"ДЪРЗОСТ И КРАСОТА"-тема 83: "Сагата продължава"

  • 31 661
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 183
https://m.youtube.com/watch?v=xt42eCi3N5I

Да си припомним малко първите серии.В линка клипче със сцена между Хелън Лоугън/Лесли Уудс/,бабата на Брук и Бет Лоугън/Нанси Бърнет/..Лесли Уудс/1910-2003/ е много убедителна като страдащата от амнезия баба на Брук..

# 706
  • Мнения: 183
В началото сериала беше симпатичен.Тогава бях много малък,но го гледах с интерес.Така до 2008 година,когато сюжетът се скапа тотално.Повечето от актьорите бяха подменени,други пък се преселиха в по-добрият свят.И така върха на тъпотията беше историите с Боби Иикс и Хънтър Тайло,които умираха няколко пъти и после,понеже на актрисите им скимнало да се върнат,хоп,оказало се че са оживели по някакви неведоми пътища господни..Другата простотия,която ме отказа да гледам новите серии.В близо 3000 епизода Брук и Стефани бяха върли врагове,а накрая станаха първи приятелки,че даже Брук се разрева,когато Стефани почина,което беше върхът на простотията..

# 707
  • Мнения: 907
Ще се завръщаме явно към старите ленти (не само в YouTube Grinning ). Очаква се след толкова години Тейлър и Ридж да се съберат отново. А Брук може би ще се връща при... Дийкън.

# 708
  • Мнения: 1 923
Ще се завръщаме явно към старите ленти (не само в YouTube Grinning ). Очаква се след толкова години Тейлър и Ридж да се съберат отново. А Брук може би ще се връща при... Дийкън.
Те бая дърти, че да се връщаме пак назад. Бриджит нямаше ли дете от Дикън... за Брук знам, че има, ама за Бриджит съм забравила. Grinning

# 709
  • Мнения: 907
Ще се завръщаме явно към старите ленти (не само в YouTube Grinning ). Очаква се след толкова години Тейлър и Ридж да се съберат отново. А Брук може би ще се връща при... Дийкън.
Те бая дърти, че да се връщаме пак назад. Бриджит нямаше ли дете от Дикън... за Брук знам, че има, ама за Бриджит съм забравила. Grinning
Не, Бриджит има само детето от Оуен, за което продуцентът и сценаристите умишлено не се сещат, защото иначе ще трябва да покажат внук-тийнейджър на Брук.Laughing За сметка на това първото внуче на Тейлър и Ридж си расте... само да не го бяха пробутали при Хоуп да го отглежда.
Ерик и Стефани до последно се събраха и разделяха, а Ерик е склонен да го прави и до днес... Няма твърде дърти герои в Дързост и красота.Laughing

# 710
  • Мнения: 1 923
Joy
А какво става със Стефи и тоя новия ръб, за когото уж се омъжи? Чудя се нея няма ли да я завъртя пак към Бил, който се при сеща от време на време, че тя му е слабост и винаги я е обичал. Grinning Всъщност и целият сериал ДиК се крепи на това последното. Grinning

# 711
  • Мнения: 6
Между другото сценаристите напоследък са доста семпли от към идеи. Аз имам толкова много идеи за драма и заплетени интриги между героите. За разлика от "Докато свят светува" тук в цял Лос Анжелис се върти интригата около няколко герои и ако дойдат нови те все се оказват роднини на някого.

Ето една от идеите ми: Врщат се Рик и Мая. И познайте - Мая се оказва бременна. Ама наистина бременна. И в последствие се оказва, че това въобще не е Майрън. Истинският Майрън първо не е транссексуален и е е отвлечен в чужбина, малтретиран и си е загубил паметта. И естествено Шийла има нещо общо. Хахахахаха.

# 712
  • Мнения: 907
Joy
А какво става със Стефи и тоя новия ръб, за когото уж се омъжи? Чудя се нея няма ли да я завъртя пак към Бил, който се при сеща от време на време, че тя му е слабост и винаги я е обичал. Grinning Всъщност и целият сериал ДиК се крепи на това последното. Grinning
Мъжа на Стефи се оказа син на Шийла.Satisfied Голяма драма настана, че Форестър са се сродили с нея, на самия Фин като на дете му е забранено да се вижда с нея, същата работа се опитват да наложат и на Хоуп за Дийкън.
Бил напоследък нещо го няма. Не знам дали актьора не си е взел почивка или може би му приключва договора?

Сериала иначе наистина си е 'семпъл', но това си е от години. Забелязва се колко важни са били персонажи като Стефани, които да респектират дори и само с присъствието си. Към днешна дата всеки си прави каквото ти иска или по-скоро каквото на момента им е хрумнало на сценаристите и великия продуцент. Морал няма, а когато някой се опитва да проповядва такъв изглежда смешен, като се имат в предвид неговите дела.

# 713
  • Мнения: 183
Искам да попитам дали актрисата Кимбърлин Браун участва в новите серии???

# 714
  • Мнения: 907
Искам да попитам дали актрисата Кимбърлин Браун участва в новите серии???
Да, участва. Дори е свекърва на Стефи. Satisfied

Идвам да кажа колко недоволен съм, че за пореден път ще събират Ридж и Тейлър не като хората. Да се изкара Брук виновна за нещо, за което не е, а после на Ридж да му се внуши, че Тейлър е по-добра... ами просто не е това начина.

# 715
  • Мнения: 907
Най-накрая тръгнаха да връщат Тейлър към оригиналния й вид на нормална, стабилна жена, която гледа на такива като Брук спокойно и с насмешка, вместо да обикаля насам-натам и истерично да се обяснява.Laughing Жалко, че не е с Хънтър Тайло.
Брук пък се мъчат да я правят като Стефани като че ли. Възрастна жена, която се притеснява, че мъжа й може да бъде отмъкнат от мъжемелачка като Тейлър, която 'й е причинила толкова много през годините' (да, точно такива й бяха думите Laughing ). Дори обикаля по домовете баш като баба Стефка, за да се увери, че безценния Ридж ще остане в гнездото.

# 716
  • Мнения: 1 923
Най-накрая тръгнаха да връщат Тейлър към оригиналния й вид на нормална, стабилна жена, която гледа на такива като Брук спокойно и с насмешка, вместо да обикаля насам-натам и истерично да се обяснява.Laughing Жалко, че не е с Хънтър Тайло.
Брук пък се мъчат да я правят като Стефани като че ли. Възрастна жена, която се притеснява, че мъжа й може да бъде отмъкнат от мъжемелачка като Тейлър, която 'й е причинила толкова много през годините' (да, точно такива й бяха думите Laughing ). Дори обикаля по домовете баш като баба Стефка, за да се увери, че безценния Ридж ще остане в гнездото.
Тейлър и мъжемелачка... За разлика от Брук, Тейлър е на светлинни години от глупостите на Брук. Първата преспа с всички гаджета и съпрузи на щерките си и сестрите си и дори и деца им роди. За другите няма смисъл да се напомня Joy

# 717
  • Мнения: 907
Laughing
Най-накрая тръгнаха да връщат Тейлър към оригиналния й вид на нормална, стабилна жена, която гледа на такива като Брук спокойно и с насмешка, вместо да обикаля насам-натам и истерично да се обяснява.Laughing Жалко, че не е с Хънтър Тайло.
Брук пък се мъчат да я правят като Стефани като че ли. Възрастна жена, която се притеснява, че мъжа й може да бъде отмъкнат от мъжемелачка като Тейлър, която 'й е причинила толкова много през годините' (да, точно такива й бяха думите Laughing ). Дори обикаля по домовете баш като баба Стефка, за да се увери, че безценния Ридж ще остане в гнездото.
Тейлър и мъжемелачка... За разлика от Брук, Тейлър е на светлинни години от глупостите на Брук. Първата преспа с всички гаджета и съпрузи на щерките си и сестрите си и дори и деца им роди. За другите няма смисъл да се напомня Joy
Не е използвана точно думата мъжемелачка, но намека беше такъв. Тейлър е мръсницата, която може да се възползва от разклащането в брака на Брук и Ридж, за да си отмъкне мъжа. Laughing А Брук, която на тази възраст вече разбираемо не разполага с най-голямото оръжие, стои и трепери. Иронията е на макс.Laughing
На Тейлър трябва да й измислят някакво здравословно оправдание за всички работи, които ги свърши след като се оказа жива. Мигом ще й се върне блясъка, защото сега е малко смешно да се преструваме, че е пълен антипод на Брук.

