Считате ли секса със съпруга си за бонус

  • 11 149
  • 108
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 104
Мете и меси тоя дето са го огряли предната вечер.
Него не го ли е огряло?


Аз пуснах темата с мисълта ,че има двама огрени при секса, и ти ми задаваш ма мен този въпрос.
Това е ирония.

# 61
  • Мнения: 46 582
Не, не е ироничен. Това за месенето и метенето съм го чувала само и единствено за жени, затова не мисля, че значи "тоя дето са го огряли предната вечер", защото огрени са и двамата, а конкретно огреният от женски пол.

По темата - когато отношенията са нормални, всичко е част от тях, когато са обтегнати, защото всичко е само на един гръб, тогава и най-смешните ежедневни действия се наричат бонуси.

# 62
  • Мнения: 603
Моя след втори рунд ми носи ядене в леглото, защото и двамата сме изморени и даже ми е казвал, че му харесва като го прави. Нарича се любов.

# 63
  • Мнения: 5 072
Защото се зареждам с енергия. А и бяхме изгладнели.

И в крайна сметка не ми отговори на въпроса-съжаляваш ли,че те манипулират със секс?
Защото аз съдя по мъжа и той определено е доволен от тази "сделка".

# 64
  • Мнения: 104
Защо мислиш ,че при жените е различно Simple Smile

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Един въпрос ми възниква като чета темата. Към жените, които манипулират мъжете си чрез секс. Каква е разликата дали получаваш пари в брой или получаваш услуги, подаръци или каквото и да било друго срещу секс? Защо заклеймяват жените, които продават секс срещу пари, а половината го правите същото в къщи?  newsm78

# 66
  • Мнения: 5 273
В един момент съм съжалявала да Верман.

# 67
  • Мнения: 46 582
Защо заклеймяват жените, които продават секс срещу пари, а половината го правите същото в къщи?  newsm78
Доста смело заключение...

# 68
  • Мнения: 5 072
В един момент съм съжалявала да Верман.

Явно редактора ми променя ника така,защото вече няколко пъти ме наричат Верман Grinning
Да взема да се преименувам Stuck Out Tongue
Не знам,моя е много доволен ,аз също Simple Smile

# 69
  • Мнения: 603
Един въпрос ми възниква като чета темата. Към жените, които манипулират мъжете си чрез секс. Каква е разликата дали получаваш пари в брой или получаваш услуги, подаръци или каквото и да било друго срещу секс? Защо заклеймяват жените, които продават секс срещу пари, а половината го правите същото в къщи?  newsm78

Правила съм го един път и то той си знаеше какъв е проблема. Тъй като знам, че на него секса му е много важен както на мен, бяхме на сухо и двамата, защото негово поведение ме беше наранило. Не съм го направила, защото ми е харесало. Беше крайно наложително. Обясненията и разговорите нямаха особен ефект, но спирането на секса имаше. Някои мъже са така. Спреш ли им секса - се вдигат на бунт все едно са им изяли половината заплата.

# 70
  • Мнения: 5 262
Един въпрос ми възниква като чета темата. Към жените, които манипулират мъжете си чрез секс. Каква е разликата дали получаваш пари в брой или получаваш услуги, подаръци или каквото и да било друго срещу секс? Защо заклеймяват жените, които продават секс срещу пари, а половината го правите същото в къщи?  newsm78

Разликата е както винаги в сумата. Докато едната го прави за @жълти стотинки@, защото ако се налагат няколко сеанса на вечер за да докараш няколко хонорара , че не си самосиндикална , чсно ,

То домакинята може с по веднъж от дъжд на вятър да си стои на топло и спокойно в къщи и да си решава кръстословици и да е зависима само от 1 , който ако е добре отрупан с работа няма да намери време да се разправя.

та кой как се нареди му се вика на това .

# 71
  • Мнения: 46 582
Аз пък не мисля, че опира до пари. Има жени и мъже, които трудно задържат човек около себе си, нищо че имат пари. Не всичко може да се купи, рядко в семейството всичко се изчерпва с услуги и плащането им.

# 72
  • Мнения: 7 966
Аз честно казано не знам какви са механизмите за манипулация чрез секс. Как става, обяснете ми? Жената слага червено бельо, отърва се в мъжа си и мърка:"скъпи, чакам те в леглото след като измиеш чиниите..." - това ли е?
Или пък веднага след секса му казва : "мечо, да знаеш какво хубаво палто си харесах..."
Съвсем сериозно питам.

# 73
  • Мнения: 104

Или пък веднага след секса му казва : "мечо, да знаеш какво хубаво палто си харесах..."
Съвсем сериозно питам.
По-добре преди секс, че след секса мъжете рязко губум интерес за каквото и да било....

# 74
  • Мнения: 5 262

Или пък веднага след секса му казва : "мечо, да знаеш какво хубаво палто си харесах..."
Съвсем сериозно питам.
По-добре преди секс, че след секса мъжете рязко губум интерес за каквото и да било....


а... ще ви откажем цигарките! щом такава е работата

Общи условия

Активация на акаунт