха Клейтън Норкрост и Джеф Трахта...
Сега никой. Дойде един Инго ли беше някой си. (Хората го знаят от друга сапунка.)  Каза: "Аз съм влюбен в Брук отдавна." Брук не му се върза. (Дори беше станал дизайнер. Някакви шалчта имаше, не се шегувам.) После се влюби в Кейти. Кейти беше разведена. И се ожениха, и имаше процес за настойничеството над Уил. И го спечелиха (Кейти и Торн). И после Бил стана добър, Торн каза, че още не е преглътнал травмата с Дарла и Али. Разведоха се или се анулираха. И си тръгна.

Доста глупаво звучи, като го резюмираш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт