Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 234
  • 208
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз имам усещането, че самото подстригне води до растене в различни посоки и разрошване, но няма друго спасение.

# 121
  • софия
  • Мнения: 1 305
Това купих вчера за вежди https://www.emag.bg/vaksa-za-vezhdi-l-oreal-paris-brow-pomade-10 … EYASABEgIcFPD_BwE беше на промоция със спиралата от същата серия за 24 лева от Лили, но светлото ми беше светло, взех тъмното което си чернне. Иначе много естествено ги подчертава

# 122
  • Мнения: 31 206
Аз имам усещането, че самото подстригне води до растене в различни посоки и разрошване, но няма друго спасение.
Точно така е. Освен това е и от възрастта, появяват се бели косъмчета, а често те са дебели и остри.

# 123
  • София
  • Мнения: 30 142
Аз имам усещането, че самото подстригне води до растене в различни посоки и разрошване, но няма друго спасение.
Точно така е. Освен това е и от възрастта, появяват се бели косъмчета, а често те са дебели и остри.
Да, и това. Тогава се започва с боядисването, защото няма как да се отскубнат и да се получи дупка т.е. завъртаме се в един постоянен кръг.
Аз напоследък се доверявам на оформяне от специалист, защото точно от махането на такива твърди косми, които са в различни посоки и разрошени, си направих дупки и несъразмерни вежди. Оставих ги хубаво да израстнат и отидох на оформяне.

# 124
  • Мнения: 31 206
Това е начинът да, професионалист след хубаво израстване. Грозно е да ходиш с израстнали, но повечето хора го правят така или иначе и не забелязват такива незначителни неща. А и по-добре рошави и израстнали от нарисувани инстаграм гъсеници - черници.

# 125
  • София
  • Мнения: 30 142
Да, не ми беше комфортно известно време, но в крайна сметка все някога трябваше да станат еднакви, подстригани, боядисани и добре оформени. Боля ме и малко повече, но не е нещо нетърпимо.

# 126
  • Мнения: 479
Забелязах, че една приятелка си боядисва веждите с боя за вежди и така не й се налага всяка сутрин да си ги попълва. Вие боядисвали ли сте си ги и дълготраен ли е ефекта?

# 127
  • Мнения: 31 206
Да, постоянно. Бързо пада обаче. За 10 тина дни.
Сега ми направиха веждите с конец в Chix, страшно доволна съм отново. Боя обаче не си сложих, защото предпочитам да си ги направя сутрин аз с продуктите на Бинефит.

# 128
  • Мнения: 7 574
Кой продукт на Бенефит ти е любим? Аз се чудя дали мога да ги кочбинирам ..

# 129
  • Мнения: 31 206
Да, комбинирам ги.

# 130
  • София
  • Мнения: 30 142
И аз този път се доверих на оформяне с конец + боя. Доволна съм. Боята наистина пада за 10-на дни, но аз на толкова горе-долу ходя на оформяне и боядисвам.

# 131
  • Мнения: 229
Бях в Chix и не съм впечатлена. Може би очаквах повече, но на мен реално си ме оскуба с пинсета повече. Не ми бяха мн прораснали, но друг път като съм ходила за оформяне е мн по-осезаема разлика. Нямаше и разлика от боядисването. Моите са доста тъмни естествено, да не кажа черни и нямаше никаква разлика та ми ги нарисува момичето/

# 132
  • София
  • Мнения: 30 142
Вероятно защото не са били израснали добре.

# 133
  • Мнения: X
Хора отидох при една козметичка и тя ми махна почти цялата вежда (проблема е че не е оформена ами половината вежда  от по широката част на самата вежда я няма )
И сега не знам какво да правя мига ли да накарам косъмчетата да пораснат  по бързо

# 134
  • Мнения: 39 379
Май не.

Общи условия

Активация на акаунт