Вежди – Грижа, оформяне, растеж – Тема 3

  • 25 621
  • 208
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 580
Аз отивам сега на конец и извиване на мигли. За първи път ще си прав извиване на мигли, да видим.

Ейй, супер. Да разкажеш после как е минало. Heart Decoration

# 61
  • Мнения: 31 429
Много съм доволна. Миглите ми са уау. Извити, черни, няма да нося спирала йеее.

# 62
  • Мнения: 1 886
Супер тема! На мен веждите винаги са ми били проблем откакто ги проскубах преди години. После останаха твърде редки. Вероятно трябва да ги пусна повече време и да намеря козметик, който да ги оправи. Търся си във Варна такъв човек, защото вече няколко жени ми ги разсипаха.
Ето и как изглеждат:
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 13 дек 2018, 08:03 от bubanka

# 63
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
bethefirst, аз съм със същия тип вежди, едно към едно! Досега само четях темата, но като видях снимката ти, реших и аз да пиша. Колкото и да ги оставям да растат свободно (сега покрай майчинството си позволявам да съм неглиже), не стават по-гъсти. Единствено някои косъмчета порастват повече на дължина и, разбира се, има доста косъмчета извън основната линия, от които полза няма.

Поддържам ги иначе у дома, веднъж годишно може да посетя козметик за оформянето им, но винаги ми ги правят по-тънки, отколкото искам. Вкъщи с помощта на четчица и ножичка подстригвам дългите косъмчета, а с молив за вежди подчертавам контура им и запълвам пропуските. Козметичка ми е казвала, че с микроблейдинг може да се получи добър ефект за вежди като моите, но колкото направени вежди на живо съм видяла, нито едно изпълнение не ми е харесало. И сега си ходя, както са си.

Видеото от първия пост ми беше много интересно! Мацката ползва такава помада, за която после сте коментирали, но преди това за първата си вежда ползва и някаква боя. Не можах точно да разбера какъв е продуктът, някой, който го е гледал също, може ли да сподели, ако знае?

За извитите мигли: преди по-малко от месец си направих (просто в някакъв момент на умопомрачение реших, че трябва да направя нещо разкрасяващо за себе си, каквото и да е!). Стоят хубаво извити, но тъй като и те са ми рехави като веждите, ефектът не е като след спирала. Трябва ми обем, но, доколкото разбрах, него мога да постигна само чрез допълнителни мигли косъм по косъм, които обаче струват по-скъпо и изискват честа поддръжка.

# 64
  • Мнения: 39 804
Какво представлява тази процедура за извиване на мигли?

# 65
  • Мнения: 31 429
Кератинова процедура с ролка и последваща боя за мигли.

# 66
  • Мнения: 1 285
Колко струва тази процедура?

# 67
  • Мнения: 31 429
50 лв. Трае два месеца, на някои хора можело и три, но аз не вярвам.

# 68
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
За цената зависи от града и от салона. В Русе платих 29 лв, без боядисване обаче, защото моите мигли са си естествено черни.

# 69
  • София
  • Мнения: 747
Моите вежди ги прави един арабин в Красна поляна,за 5 лева.
Допълнително ползвам ет това https://dreamgirlbeauty.blogspot.com/2017/05/impala-eyebrow-powder.html
Може ли координати, моля Simple Smile

# 70
  • Мнения: 286

Здравейте! При мен това е положението след 1година,откакто е направен микроблейдинг.Разочарована съм,тъй като линиите червенеят и повече дума да не става за микробл.Пък за болката да не говорим... Та в момента са под всякаква критика,на места нямам косми и се мъча със сенки да прикривам,но не става.Искам да си купя тривитаминол.Какво мислите по въпроса? 😣

# 71
  • Мнения: 39 804
Може и други масла да ползваш. Не знам дали ще има ефект, ако се ползва масло от чесън. Защото чесновата отвара май много я хвалеха.

# 72
  • Мнения: 2 725
Аз още в предната тема щях да качвам снимки на моите вежди. Сега успях да изрежа по една.  Simple Smile Моля не ме цитирайте, ще изтрия малко по-късно.
Flowers Tulip

Последна редакция: пт, 14 дек 2018, 18:56 от Sladkishi

# 73
  • Мнения: 31 429
Страхотни са! Какво им е правено освен боя?

# 74
  • Мнения: 1 467
Ох страхотни са, това ми е мечтаната форма - по квадратна в началото, за съжаления при мен не става без молив. Твоите бих си ги носила и естествени без допълнителни продукти. Страхотна форма.

Общи условия

Активация на акаунт