# 718
  • Мнения: 6 159
....... А Брук, която на тази възраст вече разбираемо не разполага с най-голямото оръжие, стои и трепери. Иронията е на макс.Laughing
На Тейлър трябва да й измислят някакво здравословно оправдание за всички работи, които ги свърши след като се оказа жива. Мигом ще й се върне блясъка, защото сега е малко смешно да се преструваме, че е пълен антипод на Брук.

Joy Щом Брук вече е бабушка , то и Тейлър си е на възраст след менопауза  и независимо от това ,че вероятно са взели по-млада актриса /още не съм я гледала/ , ще е комично  ако се разлита  като девойче .
А колкото до децата  кой от кого е родил , никой не може да счупи тъпомера на сценаристите , защото Тейлър роди от Брук /инвитро гафчето/ Joy   Какво стана с това дете ?

# 719
  • Мнения: 907
....... А Брук, която на тази възраст вече разбираемо не разполага с най-голямото оръжие, стои и трепери. Иронията е на макс.Laughing
На Тейлър трябва да й измислят някакво здравословно оправдание за всички работи, които ги свърши след като се оказа жива. Мигом ще й се върне блясъка, защото сега е малко смешно да се преструваме, че е пълен антипод на Брук.

Joy Щом Брук вече е бабушка , то и Тейлър си е на възраст след менопауза  и независимо от това ,че вероятно са взели по-млада актриса /още не съм я гледала/ , ще е комично  ако се разлита  като девойче .
А колкото до децата  кой от кого е родил , никой не може да счупи тъпомера на сценаристите , защото Тейлър роди от Брук /инвитро гафчето/ Joy   Какво стана с това дете ?
И двете са баби вече, щом даже имат и внуци. Но Брук е тази, която си е загубила оръжието т.е сексапила. Тейлър обикновено не залага на това.
Джак Общи е заличен от историята, като много други неща, които не са интересни на продуцента. Като например първия син на Дийкън, който дори и да беше порастнал естествено пред камерата вече трябва да е към 22-23-годишен т.е Брук можеше да е баба и на голям мъж.Satisfied

Както и да е, дойдох на напиша колко са ми интересни новите епизоди, което не се случва често. Само за няколко серии настъпиха промени в сюжетите и в дългоочаквани отношения между героите. Тейлър, която отново си е същата милосърдна и дори леко наивна психиатърка от 90те, изведнъж убеди Стефи да позволи на Шийла да се сближи със семейството. Така си празнуваха Коледа с Шийла.Satisfied Тя дочу разговор, че Тейлър още обича Ридж или нещо от тоя сорт, а в следващия епизод Брук реши да й се отвори. Така вкараха Шийла в Stephanie mode и тя започна да защитава позициите на Тейлър и да плюе Брук. Каза й всички истини, които и баба Стефка говореше през годините, вкл. класиката за slut from the valley. Брук я заплаши, че ще й прекрати отношенията със семейството и това пък отключи истинската Шийла- веднага състави план да размени етикетите на бутилките алкохол и заради това в следващите епизоди Брук неволно ще се напие и ще се... забавлява... с Дийкън.Satisfied

Последна редакция: вт, 28 дек 2021, 22:36 от SG7

Общи условия

Активация на акаунт